Lifestyle Święta

Dla bobasa, przedszkolaka i starszaka… Pomysł na NIETUZINKOWY prezent dla dziecka. Prezentownik Oh!me 2018

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
10 grudnia 2018
2 z 3

DLA PRZEDSZKOLAKA

Fot. iStock

Składany domek dla dzieci FOLDABLE PLAY HOUSE

Unikatowy domek Foldable Play House marki Keter to znakomity pomysł na zabawę dla maluchów. Uwagę dzieci zwróci dwuspadowy dach w kontrastowym kolorze, ciekawe dekory na ścianach imitujących cegły i deski, a także dwuczęściowy płotek, pełniący rolę drzwiczek. Teraz zabawa w farmę lub Dziki Zachód możliwa jest o każdej porze roku!

Domek bowiem nadaje się do zabawy zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Jego atutem jest możliwość szybkiego i sprawnego składania go do rozmiarów niewielkiego kartonu. Dzięki temu zabawka nie zajmuje miejsca na niewielkich przestrzeniach lub w momencie, kiedy dzieci się nią nie bawią.Produkt jest też łatwy do utrzymania w czystości, więc nie musimy się przejmować, że w trakcie dziecięcych zabaw domek zostanie ubrudzony. Domek posiada certyfikaty poświadczające, że zabawa w domku jest bezpieczna dla dzieci. Produkt występuje w dwóch wersjach kolorystycznych.

Cena: 295 zł

🎁Obejrzyj prezent🎁

Iniemamocni 2, Wydanie Specjalne (DVD) z prezentem

Rodzina Iniemamocnych powraca w nowym przeboju studia Disney•Pixar! Podczas gdy Helen prowadzi kampanię na rzecz przywrócenia Supersów do łask, Bob heroicznie stawia czoło codziennym obowiązkom domowym. Kiedy w mieście pojawi się kolejny genialny złoczyńca, cała rodzina ponownie zjednoczy siły, aby wraz z Mrożonem stanąć przed kolejnym wyzwaniem. Dodatki: Krótkometrażówka Bao

Wydanie specjalne zwiera prezent: odblaskowy brelok superbohatera!

🎁Obejrzyj prezent🎁

Krzysiu, gdzie jesteś? (DVD)

Kubuś i przyjaciele wyruszają na nową przygodę. Chcą przypomnieć dorosłemu Krzysiowi, czym jest radość dzieciństwa oraz, że „czasem z nicnierobienia rodzą się najlepsze cosie”. Podziel się z bliskimi czarem i radością tej ciepłej i serdecznej opowieści Disneya.

🎁Obejrzyj prezent🎁

Świąteczne skarpetki od WOLA


Dzieci często marzą o zupełnie prostych prezentach. Może macie do obdarowania siostrzeńców, bratanków, może dzieci przyjaciół? Świąteczne skarpety mogą być fantastycznym pomysłem.

🎁Obejrzyj prezent🎁

PoprzedniNastępny


Zobacz także

Życie po trzydziestce jest o niebo lepsze, obiecuję!

Życie po trzydziestce jest o niebo lepsze, obiecuję!

Mężczyźni są leniwi, a kobiety zrzędzą – jak małżeństwo wpycha nas w stereotypowe role w związku

„Dzień dobry, jestem Marysia i nie zabiję się dzisiaj” – Mery Spolsky o smutku i trzech innych emocjach, które rządzą jej życiem