Go to content

Hotel Senator – wyjątkowe miejsce nad polskim morzem

Marzycie o rodzinnych wakacjach nad polskim morzem? Chcielibyście się zatrzymać w hotelu o wysokim standardzie, który znajduje się niedaleko plaży? Wybierzcie się do Dźwirzyna, do Hotelu Senator. Jest on położony jedynie 80 m od morza i w ciągu 4 minut będziecie na plaży. Droga jest bardzo przyjemna, ponieważ prowadzi przez piękny las. Do tego hotel spełnia wszystkie wymagania, których możecie oczekiwać od miejsca, w którym zamieszkacie.

Plaża należąca do hotelu jest czysta, piaszczysta i bezpieczna. W czasie funkcjonowania kąpieliska na miejscu zawsze obecny jest ratownik, który dba o bezpieczeństwo plażowiczów. Dlatego bez przeszkód będziecie mogli całą rodziną oddawać się słodkiemu lenistwu, wypoczywać na leżakach i zażywać kąpieli w morzu.

Goście są najważniejsi

Komfort i zadowolenie całej rodziny to największa wartość dla właścicieli i personelu Hotelu Senator. Profesjonalna obsługa każdego dnia dba o to, żeby zapewnić swoim gościom jak najlepsze warunki do wypoczynku i relaksu.

W Hotelu Senator każdy członek rodziny jest ważny. Dlatego każdego dnia przygotowana jest oferta rozrywek dla osób w każdym wieku. I najmłodsi, i starsi znajdą coś dla siebie. W Hotelu Senator właściwie nie ma czasu na nudę!

Rodzinne wakacje

Rodzice są bardzo zadowoleni z oferty hotelu i chętnie dzielą się swoją opinią. – To ciekawa alternatywa dla plażowania czy spędzania czasu na placu zabaw – mówi jedna z mam. – Animatorki mają mnóstwo pomysłów i bardzo dobry kontakt z dziećmi. Bez trudu zachęcają je do zabawy – dodaje.

W trakcie wakacji jedną z atrakcji jest wspólne gotowanie z Szefem Kuchni Hotelu Senator - Jarosławem Bagniukiem.

Każdego dnia, włącznie z weekendami, organizowane są różnorodne sesje tematyczne np. dzieci przebierają się za piratów, stają się czarodziejami  lub zamieniają w rycerzy i księżniczki. Wszystko odbywa się pod okiem animatorów, którzy dbają o bezpieczeństwo oraz o to, żeby każdy się świetnie bawił i miał piękne wspomnienia.

Oprócz tego hotel oferuje różnorodne zajęcia. Do wyboru są m.in. zajęcia plastyczne, gry zespołowe, zabawy przy muzyce czy karaoke. Z kolei dla tych, którzy potrzebują więcej ruchu przewidziano np. treningi z animatorkami w sali fitness. Zadowoleni powinni być mali kucharze, bo podczas wakacji szef kuchni zaprasza do wspólnego gotowania, oczywiście razem z rodzicami.

Propozycji spędzania wolnego czasu z rodzicami jest zresztą więcej. W hotelowym kinie odbywają się Familijne Seanse Filmowe. W LOBBY BAR można oddać się wspólnej zabawie podczas karaoke. Świetne przeżycia gwarantowane.

Czas dla siebie

Jeśli jednak chcielibyście „odpocząć” od dzieci i zyskać trochę czasu tylko dla siebie, najmłodszych członków rodziny możecie oddać pod opiekę profesjonalistów i odwiedzić Bursztynowe SPA. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych złapiecie oddech oraz poczujecie się naprawdę zrelaksowani.

Jedną z największych atrakcji dla dorosłych może być wizyta w saunie. Wykwalifikowany saunamistrz przygotował repertuar, w którym znajdują się takie rytuały jak „Piraci z Karaibów” i „50 twarzy Greya”. Udział w takim seansie dostarczy wam nowych doznań i naładuje pozytywną energią.

Całoroczny taras zewnętrzny znajdujący się tuż przy kompleksie basenowym to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Hotelu Sen

Wakacje z maluszkiem

Hotel wyposażony jest w przewijak, wanienkę, nakładkę na toaletę, podgrzewacz do butelek, elektroniczną nianię i wiele innych niezbędnych rzeczy, których nie będziecie musieli ze sobą zabierać.

Dodatkowo hotel dokłada wszelkich starań, żeby było to bezpieczne miejsce. Dlatego pojawiają się blokady szuflad, okien i drzwi balkonowych.

Są miejsca, w których czujesz się dobrze

Nie brakuje tu miejsca do wypoczynku. Na zdjęciu taras zewnętrzny czynny cały rok.

Warto wybrać się do Hotelu Senator, jeśli cenicie sobie luksus i dobrą lokalizację. Należy on do grupy Hoteli Nadmorskich, które słyną z profesjonalnej obsługi i komfortowych warunków. Kolejny ogromny plus, to także kompleksowe podejście do gości. Wszystkie hotele grupy (Senator, Lidia i Unitral), to miejsca przyjazne czworonogom, dzięki czemu nie będziecie musieli martwić się, z kim zostawicie ukochanego zwierzaka.