Go to content

Co najcenniejszego możesz podarować swojemu dziecku? Nie chiński, szachy, czy konie… Wspieraj! [Konkurs]

Pewność siebie nie rośnie na drzewach, jednak wbrew powszechnym przekonaniom, nie warto całe życie czekać, aż się magicznie pojawi, przyjdzie… Ta cecha jest zależna od nas samych. Dlaczego więc niektórzy wydają się „od zawsze” być panami świata, a drudzy chowają się w kącie, by nie było ich za bardzo widać? Bo niektórzy swoją pewność siebie, zaczęli budować już na samym starcie. Oczywiście nie sami, zostali wyposażeni w najcenniejsze narzędzia już w dzieciństwie. Wsparcie, uśmiech, czas…

Dziś nasze przebodźcowane dzieci, zapisane na milion zajęć gwarantujących im”dobry start” (przynajmniej w naszym mniemaniu), robią coraz mniej dla siebie. Swoją wartość coraz częściej opierają na systemach oceniania i skali procentowej zaliczonego testu, czy ilości zdobytych dyplomów i medali. A przecież nie po to żyjemy. Nie zapominajmy o tym, co naprawdę w życiu ważne. O wspólnym spacerze, wytartej od gry planszówce, herbacie z malinami. O pewności, którą możemy podarować tu i teraz. Pewności, że jestem wyjątkowy, wspaniały. Poczuciu, że mogę być po prostu sobą.

Serdecznie zapraszamy was do wspólnej zabawy. Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie fantastyczny zestaw książek  Michała Zawadki. Nauczyć kogoś być ze sobą, to najcenniejsza umiejętność na świecie.

Zadanie konkursowe:

Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzu do tego artykułu napisz:

Czy masz poczucie własnej wartości? Jak je zbudowałeś/aś?

 

Nagrody:

8 x zestaw książek: Nowość wydawnicza „Uśmiechologia” + „Wartościownik”

Najnowsza seria Michała Zawadki, autora bestsellerowych książek z zakresu rozwoju osobistego i społecznego dzieci i młodzieży. Dedykowana młodemu pokoleniu „UŚMIECHOLOGIA. POZYTYWNA STRONA MYŚLENIA” i towarzysząca jej specjalna edycja dla dorosłych – „UŚMIECHOLOGIA. WARTOŚCIOWNIK DLA RODZICÓW”.

Zadaniem pierwszej części serii jest pomoc dzieciom i ich opiekunom w odnalezieniu drogi do poczucia własnej wartości. Młodzieżowa „Uśmiechologia” jest połączeniem książki i zeszytu ćwiczeń. To ponad 100 stron aktywnych zadań, które pomogą zrozumieć i zaakceptować młodym swoje myśli. Pobudza wyobraźnię, „zmusza” do zastanowienia się i zaprasza do intensywnej pracy nad sobą, budowaniem wiary w siebie i umacnianiem indywidualności.

Asystujący „Uśmiechologii”, skierowany do dorosłych – „Wartościownik” część 1, to zbiór wiedzy o poczuciu własnej wartości, pełny wskazówek, podpowiedzi, przykładów i historii. Jego celem jest poszerzenie dotychczasowych umiejętności i wiedzy wychowawczej rodziców, dziadków, czy nauczycieli. Wszystko po to, by mogli skutecznie wspierać kolejne pokolenie w rozwoju, jak również zbliżyć się w relacji z dziećmi i sami się rozwijać.

Odwiedź autora na Facebooku i Instagramie

www.michalzawadka.pl

@MichZawadka

@michal.zawadka

„Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia” – cz. 1 „Ja ze sobą”: 44,90 zł

„Uśmiechologia. Wartościownik dla rodziców” – cz. 1: 44,90 zł

Książki dostępne na www.michalzawadka.pl/usmiechologia.

Konkurs trwa od 06.07.2020 do  20.07.2020 roku, wyniki zostaną opublikowane na stronie www.ohme.pl do  27.07.2020 roku. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.