Lifestyle Magia

Anielskie liczby – te sekwencje (111, 222, 777) mają znaczenie! Jakie?

Magic Moments
Magic Moments
18 października 2021
fot. Darylann Elmi/iStock
 

Czy widzisz powtarzające się liczby, bez względu na to, gdzie patrzysz? Powinnaś zwracać uwagę na to, co myślisz, robisz lub planujesz w najbliższym czasie – te liczby próbują Cię poprowadzić, coś ci podpowiedzieć.

Twój mózg widzi więcej niż tylko to, na czym świadomie się skupiasz. Dlaczego szuka i zwraca uwagę na powtarzające się liczby? Pierwszym powodem może być to, że podświadomie je wychwytujesz, ponieważ mają dla ciebie znaczenie. To jest twój własny sposób na afirmację. Nazywa się też je „liczbami aniołów”, ponieważ uważa się, że jako subtelne, niefizyczne energie mogą zwrócić twoją uwagę, gdy chcą wysłać ci jakąś wiadomość.

Oto, co uważa się, że każda seria liczb anielskich oznacza:

111

Jesteś na właściwej ścieżce.

Kiedy zobaczysz 111, potraktuj to jako okazję do powiedzenia sobie, że jeśli będziesz kontynuować to, co robisz, jak żyjesz, wkrótce zobaczysz tego korzyści. 111 jest często uważana za najwyższą i najbardziej boską ze wszystkich liczb, ponieważ jest najczystsza (na przykład, jeśli dualność jest reprezentowana przez 2, to jedność, ostateczna prawda wszechświata, wynosi 1).

222

Musisz wybierać mądrze.

Liczba 2 reprezentuje dualność (dzień i noc, dobro i zło itd.). Kiedy ciągle widzisz wyskakujący numer 2, oznacza to, że musisz uważać, aby skupić się bardziej na tym, czego chcesz, niż na tym, czego nie chcesz. Jeśli nie będziesz ostrożna, możesz sama dla siebie być hamulcową.

333

Przed tobą równowaga.

Liczba 3 reprezentuje boskość i transcendencję ludzkiej kondycji. Widzenie 333 oznacza, że ​​jesteś na ścieżce do pożegnania cierpienia i urzeczywistnienia swojego prawdziwego potencjału. Oznacza to, że pokonujesz swoje słabości i wybierasz najwyższą, najlepszą możliwą ścieżkę. Oznacza to również, że jesteś w tym wspierana przez Wszechświat.

444

Jesteś chroniona.

Nawet jeśli czujesz się zagubiona, niepewna lub przygnębiona w tym momencie swojego życia, wiedz, że 444 oznacza, że ​​jesteś chroniona i prowadzona właściwą ścieżką. Zamiast zadawać sobie pytanie, dlaczego nie dostałaś czegoś, czego chciałaś, zapytaj, przed czym byłaś w tym czasie chroniona. Jeśli zastanawiasz się nad konkretną ścieżką życiową lub partnerem, gdy widzisz 4, potraktuj to jako znak, że jest ścieżka czy wybór, jakiego dokonujesz, są właściwie.

555

Wszystko się zmieni.

Jeśli czujesz się wyczerpana, zmęczona i jakby twoje wysiłki nie były nagradzane, nie martw się: widzenie 5 oznacza, że ​​twoje życie wkrótce przejdzie okres transformacji. W tej chwili wszystko się zmienia, nawet jeśli nie widzisz efektów. Wierz dalej, a co ważniejsze, idź dalej.

666

Uważaj na swoje myśli i czyny.

Folklor (i niektóre religie) wierzą, że obecność 6 wskazuje na zło i negatywność. W rzeczywistości jest to sposób komunikowania, że ​​nie jesteś na właściwej ścieżce i powinnaś monitorować swoje myśli, pomysły i plany, gdy widzisz te liczby. Zrób krok wstecz i zastanów się, jaki może być lepszy plan. Jest to ostrzeżenie, że myślisz lub działasz z pozycji ego.

777

Jesteś silniejsza niż myślisz, że jesteś.

Widzenie siódemek to sposób na przypomnienie sobie, że masz więcej wewnętrznej siły, niż sobie przypisujesz. Oznacza to, że powinnaś uwolnić się od wszelkich lęków lub zmartwień i naprawdę cieszyć się przyszłością. Tylko dobre rzeczy są na twojej drodze.

888

Otrzymujesz boskie przewodnictwo.

Liczba 8 jest czasami odwrócona, aby reprezentować znak nieskończoności, który może również reprezentować twoje wieczne połączenie ze wszystkim, co jest i wszystkim, co kiedykolwiek będzie. Widząc powtarzające się ósemki, przypominasz sobie o swojej prawdziwej naturze i kierujesz się w stronę swojego największego potencjału. Zwróć uwagę na to, co słyszysz, widzisz i o czym właśnie marzysz.

999

Zaczynasz od nowa.

Dziewiątki są symbolem ukończenia. Oznacza to, że jakaś część twojego życia dobiega końca. Nie chodzi o koniec ostateczny!  To po prostu transformacja. Jest to sposób na przypomnienie ci, że nawet jeśli coś się zmienia, nie oznacza to, że tracisz wszystko, na czym ci zależy. Najczęściej pewne rzeczy opuszczają twoje życie, przygotowując cię na twoje prawdziwe, najwyższe dary i osiągnięcia.


Lifestyle Magia

Te teksty na nas działają. Po jednym dla każdego znaku zodiaku 😉

Magic Moments
Magic Moments
22 października 2021
fot. martin-dm/iStock
 

Ile razy śmiałaś z tekstów typu: „musiało boleć, jak spadałaś z nieba” albo „widzisz tę gwiazdę, to Wenus…”? No właśnie. To zawsze jest zabawne, ale prawda jest taka, że czasem łapiemy się na takie właśnie śmieszne zdania. Każdy z nas jest inny i dla każdego z nas coś innego będzie kuszące, interesujące, podniecające. Oczywiście i tutaj znaki zodiaku mają coś do powiedzenia. Oczywiście z przymrużeniem oka. 😉

Jedno zdanie, które uwodzi każdy znak zodiaku

Baran

„Chcę cię mocno przytulić i dać ci klapsa”

Byk

„Jestem w nastroju do przytulania, ale nie mogę obiecać, że na tym poprzestaniemy”

Bliźnięta

„Chcesz wpaść na kieliszek wina, masaż pleców i najdzikszy seks w twoim życiu?”

Rak

„Mam te perfumy, które tak kochasz”

Lew

„Ciągle wyobrażam sobie ciebie nago w moim łóżku”

Panna

„Najseksowniejszą rzeczą w tobie jest to, że tak na mnie patrzysz”

Waga

„Patrzenie, jak się uśmiechasz, bardzo mnie podnieca”

Skorpion

„Nie mogę przestać myśleć o dotknięciu kciukiem twoich miękkich ust”

Strzelec

„Miałem sen o tobie zeszłej nocy… Ale w prawdziwym życiu wyglądasz jeszcze goręcej”

Koziorożec

„Nigdy wcześniej nie byłem tak podniecony czyimś umysłem”

Wodnik

„Cokolwiek chcesz, sprawię, że to się stanie dziś wieczorem”

Ryby

„Nie chcę wyjść na niecierpliwego, ale nie mogę się doczekać kolejnej sekundy, żeby już zobaczyć, co jest pod tą sukienką”


Lifestyle Magia

Oto cztery pary zodiaku, które są definicją powiedzenia, że przeciwieństwa się przyciągają

Magic Moments
Magic Moments
11 października 2021
fot. Annika McFarlane/iStock

Zgodnie jedną z teorii psychologów – wolimy kogoś, kto jest podobny do nas w afiliacji (czuli i uważni ludzie przyciągają sobie podobnych) i przeciwny dominacji (dominujący łączy się z kimś, kto jest uległy). I chociaż dominujące i uległe cechy osobowości są sobie przeciwstawne, to jednak taki związek ma znacznie więcej podobieństw niż różnic w osobowości, ponieważ cechy partnerów wzajemnie się uzupełniają.

W wielu badaniach naukowych sprawdzano przeciwieństwa, które się przyciągają, jednocześnie tworząc kombinacje pasujące do ich życia. Wyróżniono hipotezę homogamii, heterogamii i komplementarności.

A co na ten temat mówią nasze znaki zodiaku? Okazuje się, że i tutaj mamy dowody na potwierdzenie teorii o przyciąganiu przeciwieństw.

Ryby + Panna

Ryby są otwarcie emocjonalne, podczas gdy Panna woli zachować zimną krew. Ponieważ tak jest, Ryby będą mogły nauczyć Pannę, jak czuć się bardziej komfortowo z trudnymi emocjami, które czasami odczuwa. Ryby przyczyniają się do stabilności emocjonalnej Panny, ponieważ są jednymi z najlepszych słuchaczy w zodiaku. Czują się swobodnie, rozmawiając o tym, co niewygodne – zwłaszcza z najbliższymi im ludźmi. Wiadomo także, że prowadzą swoje życie w tak samo praktyczny sposób, jak Panny.

Panna jest zorientowana na cel i opiera się na dokładnym planowaniu, podczas gdy Ryby są niezdecydowane, nieco zdezorganizowane i wolą płynąć z prądem. Panna potrafi nauczyć Ryby, jak sprawić, by ich marzenia stały się rzeczywistością. Panna przyczynia się do tego, by Ryby podążały za tym, czego chcą i decydowały o ścieżce kariery, bez zastanawiania się nad niekończącymi się zaletami i wadami, dlaczego powinny to robić i dlaczego nie powinny. W większości ten strategiczny znak ziemi i ten skromny znak wodny tworzą doskonałą parę, łącząc w idealny sposób obie mocne strony w inteligencji emocjonalnej i planowania.

Przetrwają razem nawet najbardziej deszczowe dni.

Wodnik chce mieć się z kim dzielić, Panna potrzebuje pomocy. Co jest dla nasz ważne w stałych związkach (wg znaku zodiaku)? 

Baran + Waga

fot. artbesouro/iStock

Waga jest rozjemcą, podczas gdy Baran wolałby powiedzieć to, co mu leży na wątrobie, prosto w twarz. Ponieważ tak jest, Waga uczy Barana, aby myślał, zanim coś powie, ponieważ czasami zbyt obcesowa postawa może postawić go w niekorzystnej sytuacji. Waga zawsze będzie podziwiać w Baranie jego nieustraszone podejście do życia. Zawsze będzie dumna z ambicji, odwagi i pogoni za tym ognistym znakiem, za tym, co najlepsze. Ale też nigdy nie wycofa się, nie odpuści, gdy będzie się czuła potraktowana niesprawiedliwie.

Dlaczego Baran to właśnie w Wadze znajduje idealnego partnera do życia? Oba znaki są znane z tego, że stają w obronie tego, co słuszne. Baran może nauczyć Wagę prostowania priorytetów, zwłaszcza jeśli chodzi o wielkie życiowe decyzje. W przeważającej części ten znak ognia i znak powietrza tworzą solidny zespół, łącząc zarówno swoje mocne strony w sprawiedliwości, jak i odwadze, dzięki czemu jako para jest w końcu niesamowitymi rodzicami.

Koziorożec + Rak

fot. robuart/iStock

To ciężko pracujący duet mocy. Koziorożec jest znany jako znak, który ma tendencje do pracoholizmu, podczas gdy Rak jest znany z tego, że wszędzie rezonuje swoimi emocjami. Podobnie jak Ryby i Panna, ten duet wody i ziemi również może być produktywny, ponieważ jedno z nich woli, aby partner przejął prowadzenie, a drugie lubi przewodzić. Koziorożec i Rak to naprawdę jedna najfajniejszych par przeciwieństw w zodiaku. Astrologicznie ta dwójka absolutnie się uzupełnia. Oboje cenią sobie etykę pracy, praktyczność i docenianie prostych rzeczy po drodze.

Rak jest „najsłodszym” partnerem dla Koziorożca. To osoba, która może odnieść sukces w dążeniu do rozłupania skorupy emocjonalnego Koziorożca. Rak zawsze zwierzy się swemu obrońcy – Koziorożcowi, motywatorowi i przyjacielowi, który zawsze będzie go wspierał. Koziorożec zawsze będzie podziwiać emocjonalną otwartość Raka i sposób, w jaki może zapewnić mu bezpieczne warunki do dzielenia najgłębszych, najprawdziwszych uczuć.

Byk + Skorpion

fot. robuart/iStock

Najbardziej intensywna para zodiaku. Ci dwoje uczą nas, jak kochać ponad wszystko. Znani ze swoich silnych energii, perspektyw życiowych, podejścia: „wszystko albo nic” i faktu, że oboje mają najmniejsze szanse na załamanie. Wiadomo, że Byk ma nienaganną koncentrację, jeśli chodzi o swoją pracę, lubi trzymać w swoim życiu małą grupę przyjaciół, zawsze służy radą i jest dla innych inspiracją. Skorpion to jedyny znak wodny, którego dotyczy pojęcie mocy. Jest znany jako lider grupy, ten, który jest wystarczająco odważny, aby przyjąć każdą emocję na siebie. I ten, który najprawdopodobniej posiada motocykl.

Znaki ziemi i wody tworzą razem niesamowity zespół. Podobnie jak Koziorożec i Rak, ci dwoje cenią sobie etykę pracy, ich głównym celem w życiu jest uzyskanie najlepszej stabilnej kariery, jaką mogą zdobyć. Spośród tych czterech par, ta dwójka najbardziej ceni sobie prywatność, ponieważ w ciągu dnia prowadzą tak pracowite życie, że na koniec chcą tylko oderwać się od problemów.

Byk jest jednym z niewielu znaków, który jest w stanie zapewnić Skorpionowi bezpieczną przestrzeń do wyrażania tych najgłębszych i tych najbardziej surowych emocji. Ogólnie rzecz biorąc, ci dwoje są prawdziwą „power couple”. Są pracowici, napędzani karierą i życiem rodzinnym i kochają się tak mocno, jak to tylko możliwe.