Go to content

Która mogłaby być twoja? Wybierz miotłę i sprawdź, którym typem wiedźmy jesteś! 😉

Wiedźma, czyli ta, która wie! Każda kobieta ma w sobie tajemną, magiczną moc. Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę głęboko na pawlaczu, ale są wśród nas i takie, które chętnie chwalą się swoimi magicznymi zdolnościami i z dumą poleciałyby na miotle na Łysą Górę. 

Wybierz swoją miotłę i poznaj, jaki magiczny dar w sobie nosisz! Nie musimy dodawać, że to wszystko z przymrużeniem oka, prawda? 

1. Przedsiębiorcza

Wiesz, jakie są twoje możliwości. Potrafisz to doskonale ocenić i wykorzystać. Chętnie próbujesz nowych rzeczy i nie boisz się zaczynać od nowa. Masz wyjątkową umiejętność unikania ryzyka i ponoszenia strat. W wolnym czasie jesteś aktywna: latanie na miotle 😉 i sport to to co lubisz najbardziej. Do tego imprezowanie z przyjaciółmi.

2. Liderka

Jesteś wyrazista. Uroda i sposób wypowiadania się zapadają w pamięć. Ludzie cię zauważają. Potrafisz przewidywać, więc jesteś przygotowana na różne okoliczności.  Jesteś nieprzeciętnie inteligentna i szybko wyłapujesz nieścisłości w tym, co mówią i robią inni. Czytasz w ich emocjach jak w otwartej księdze.

3. Wpływowa

Masz możliwość wpływania na ludzi poprzez emocjonalną presję, ale utrzymujesz z nimi dobre relacje. Pomimo silnych cech przywódczych, jesteś czarodziejką, która często poświęca własne interesy dla dobra innych.

4. Perfekcjonistka

Wiesz, gdzie znajduje się każda miotła w domu. Lubisz nieskazitelny porządek i żądasz, aby inni również go utrzymywali. Jeśli jesteś w trakcie przygotowywania eliksiru lub organizowania ważnego zlotu czarownic, z pewnością jesteś mistrzem organizacji. Inne czarownice robią to, czego od nich wymagasz, za każdym razem okazując podziw i szacunek!

5. Mentorka

Możesz uważnie obserwować postrzegać innych ludzi. Zaufanie jest dla ciebie najważniejszym kryterium. Nigdy nie wybaczysz niewiernemu czarownikowi. Wszechświat dał ci także dar mentora i nauczyciela. Spodoba ci się praca z młodymi czarodziejami, którzy zobaczą cię jako prawdziwy wzór do naśladowania.

6. Charakterna

Możesz łatwo rozpoznać fałsz i niezdrowe schematy w relacjach z innymi. W szabaty i inne spotkania zawsze udaje ci się przedstawić i bronić swoich poglądów i zasad. Niestety, nie możesz znieść wyższości innych magów i czarownic, więc czasami możesz być trochę nieprzyjemna.

7. Pionierka

Różnisz się od innych czarownic szerokim zakresem zainteresowań. Z łatwością dostosowujesz się do nowych warunków i zmian w życiu. Jesteś czarodziejką, która nie czeka na odpowiedni moment: rozwiązujesz wszystkie ważne problemy sama i nie boisz się być pierwszą, która przygotuje nową miksturę.

8. Marzycielka

Jesteś marzycielską i liryczną osobą … masz dobre relacje z innymi czarownicami: jesteś dobra w odczytywaniu intencji innych ludzi i możesz poczuć ich emocje. Przywiązujesz dużą wagę do wyglądu i stroju czarnoksięskiego, nigdy nie masz dość magicznych pieniędzy.

9. Introwertyczka

Możesz cieszyć się zwykłym życiem i spokojnie znosić rutynowe obowiązki: czyszczenie kotłów, sprzątanie domu i przygotowywanie mikstury. Nie musisz dogadywać się z innymi czarodziejami: lubisz pomagać innym i dobrze się czuć sama ze sobą. Przez większość czasu wolisz być sama. Lubisz uciekać na wzgórza, gdzie gubisz się w swoich myślach, nie przeszkadzając nikomu.

10. Podróżniczka

Nie tolerujesz rutyny: częste zmiany miejsca pracy są dla ciebie czymś normalnym. Praca dla ciebie to prawdziwa kreatywna „trampolina”. Często bierzesz swoją miotłę i jedziesz w nieznane.  Jesteś żywo zainteresowana innymi czarodziejami, ponieważ lubisz dzielić się swoim wielowiekowym doświadczeniem.

 

Źródło: https://www.wearehumanangels.org/