Go to content

Które znaki zodiaku najtrudniej kochać i dlaczego. Miłosny ranking

Fot. iStock/m-gucci

Kogo najtrudniej kochać? Z kim związek bywa najbardziej skomplikowany, a z kim łatwiej dojdziecie do porozumienia? Poniżej znajdziecie nietypowy ranking znaków zodiaku. Od najtrudniejszego do „najłatwiejszego” w miłości. Zgadza się?

Które znaki zodiaku najtrudniej kochać i dlaczego

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Powód, dla którego jesteś „najtrudniejszy do kochania” to twoja olbrzymia potrzeba niezależności. Ty naprawdę nie widzisz sensu „bycia z kimś”, ponieważ jesteś tak bardzo przyzwyczajony do samodzielnego załatwiania wszelkich spraw. Trzeba wiele zaangażowania i siły uczucia, abyś naprawdę otworzył się na drugą osobę.

Skorpion (23 października – 22 listopada)

Podobnie jak Panna, jesteś niesamowicie zamknięty w sobie. Lubisz prowadzić bardzo skryte życie i rzadko wpuszczasz do niego innych. Bywasz bardzo niepewny siebie, a twoje kompleksy powodują, że jesteś szalenie zazdrosny. Naprawdę nie wiesz, czego chcesz od życia i czujesz, że musisz się najpierw sam w tym wszystkim zorientować.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Czy to nie oczywiste? Twoja niezobowiązująca i swobodna natura jest powodem, dla którego tak trudno jest się w tobie zakochać. Jako Strzelec, nie lubisz przywiązywać się do niczego i do nikogo. Nienawidzisz wprost, gdy relacje wiążą cię jak łańcuchy. I to jest coś, co inni ludzie na pewno będą brać pod uwagę rozważając możliwości związku z tobą.

Wodnik (21 stycznia – 18 lutego)

To twoja „bezemocjonalna” natura sprawia, że ​​tak trudno cię kochać, a jeszcze trudniej z tobą być. Tak, to prawda, że pociągasz swoim niewiarygodnym intelektem i bystrym umysłem. Ale kiedy ludzie uświadamiają sobie, jak beznamiętny możesz być jako osoba, zwyczajnie cierpią.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Jesteś po prostu zbyt pracowity i ambitny. Jednak nie powinieneś traktować tego jako czegoś złego. Zawsze dobrze jest być pracowitym. Dobrze być równie ambitnym jak ty. To jest powód, dla którego w życiu odnosisz tak wiele sukcesów. Powinieneś tylko być w stanie zrównoważyć swoje życie zawodowe z uczuciowym. To wszystko jest kwestią zarządzania czasem i priorytetów…

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Mówiąc szczerze, nie można zakochać się w osobie, której nie można ufać. Jesteś szalenie towarzyski i masz mnóstwo znajomych. Jesteś w stanie dostosować swoją osobowość w zależności od tego, z kim akurat jesteś. I choć może to być dobre, prowadzi również ludzi do wątpliwości, kim naprawdę jesteś. Trochę tak, jakbyś nie miał własnej tożsamości.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Masz bardzo interesującą i fascynującą osobowość. Bywasz dumny i nieco zbyt pewny siebie. Twój magnetyzm przyciąga, ale czasem na drodze do związkowego szczęścia staje twoje ego. Zdarza się, że jesteś trudnym partnerem, choć życie z tobą jest również wspaniałą przygodą.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Namiętność. Podniecenie. Podekscytowanie. Dreszczyk. Intensywność. Jak cię nie kochać? Jasne, czasem żyjesz i kochasz nieco zbyt intensywnie. Ale to ma więcej zalet niż wad. Jako Baran, masz naprawdę „ekstremalną” osobowość, którą inni ludzie uważają za niezwykle pociągającą. Co więcej, jesteś bardzo charyzmatyczny i czarujący.

Byk (20 kwietnia – 21 maja)

Lojalność i pasja. Te dwie rzeczy sprawiają, że łatwo się w tobie zakochać, a nawet zakochiwać wiele razy. Jasne, twój wrodzony upór i impulsywność bywają denerwujące. Ale, to co się liczy najbardziej to twoja niezawodność. Jako partner jesteś prawdziwą „perełką”.

Waga (23 września – 22 października)

Jesteś uroczy i „łatwy w obsłudze”. Twoja empatia i świadomość uczuć innych ludzi jest niezwykła. Jesteś bardzo hojny i zawsze chcesz się upewnić, że ludzie wokół ciebie dobrze się bawią, a twój partner czy partnerka są spokojni i szczęśliwi. Jesteś naturalnym rozjemcą. Ludzie na ogół lubią przebywać w pobliżu z powodu swojej pozytywnej energii.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Masz tak wrażliwą duszę i serce na dłoni dla innych. Tak, czasami naprawdę warto być beznadziejnym romantykiem. Ale jesteś również niewiarygodnie miły. Naprawdę wierzysz w moc miłości – a twoja chęć nawiązania romansu również jest „zaraźliwa”. Ani się ktoś obejrzy – już cię kocha.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Nie powinno być zaskoczenie, że to właśnie ciebie najłatwiej kochać. Masz tak łagodną duszę. Jesteś niesamowicie troskliwy. Jesteś jedynym znakiem zodiaku, na którym naprawdę można bez wątpliwości polegać, budując z nim rodzinę.Twoja miłość nie ma granic.


Na podstawie: relrules.com