Go to content

11 cech, które świadczą o tym, że jesteś wilkiem w stadzie owiec

Wiele osób marzy o tym, by mieć inny charakter, zmieniać się tak, by osiągać spełnienie na wielu płaszczyznach. Jedni są bardziej wycofani i nieśmiali, inni przedstawiają typ lidera. Twardzi, zdecydowani i konkretni ludzie częściej sprawdzają się w roli przywódcy nie tylko w pracy. Niektórzy z nich porównywani są do wilków, niezwykłych zwierząt ze zdecydowanym charakterem.

Siła oraz tajemnicze piękno wilków przykuwają uwagę ludzi, którzy chętnie zobaczyliby u siebie kilka z ich najlepszych cech. Jeśli ty również zachowujesz spokój, kiedy wszyscy naokoło zaczynają panikować, zapewne jesteś typem wilkiem w stadzie owiec. Zobacz, jakie inne cechy łączą twój charakter z tymi zwierzętami.

11 cech, które świadczą o tym, że jesteś wilkiem wśród stada owiec

1. Bywasz okrutna

Ale nie dla rozrywki czy z nudy! Ma to miejsce, kiedy przychodzi tobie bronić najbliższe osoby w sytuacjach kryzysowych, niebezpiecznych, gdy życie nie pozostawia innej możliwości. Wilki również bywają bardzo okrutne, zarówno podczas polowania,jak i w przypadku ochrony swoich bliskich.

2. Nie dajesz drugiej szansy

Jesteś w stanie wybaczyć, ale nigdy nie zapominasz krzywd, których doświadczyłaś od innych ludzi. Podobnie jak wilki ty także nie okazujesz litości, bo dobrze wiesz, że jeśli raz zawiodłaś się na kimś i to było dla ciebie bolesne, kolejny raz rozczaruje cię jeszcze bardziej, a ty tego nie chcesz.

3. Jesteś dumna

Ale nie wywyższasz się nad innymi. Czerpiesz inspirację od innych osób, nie boisz się uczyć od nich nowych rzeczy. Pozostajesz silna wobec swoich podwładnych, ale szanujesz własnych przełożonych.

4. Nie boisz się życia

Jesteś odważna i akceptujesz swoją wyjątkowość. Podobnie jak wilki nie pozwalasz na to, by ktoś cię zastraszał, wymagał od ciebie rzeczy, które nie są dla ciebie dobre. Nie pozwalasz, by to inne osoby decydowały o tym, jaka masz być, jesteś wierna sobie.

5. Jesteś zdeterminowana

Podobnie jak wilki jesteś zdeterminowana i jeśli podejmujesz raz decyzję, zrobisz to bez względu na zmieniające się okoliczności. Skupiasz się na wybranych przez siebie celach i gdy je osiągasz, przygotowujesz nowy do którego dążysz z podobną determinacją.

6. Jesteś wolnym duchem

Nie potrafisz robić bezmyślnie tego, co ktoś tobie każe. Lubisz żyć na własnych warunkach i podobnie jak wilki chcesz czuć się wolna, nieskrępowana. Nie znosisz wchodzić w sztywne ramy, żyjesz po swojemu i jesteś szczęśliwa.

7. Kochasz swoją samotność

Wilki, mimo tego że są zwierzętami stadnymi, są samotnikami. Ty również lubisz mieć chwilę tylko dla siebie w oderwaniu od twoich bliskich i rodziny, jesteś wtedy szczęśliwa.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Fot. iStock/THEPALMER

1/1 11 cech, które świadczą o tym, że jesteś wilkiem wśród stada owiec

8. Przywództwo masz we krwi

Wielki są urodzonymi liderami, którzy doskonale przewodzą grupą, chronią młode, zapewniają dyscyplinę, a tam, gdzie trzeba, bronią przed zagrożeniem do upadłego. Jeśli posiadasz charyzmę, doskonale znajdujesz się pomiędzy ludźmi potrafisz nimi zarządzać i egzekwować konieczne rzeczy, zdecydowanie pasuje do ciebie charakter wilka.

9. Jesteś sprawiedliwa

Wilki nie są stronnicze i podobnie jak one, działasz bez uprzedzeń i traktujesz innych tak jak oni traktują ciebie. Starasz się sprawiedliwie dzielić względy i oferować pomoc, nie wywyższasz, ani nie umniejszasz czyichś zasług.

10. Uwielbiasz pory nocne

Wilki są zwierzętami nocnymi wtedy wykazują największą aktywność. Jeśli ty uwielbiasz tajemniczość nocy, niebo usłane gwiazdami, dopisuje ci energia i bardzo lubisz w nocy pracować lub zajmować się własnymi sprawami, to macie kolejną cechą wspólną. Noc daje ci swobodę, której nie odczuwasz w ciągu dnia będąc zawalona innymi obowiązkami.

11. Jesteś opiekuńcza

Podobnie jak wilki dbasz o swoich bliskich. Czasami jesteś wręcz nadopiekuńcza, jeśli chodzi o dobro twojej rodziny. Jesteś skłonna poświęcić wiele, aby byli oni szczęśliwi i bezpieczni. Masz bardzo opiekuńczą naturę i bycie w rodzinie jest rzeczą, bez której nie wyobrażasz sobie życia.

 

źródło:  themindsjournal.com