Lifestyle

Magic Unicorn Box, czyli prezent bardziej niż kreatywny. Prezentownik Oh!me 2018

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
9 grudnia 2018
 

Przedstawiamy Wam wyjątkowy MAGIC UNICORN BOX – piękne pudełko w jednorożce skrywa równie piękne dodatki i produkty do slime, a prawdziwej magii dodaje książka Stowarzyszenie Magicznych Jednorożców!

Mat. prasowe

Znajdziecie w nim:

 • super przezroczysty klej PVA (1000ml) (zupełna nowość, dostępny wyłącznie w tym BOXIE)
 • biały klej PVA XL (500ml)
 • aktywator (500 ml) + soda oczyszczona
 • dwa rodzaje jednorożcowych brokatów
 • zestaw 12 mini brokatów w różnych kształtach
 • zestaw aż sześciu perłowych barwników (6 X 10 ML)
 • mini figurki jednorożców
 • niebiesko-różowe akrylowe pompony
 • perłowe kulki styropianowe
 • aromat o zapachu jednorożców (PIANKA MALINOWA)
 • książka „Stowarzyszenie magicznych jednorożców”  – piękne wydanie 120 stron baśniowych ilustracji i historii o jednorożcach.
 • WEBOX UNICORN – zestaw glinki samoutwardzalnej do samodzielnego wykonania dwóch rodzajów figurek jednorożców, które idealnie sprawdzą się np. jako zawieszka na choinkę
 • aż 8 pudełek do przechowywania slime z metalową nakrętką (4 pudełka 150 ml i 4 pudełka 50 ml).

Mat. prasowe

🎁Obejrzyj prezent🎁

Odwiedź nas na: www.slimebox.pl

FB/slimeboxpl

Instagram/slimebox.pl

 

Wesołych Świąt życzy


Lifestyle

Życie miłosne osób spod tych trzech znaków zmieni się nieodwracalnie w 2019 roku. Sprawdźcie o kogo chodzi

Redakcja
Redakcja
9 grudnia 2018
 

Rok 2019 ma być magicznym rokiem pełnym miłości i możliwości sprzyjającym romansom – ale nie dla wszystkich. Zdaniem astrologów los będzie szczególnie łaskawy pod względem miłosnego klimatu dla osób urodzonych pod poniższymi znakami zodiaku. To właśnie ich życie uczuciowe zmieni się na lepsze, a niektórzy mogą nawet zmienić stan cywilny. Jesteście ciekawi, o kogo chodzi?

Każdy z nas chciałby mieć udane życie miłosne, jasną sytuację dotyczącą skomplikowanej relacji. Mówiąc krótko „wiedzieć, na czym stoi”. Niektórzy marzą skrycie o bajowym romansie jeszcze inni pragną jedynie stabilizacji u boku. Jeszcze inni chcieliby odpocząć ode sercowych rozterek i postawić w końcu na siebie, na rozwój osobisty.

Światem jednak rządzi miłość, to ona rozdaje karty i napędza nas do działania jako najsilniejszy motywator. W Nowy Rok wkraczamy z nadzieją, że wszystko się w końcu ułoży, że spotkamy nasza „drugą połówkę” lub że uda nam się rozwiązać problemy w naszym związku.

5 znaków zodiaku znajdzie miłość w 2019 roku, a 3 znaki mają nawet szansę powiedzieć sakramentalne „tak” i wziąć ślub w przyszłym roku. Jesteście ciekawi o kogo chodzi?

Skorpion

Jeśli urodziłeś się pod znakiem Skorpiona, przygotuj się na potężne zmiany w swoim życiu. Zgodnie z tym, co zapisane w gwiazdach, według najnowszej prognozy astrologicznej masz w tym roku największe szanse na to by spotkać i poślubić miłość swojego życia! A wszystko w ciągu niecałych dwunastu miesięcy. Dla kogoś tak nieokrzesanego jak ty, to naprawdę rewolucja!

Strzelec

Weselne dzwony głośno zadzwonią również dla ciebie, drogi Strzelcze. Biorąc pod uwagę twoją zabawną i nieprzewidywalną osobowość podejrzewamy, że twój ślub albo będzie nie lada wydarzeniem  towarzyskim albo pozostanie niedostrzeżony… Tak czy siak, na pewno zaskoczysz najbliższych, a nawet samego siebie. Najważniejsze, że w końcu znajdziesz spokojną przystań. Na jak długo, to już zależy od ciebie.

Ryby

Droga Rybo, u ciebie zmiany nie będą aż tak szokujące. Wszak jesteś w udanym związku od pewnego czasu, twój ślub nikogo nie zaskoczy. Zapewne planujesz wszystko od miesięcy. W tym toku będziesz cieszyć się życiem pełnym błogich chwil u boku partnera, którego kochasz i na którym ci zależy. Chociaż przygotowania do samej ceremonii ślubnej z pewnością wywrócą twój świat do góry nogami, miłosna stabilizacja pozwoli ci w pełni cieszyć się tą wymarzoną od dawna chwilą.


Na podstawie: www.msn.com


Lifestyle

Chcesz mieć więcej czasu? Zacznij się zachwycać

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
8 grudnia 2018
For. iStock

Ostatnio na wszystko brakuje nam czasu. Zaczęłam się nawet zastanawiać, czy Ziemia nie zaczęła się kręcić szybciej, kradnąc nam bezcenne minuty. Czas stał się towarem deficytowym, wszyscy narzekamy na jego brak. 

Niektórzy szukają sposobu – rezygnują z telewizora w domu, ograniczają sobie czas na social media, próbują wyłuskać choć kilka chwil więcej, żeby tylko nie mieć poczucia, że dzień za dniem ucieka nam przez palce. Tymczasem profesor Aaker z uniwersytetu w Stanford przeprowadził badania, w których szukał odpowiedzi na to, jak stać się bogatymi w czas. Po przeprowadzeniu trzech eksperymentów wśród studentów okazało się, że gdy czujemy zachwyt, skupiamy się na danej chwili rozciągamy to nasze przeżycie, a wraz z nim swoje poczucie czasu. Studenci, którzy oglądali inspirujące filmiki, obrazy, później w testach okazywali się bardziej cierpliwi niż dotychczas.

Dlaczego o tym piszę? Bo to odkrycie pokazuje, że nie potrzebujemy wiele, musimy jednak stać się bardziej uważni na to, co nas otacza, czego na co dzień doświadczamy nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Zachwyćmy się pięknym wschodem słońca, przystańmy obserwując bawiące się dzieci, uśmiechnijmy się na widok wzruszającej nas sceny. Pozbądźmy się tej skorupy napędzanej tym co szybciej, prędzej, bez spóźnień. Uważność i zachwyt dają nam te cenne minuty, pozwalają złapać oddech, pomyśleć: „Kurczę, życie jest fajne, po co się spieszyć”. Doświadczajmy, a nie kupujmy kolejne materialne rzeczy. Tylko tak zyskamy to, co w naszym życiu jest niezwykle cenne – czas.


źródło: Businessinsider


Zobacz także

Regulamin konkursu „Teraz albo nigdy”

Kochasz kryminały? To może urlop w Szwecji? Akcja „Kocham podróże, kocham swobodę”. Dzień #10 [25.05]

To dzieci uczą nas, jak okazywać miłość i wsparcie w trudnych chwilach. Wzruszający film