Lifestyle Święta

Szukasz czegoś praktycznego, bezpiecznego i pomysłowego? Podaruj bezpieczeństwo! Prezentownik Oh!me 2018

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
7 grudnia 2018
 

Smart Kid Belt – najmniejsze na świecie urządzenie przytrzymujące służące do bezpiecznego przewożenia dzieci jest świetnym rozwiązaniem! Sprawdzi się jako prezent dla nowoczesnych rodziców, dziadków, krewnych i znajomych!

Smart Kid Belt to urządzenie przytrzymujące, przeznaczone dla dzieci z grupy 2 i 3, w wieku od 4 do 12 lat (rekomendujemy dla dzieci od 5 roku życia), ważących od 15 do 36 kg. O użyciu każdego urządzenia powinien decydować nie wiek, a wzrost, waga i sylwetka dziecka. Smart Kid Belt posiada certyfikaty bezpieczeństwa ECE oraz FMVSS, zgodnie z kodeksem drogowym

🎁Obejrzyj prezent🎁

Więcej informacji: https://smartkidbelt.com

Odwiedź nas na: www.smartkidbelt.comFacebook/smartkidbelt

 

Wesołych Świąt życzy


Lifestyle Święta

Radość i kolory – to do siebie pasuje. Niebanalne upominki od Vippi Design. Prezentownik Oh!me 2018

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
7 grudnia 2018
 

Niebanalne upominki od Vippi Design

Sukienka z kieszeniami

 

Sukienka o regularnym kroju jest idealnym wyborem dla każdej kobiety, która lubi sportową elegancję. Kolorowy golf z autorskim printem z motywu Salvador idealnie rozświetla twarz nadając jej promiennego wyglądu. Kreacja dodaje ekspresji i idealnie sprawdzi się zarówno przy świątecznym stole oraz w stylizacjach codziennych.

Sukienka trapezowa

 

Sukienka o trapezowym kroju, jest idealnym wyborem dla kobiet które cenią sobie nieskrępowane ruchy oraz wygodę podczas noszenia. Aplikacja z printem z motywu Meduza nadaje oryginalności. Dołączony pasek daje możliwość stworzenia bardziej dopasowanej kreacji, dzięki czemu sukienka może być dla kobiet o każdej figurze.

Sukienka z falbanką

Sukienka w twarzowym kolorze czerwieni, podkreślająca delikatność kobiecej cery. Wydłużony stan z zaszewkami podkreśla talię. Krój i kolorystyka idealnie sprawdzi się przy świątecznym stole, aplikacja z oryginalnym printem z motywu LAVA nadaje kreacji unikatowego looku, który zrobi wrażenie nawet na Świętym Mikołaju.

🎁Obejrzyj prezent🎁

Odwiedź nas na: www.vippidesign.com

FB/VippiDesignPolska

Instagram/vippidesign

 

Wesołych Świąt życzy


Lifestyle Święta

Inspirujący prezent? KALENDARZ CreateYourself 2019 od Mateusza Grzesiaka

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
7 grudnia 2018

Już jest! Kosztował mnie wiele pracy, która przyniosła ogromną satysfakcję. Przedstawiam Wam pierwszy w historii, wydany przeze mnie kalendarz — CreateYourself 2019!

To po pierwsze świetne narzędzie do planowania swojego czasu i rozwoju, a po drugie ogromna dawka merytorycznej, psychologicznej wiedzy bowiem kolejne miesiące to inne obszary, w których dzięki temu kalendarzowi możesz się rozwijać każdego dnia.

Styczeń poświęciłem planowaniu, luty — motywacji, marzec — finansom, w kwietniu popracujemy nad kwestiami dotyczącymi rodziny, maj to temat wyglądu, czerwiec — relacje, lipiec — duchowość, w sierpniu zajmiemy się zdrowiem, we wrześniu kwestiami pracy, październik — komunikacja, listopad — zmiana, i ostatecznie grudzień, czyli uczenie się. 12 miesięcy i 12 obszarów, w których chcę, żebyś się rozwinął. Każdego dnia znajdziesz w kalendarzu CreateYourself 2019 nową dawkę wiedzy w postaci teorii i praktycznego ćwiczenia.

Oprócz wiedzy kalendarz dostarczy Ci narzędzi planowania i zarządzania swoim czasem i rozwojem. Możesz z nim zaplanować kolejno miesiące, tygodnie i pojedyncze dni. Wypisać swoje cele rozwojowe i operacyjne oraz zrobić to-do list. Znajdziesz też miejsce na swoje notatki, najważniejsze lekcje z każdego dnia i masę inspiracji.

KALENDARZ CreateYourself 2019 znajdziecie już w Empikach i na www.empik.com

Sam będę z niego korzystał i serdecznie go Wam polecam.

2019 rok zapowiada się świetnie 🙂

Odwiedź mnie na:

FB/mateuszgrzesiak

Instagram/drmattofficial

 

Wesołych Świąt życzy

 

 


Zobacz także

Co się stanie, jeśli będziesz moczyć stopy w occie jabłkowym? Efekt pozytywnie cię zaskoczy (szczególnie latem)

Współczesne życie kobiety jest pełne wyzwań. Spróbuj medytacji

Bo to zła kobieta była. 7 zdroworozsądkowych zachowań, za które bywamy potępiane przez innych

„Strach to grzech pierworodny”. A jakie jest wasze życiowe motto? Akcja #MiesiącKobiet