Lifestyle

Która mogłaby być twoja? Wybierz miotłę i sprawdź, którym typem wiedźmy jesteś! 😉

Magic Moments
Magic Moments
1 września 2021
 

Wiedźma, czyli ta, która wie! Każda kobieta ma w sobie tajemną, magiczną moc. Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę głęboko na pawlaczu, ale są wśród nas i takie, które chętnie chwalą się swoimi magicznymi zdolnościami i z dumą poleciałyby na miotle na Łysą Górę. 

Wybierz swoją miotłę i poznaj, jaki magiczny dar w sobie nosisz! Nie musimy dodawać, że to wszystko z przymrużeniem oka, prawda? 

1. Przedsiębiorcza

Wiesz, jakie są twoje możliwości. Potrafisz to doskonale ocenić i wykorzystać. Chętnie próbujesz nowych rzeczy i nie boisz się zaczynać od nowa. Masz wyjątkową umiejętność unikania ryzyka i ponoszenia strat. W wolnym czasie jesteś aktywna: latanie na miotle 😉 i sport to to co lubisz najbardziej. Do tego imprezowanie z przyjaciółmi.

2. Liderka

Jesteś wyrazista. Uroda i sposób wypowiadania się zapadają w pamięć. Ludzie cię zauważają. Potrafisz przewidywać, więc jesteś przygotowana na różne okoliczności.  Jesteś nieprzeciętnie inteligentna i szybko wyłapujesz nieścisłości w tym, co mówią i robią inni. Czytasz w ich emocjach jak w otwartej księdze.

3. Wpływowa

Masz możliwość wpływania na ludzi poprzez emocjonalną presję, ale utrzymujesz z nimi dobre relacje. Pomimo silnych cech przywódczych, jesteś czarodziejką, która często poświęca własne interesy dla dobra innych.

4. Perfekcjonistka

Wiesz, gdzie znajduje się każda miotła w domu. Lubisz nieskazitelny porządek i żądasz, aby inni również go utrzymywali. Jeśli jesteś w trakcie przygotowywania eliksiru lub organizowania ważnego zlotu czarownic, z pewnością jesteś mistrzem organizacji. Inne czarownice robią to, czego od nich wymagasz, za każdym razem okazując podziw i szacunek!

5. Mentorka

Możesz uważnie obserwować postrzegać innych ludzi. Zaufanie jest dla ciebie najważniejszym kryterium. Nigdy nie wybaczysz niewiernemu czarownikowi. Wszechświat dał ci także dar mentora i nauczyciela. Spodoba ci się praca z młodymi czarodziejami, którzy zobaczą cię jako prawdziwy wzór do naśladowania.

6. Charakterna

Możesz łatwo rozpoznać fałsz i niezdrowe schematy w relacjach z innymi. W szabaty i inne spotkania zawsze udaje ci się przedstawić i bronić swoich poglądów i zasad. Niestety, nie możesz znieść wyższości innych magów i czarownic, więc czasami możesz być trochę nieprzyjemna.

7. Pionierka

Różnisz się od innych czarownic szerokim zakresem zainteresowań. Z łatwością dostosowujesz się do nowych warunków i zmian w życiu. Jesteś czarodziejką, która nie czeka na odpowiedni moment: rozwiązujesz wszystkie ważne problemy sama i nie boisz się być pierwszą, która przygotuje nową miksturę.

8. Marzycielka

Jesteś marzycielską i liryczną osobą … masz dobre relacje z innymi czarownicami: jesteś dobra w odczytywaniu intencji innych ludzi i możesz poczuć ich emocje. Przywiązujesz dużą wagę do wyglądu i stroju czarnoksięskiego, nigdy nie masz dość magicznych pieniędzy.

9. Introwertyczka

Możesz cieszyć się zwykłym życiem i spokojnie znosić rutynowe obowiązki: czyszczenie kotłów, sprzątanie domu i przygotowywanie mikstury. Nie musisz dogadywać się z innymi czarodziejami: lubisz pomagać innym i dobrze się czuć sama ze sobą. Przez większość czasu wolisz być sama. Lubisz uciekać na wzgórza, gdzie gubisz się w swoich myślach, nie przeszkadzając nikomu.

10. Podróżniczka

Nie tolerujesz rutyny: częste zmiany miejsca pracy są dla ciebie czymś normalnym. Praca dla ciebie to prawdziwa kreatywna „trampolina”. Często bierzesz swoją miotłę i jedziesz w nieznane.  Jesteś żywo zainteresowana innymi czarodziejami, ponieważ lubisz dzielić się swoim wielowiekowym doświadczeniem.

 

Źródło: https://www.wearehumanangels.org/


Lifestyle

Co widzisz na obrazku? Pierwsza rzecz może ujawnić, czego szukasz w życiu

Magic Moments
Magic Moments
8 września 2021
 

Złożona struktura umysłu i naszych charakterów wpływa na to, co widzimy. Przedmioty, które widzimy, wiele mówią o naszej osobowości, a także o ukrytych tajemnicach naszych serc. Dziś proponujemy quiz, sprawdzający, czego szukasz w życiu.

Spójrz na obrazek, a następnie sprawdź, co to, co rzuciło ci się w oczy pierwsze o tobie mówi.

Przyjrzyj się więc uważnie obrazkowi i pomyśl o pierwszej rzeczy, którą zobaczyłeś.

Pies

 

Jeśli pierwszym, co zobaczyłaś, jest pies, twoja osobowość charakteryzuje się tendencją do szukania skomplikowanych detali. Pies jest symbolem lojalności, spokoju i stabilności. Zauważenie tego w pierwszej kolejności oznacza, że ​​szukasz tych cech w partnerze i w ludziach, którzy są ci najbliżsi. Cenisz sobie szacunek i dobrze wiesz, jak go okazać innym. Potrafisz dać swoim bliskim przestrzeń, by mogli być sobą i żyć swoim życiem.

Masz za sobą wiele życiowych doświadczeń. Dziś żyjesz w zgodzie ze sobą, a tym, czego aktualnie potrzebujesz jest stabilny partner, któremu będziesz mogła zaufać i dzielić z nim smutki i radości życia.

Musisz pamiętać, że nie powinnaś się spieszyć. Spójrz w głąb siebie. Spróbuj uleczyć rany i ból, jakie przyniosło ci życie. A kiedy to się stanie, kiedy poczujesz wewnętrzną wolność, będziesz już zdolna kogoś pokochać i wpuścić do swojego życia.

Twarz

 

Jeśli natomiast jako pierwszą zobaczyłaś twarz, może to oznaczać, że zawsze patrzysz na życie z szerszej perspektywy. Masz wszystko ustawione, zaplanowane. Określiłaś swoje cele,  marzenia i wiesz, jak je zrealizować. Prawdopodobnie jesteś nawet już bardzo blisko sukcesu i realizacji wszystkiego, co zaplanowałaś. Z

Zawsze byłaś skupiona na życiu i nic innego nie miało dla ciebie znaczenia. Dlatego w głębi serca poszukujesz kreatywności i spontaniczności. Coś ci mówi, że potrzebujesz więcej, czegoś, czego nie da zmierzyć się pieniędzmi, czy rzeczami materialnymi.

Odpowiedzią może być… miłość.

Musisz znaleźć czas na medytację, być trochę bardziej miękka, pozwolić swojemu umysłowi otworzyć się na nowe uczucia, możliwości, emocje. Nie pozwól, aby twoje serce się zamknęło. Pozwól mu oddychać, a zorientujesz się, czego szukasz.

 


Lifestyle

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych we wrześniu

Magic Moments
Magic Moments
30 sierpnia 2021
fot. PIKSEL/iStock
Następny

Osoby urodzone we wrześniu są bez wątpienia doskonałymi rozmówcami. Są bardzo dobre w prowadzeniu rozmów i mają najfajniejsze nastawienie. Sprawiają, że ludzie łatwo się w nich zakochują, wystarczy rozmowa. Mogą być bardzo drobiazgowe w niektórych kwestiach życiowych (głównie tych związanych z pieniędzmi), ale zawsze są dobre dla ludzi wokół nich. 

Oto niektóre z cech osób urodzonych we wrześniu

1. Są niezwykle uprzejme

Nawet jeśli usłyszysz od nich „nie”, będzie to powiedziane w najuprzejmiejszy z możliwych sposób. Są bardzo dobrzy w przekonywaniu ludzi do swoich racji i do siebie samych, bardzo trudno im odmówić. Osoby urodzone we wrześniu są bardzo dobrymi prawnikami i nauczycielami ze względu na ich bezpośrednie podejście.

2. Są szczere

Ich świat daleki jest od fikcji i fantazji. Wierzą w przyziemną rzeczywistość i bardzo łatwo akceptują to, co przynosi życie, dlatego zachowują się tak fajnie w trudnych sytuacjach. Nigdy nie walczą, ponieważ zawsze mają silne przekonanie o tym, co jest dobre i postępują zgodnie z nim. Urodzeni we wrześniu podejmują szybkie działania we wszystkim i mówią prawdę.

3. Miłość płynie prosto z ich serc

Mają oko do piękna i zawsze pociągają ich wszystkie piękne rzeczy. Czy to piękny dom, czy wspaniały bukiet kwiatów – zawsze podtrzymują piękno na najwyższym poziomie uznania. Urodzeni we wrześniu są bardzo zmysłowymi i romantycznymi ludźmi.

4. Mają tendencje do zamartwiania się

Ludzie urodzeni we wrześniu mają zwyczaj przesadnego rozmyślania. Gdy pojawia się problem, bardzo trudno jest im uspokoić myśli. Pogodzenie się z problemem w celu jego rozwiązania zajmuje im dużo czasu. Ale ostatecznie: patrz pkt. 2.

5. Chcą, żeby wszystko szło po ich myśli

Jeśli jakaś praca ma być wykonana, chcą, aby została wykonana po ich myśli. Cóż, tak właśnie urodzeni we wrześniu radzą sobie z codziennym życiem. Doskonałość znajduje odzwierciedlenie w ich pracy i bez względu na to, jakie zadanie mają do wykonania, wkładają w nie całe serce.

6. Są wspaniałymi kochankami

To haczyk w osobowości osób urodzonych we wrześniu. Są seksowne i bardzo dobrze wiedzą, jak zadowolić swoich partnerów. Potrzeba jednak czasu, aby zrozumieć ich sposoby wyrażania miłości.

Czytaj dalej na kolejnej stronie!