Go to content

10 znaków, które mówią o obecności anioła obok ciebie

Wiele osób wierzy, że w życiu towarzyszą im aniołowie, chroniący ich przed niebezpieczeństwami. A tych jest wiele, zarówno pochodzących od wewnątrz, wynikających z naszego postępowania, jak i tych, które wynikają z przyczyn zewnętrznych. Ci, którzy wierzą w ich istnienie twierdzą, że niebiańscy towarzysze chronią nas w każdej chwili, co dzień wędrując obok, przez drogę życia.

Zwolennicy aniołów podkreślają, że każdy człowiek ma swojego opiekuna tak długo, jak długo jest wędrowcem na tej ziemi. Aniołowie postrzegani są jako specyficzni przewodnicy, którzy pozwalają nam odnaleźć drogę, gdy się pogubimy w życiu. Bardzo często zwracamy się do nich bezpośrednio w modlitwach, a niektórzy interpretują zaistniałe sytuacje, jako impuls od duchowego opiekuna. Wg nich, istnieje wiele sygnałów, które w pewien sposób pokazują, że aniołowie podążają obok nas.

10 znaków, które mówią o obecności anioła obok ciebie

1. Znalezione pióro

Znalezienie na swej ścieżce pióra może być sposobem, w jaki Anioł Stróż próbuje okazać swoją obecność. Szczególne znaczenie ma pióro w kolorze bieli oraz to, znalezione w nietypowym miejscu.

2. Moneta na drodze

Znalezienie monety również może oznaczać, że anioł jest w pobliżu. To zwiastuje również szczęście w tym tygodniu w sprawach pieniężnych lub w związku. Po znalezieniu monety to dobry czas na dokonywanie właściwych wyborów z dobrym podszeptem anioła.

3. Tęcza bez deszczu

Tęcza bez deszczu jest szczególnym symbolem błogosławieństwa wysyłanego przez Anioła Stróża. Pokazuje one, że nie idziesz sama przez życie i że anioł wraz z tobą pokonuje twoje trudy. Ten bardzo piękny znak jest szczególnie ważny dla tych, którzy mocno  wierzą w swoich opiekunów.

4. Chmury o dziwnych kształtach

Anioły jako istoty mistyczne mogą się porozumiewać ze swoimi podopiecznymi poprzez kształt chmur, z których obserwują ludzi. Przybieranie formy kształtu twarzy, piór, zwierząt lub roślin, może być takim znakiem, że nie jesteś sama.

5. Odczuwanie nagłej zmiany temperatury

Gdy jest ciepło, a ciebie nagle przebiega chłód lub odwrotnie, w zimny dzień odczuwasz gorąco, oznacza to, że Anioł Stróż jest bardzo blisko ciebie.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Fot. iStock/stock_colors

1/1 10 znaków, które mówią o obecności anioła obok ciebie

6. Poczucie obecności

Odczuwanie „czyjejś” nienamacalnej obecności jest szczególnie silne w przypadku, gdy straciłaś kogoś, na kim tobie naprawdę zależało i utknąłeś mentalnie w bezsilnej sytuacji. Życie bywa ciężkie i trudno jest samemu podnieść się z kolan. Anioły dostosowują się do naszego ruchu i zawsze próbują nas chronić przed niebezpieczeństwem.

7. Słyszysz swoje imię

W sytuacji, gdy wokół nie było kogoś znajomego, a jednak ktoś wypowiedział twoje imię, może być sygnałem, że twój anioł próbuje się z tobą komunikować. To zachęca do posłuchania intuicji i ponownemu rozważeniu podjętych działań.

8. Czyjaś obecność w snach i marzeniach

Anioły mogą się ukazać każdemu w snach i marzeniach. Podświadomość ma niezwykłą siłę, choć najczęściej anioły widzimy, wtedy gdy śnimy i zapominamy o nich następnego ranka. Tylko niektóre sny pamiętasz długi czas, i to one mogą oznaczać coś bardzo ważnego, szczególnie gdy pojawiają się w nich powtarzające się symbole.

9. Silne przeczucia

Gdy nic wszystko wokół jest w normie, a ty jednak stoisz jak rażona piorunem z poczuciem, że coś się wydarzy, to może być  głos twojego anioła. To interpretuje się jako swego rodzaju zatrzymanie się o krok przed niebezpieczeństwem.

 10. Zaburzenia pracy urządzeń elektronicznych

Zwolennicy aniołów powtarzają, że te istoty mają tak silną energię, która może zaburzać pracę urządzeń. Nagła zmiana kanałów, wyłączenie urządzenia czy ponowne restartowanie, może oznaczać, że twój Anioł Stróż jest niedaleko i próbuje się z tobą porozumieć.

źródło: themindsjournal.com