Lifestyle Magia

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych we wrześniu

Magic Moments
Magic Moments
30 sierpnia 2021
fot. PIKSEL/iStock
Następny

Osoby urodzone we wrześniu są bez wątpienia doskonałymi rozmówcami. Są bardzo dobre w prowadzeniu rozmów i mają najfajniejsze nastawienie. Sprawiają, że ludzie łatwo się w nich zakochują, wystarczy rozmowa. Mogą być bardzo drobiazgowe w niektórych kwestiach życiowych (głównie tych związanych z pieniędzmi), ale zawsze są dobre dla ludzi wokół nich. 

Oto niektóre z cech osób urodzonych we wrześniu

1. Są niezwykle uprzejme

Nawet jeśli usłyszysz od nich „nie”, będzie to powiedziane w najuprzejmiejszy z możliwych sposób. Są bardzo dobrzy w przekonywaniu ludzi do swoich racji i do siebie samych, bardzo trudno im odmówić. Osoby urodzone we wrześniu są bardzo dobrymi prawnikami i nauczycielami ze względu na ich bezpośrednie podejście.

2. Są szczere

Ich świat daleki jest od fikcji i fantazji. Wierzą w przyziemną rzeczywistość i bardzo łatwo akceptują to, co przynosi życie, dlatego zachowują się tak fajnie w trudnych sytuacjach. Nigdy nie walczą, ponieważ zawsze mają silne przekonanie o tym, co jest dobre i postępują zgodnie z nim. Urodzeni we wrześniu podejmują szybkie działania we wszystkim i mówią prawdę.

3. Miłość płynie prosto z ich serc

Mają oko do piękna i zawsze pociągają ich wszystkie piękne rzeczy. Czy to piękny dom, czy wspaniały bukiet kwiatów – zawsze podtrzymują piękno na najwyższym poziomie uznania. Urodzeni we wrześniu są bardzo zmysłowymi i romantycznymi ludźmi.

4. Mają tendencje do zamartwiania się

Ludzie urodzeni we wrześniu mają zwyczaj przesadnego rozmyślania. Gdy pojawia się problem, bardzo trudno jest im uspokoić myśli. Pogodzenie się z problemem w celu jego rozwiązania zajmuje im dużo czasu. Ale ostatecznie: patrz pkt. 2.

5. Chcą, żeby wszystko szło po ich myśli

Jeśli jakaś praca ma być wykonana, chcą, aby została wykonana po ich myśli. Cóż, tak właśnie urodzeni we wrześniu radzą sobie z codziennym życiem. Doskonałość znajduje odzwierciedlenie w ich pracy i bez względu na to, jakie zadanie mają do wykonania, wkładają w nie całe serce.

6. Są wspaniałymi kochankami

To haczyk w osobowości osób urodzonych we wrześniu. Są seksowne i bardzo dobrze wiedzą, jak zadowolić swoich partnerów. Potrzeba jednak czasu, aby zrozumieć ich sposoby wyrażania miłości.

Czytaj dalej na kolejnej stronie! 

Lifestyle Magia

Która mogłaby być twoja? Wybierz miotłę i sprawdź, którym typem wiedźmy jesteś! 😉

Magic Moments
Magic Moments
1 września 2021
 

Wiedźma, czyli ta, która wie! Każda kobieta ma w sobie tajemną, magiczną moc. Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę głęboko na pawlaczu, ale są wśród nas i takie, które chętnie chwalą się swoimi magicznymi zdolnościami i z dumą poleciałyby na miotle na Łysą Górę. 

Wybierz swoją miotłę i poznaj, jaki magiczny dar w sobie nosisz! Nie musimy dodawać, że to wszystko z przymrużeniem oka, prawda? 

1. Przedsiębiorcza

Wiesz, jakie są twoje możliwości. Potrafisz to doskonale ocenić i wykorzystać. Chętnie próbujesz nowych rzeczy i nie boisz się zaczynać od nowa. Masz wyjątkową umiejętność unikania ryzyka i ponoszenia strat. W wolnym czasie jesteś aktywna: latanie na miotle 😉 i sport to to co lubisz najbardziej. Do tego imprezowanie z przyjaciółmi.

2. Liderka

Jesteś wyrazista. Uroda i sposób wypowiadania się zapadają w pamięć. Ludzie cię zauważają. Potrafisz przewidywać, więc jesteś przygotowana na różne okoliczności.  Jesteś nieprzeciętnie inteligentna i szybko wyłapujesz nieścisłości w tym, co mówią i robią inni. Czytasz w ich emocjach jak w otwartej księdze.

3. Wpływowa

Masz możliwość wpływania na ludzi poprzez emocjonalną presję, ale utrzymujesz z nimi dobre relacje. Pomimo silnych cech przywódczych, jesteś czarodziejką, która często poświęca własne interesy dla dobra innych.

4. Perfekcjonistka

Wiesz, gdzie znajduje się każda miotła w domu. Lubisz nieskazitelny porządek i żądasz, aby inni również go utrzymywali. Jeśli jesteś w trakcie przygotowywania eliksiru lub organizowania ważnego zlotu czarownic, z pewnością jesteś mistrzem organizacji. Inne czarownice robią to, czego od nich wymagasz, za każdym razem okazując podziw i szacunek!

5. Mentorka

Możesz uważnie obserwować postrzegać innych ludzi. Zaufanie jest dla ciebie najważniejszym kryterium. Nigdy nie wybaczysz niewiernemu czarownikowi. Wszechświat dał ci także dar mentora i nauczyciela. Spodoba ci się praca z młodymi czarodziejami, którzy zobaczą cię jako prawdziwy wzór do naśladowania.

6. Charakterna

Możesz łatwo rozpoznać fałsz i niezdrowe schematy w relacjach z innymi. W szabaty i inne spotkania zawsze udaje ci się przedstawić i bronić swoich poglądów i zasad. Niestety, nie możesz znieść wyższości innych magów i czarownic, więc czasami możesz być trochę nieprzyjemna.

7. Pionierka

Różnisz się od innych czarownic szerokim zakresem zainteresowań. Z łatwością dostosowujesz się do nowych warunków i zmian w życiu. Jesteś czarodziejką, która nie czeka na odpowiedni moment: rozwiązujesz wszystkie ważne problemy sama i nie boisz się być pierwszą, która przygotuje nową miksturę.

8. Marzycielka

Jesteś marzycielską i liryczną osobą … masz dobre relacje z innymi czarownicami: jesteś dobra w odczytywaniu intencji innych ludzi i możesz poczuć ich emocje. Przywiązujesz dużą wagę do wyglądu i stroju czarnoksięskiego, nigdy nie masz dość magicznych pieniędzy.

9. Introwertyczka

Możesz cieszyć się zwykłym życiem i spokojnie znosić rutynowe obowiązki: czyszczenie kotłów, sprzątanie domu i przygotowywanie mikstury. Nie musisz dogadywać się z innymi czarodziejami: lubisz pomagać innym i dobrze się czuć sama ze sobą. Przez większość czasu wolisz być sama. Lubisz uciekać na wzgórza, gdzie gubisz się w swoich myślach, nie przeszkadzając nikomu.

10. Podróżniczka

Nie tolerujesz rutyny: częste zmiany miejsca pracy są dla ciebie czymś normalnym. Praca dla ciebie to prawdziwa kreatywna „trampolina”. Często bierzesz swoją miotłę i jedziesz w nieznane.  Jesteś żywo zainteresowana innymi czarodziejami, ponieważ lubisz dzielić się swoim wielowiekowym doświadczeniem.

 

Źródło: https://www.wearehumanangels.org/


Lifestyle Magia

W jakim miesiącu się urodziłaś? Czy wiesz, co rujnuje twoje szczęście?

Magic Moments
Magic Moments
26 sierpnia 2021
Fot. iStock/stock_colors

Nasze życie często determinują przekonania, które zostały w nas zakorzenione. Ile razy słyszałaś, że dziewczynki powinny być ładne i grzeczne? Czy ktoś wmówił ci, że musisz być najlepszą?

Czy możliwe, że oprócz tego, co słyszałyśmy w dzieciństwie, wpływ na nas może mieć także data urodzenia i wpływ gwiazd? Astrolodzy pokusili się o pokazanie, jak rujnujemy sobie życie w zależności od naszego miesiąca urodzin.

Styczeń

Zrujnujesz swoje życie odpuszczając

Kiedy odpuszczasz, tracisz najlepszą część swojego życia. Naprawdę aż tak cię przeraża wyjście poza swoją strefę komfortu? Czego się boisz? Tkwienie w jednym miejscu, w rutynie nie sprawi, że będziesz dorastać i uczyć się.

Luty

Zrujnujesz swoje życie żyjąc w przeszłości

Za każdym razem gdy patrzysz za siebie, jesteś przygnębiony. To co tu i teraz zaczynasz doceniać dopiero, gdy stanie się przeszłością. Tylko nią żyjesz nie dostrzegając, jak ważne rzeczy dla ciebie dzieją się właśnie dzisiaj.

Marzec

Zrujnujesz własne życie wybierając nieodpowiednich ludzi

W każdym człowieku widzisz to, co najlepsze. Wierzysz, że każdy jest dobry i zasługuje na szansę i zrozumienie. Pewnie dlatego często obrywasz od tych, którzy wydawali ci się najbliżsi. Zamiast zastanawiać się, dlaczego tak się dzieje, popracuj nad swoją naiwnością.

Kwiecień

Zrujnujesz swoje życie będąc swoim najgorszym wrogiem i krytykiem

Dobrze jest być wymagającym wobec siebie. Ale zapamiętaj jedno – nigdy nie osiągniesz doskonałości. Jesteś dla siebie zbyt surowy. Nie potrafisz wybaczyć sobie błędów. Wywierasz na sobie presję, którą nieświadomie narzucasz innym. Żyjąc w ten sposób nie stworzysz dobrego związku. Zaakceptuj, że nikt nie jest idealny, nawet ty.

Maj

Zrujnujesz własne życie skupiając się na innych

Nie chcesz nikogo rozczarować swoją osobą. Szczęście i zadowolenie innych stawiasz ponad swoje własne. Uświadom sobie, że skupianie się na sobie i swoich potrzebach jest zdrowym egoizmem niezbędnym do osiągnięcia własnego szczęścia.

Czerwiec

Zrujnujesz własne życie godząc się z tym, co masz

Bycie zadowolonym z tego, co się posiada, kim się jest prowadzi do stagnacji. Fajnie myśleć o sobie dobrze, pogodzić się z tym, jak wygląda moje życie. Ale to nas nie rozwija, wręcz przeciwnie – kotwiczy tylko w jednym miejscu. W życiu chodzi o to, by ryzykować i mieć nadzieję na lepsze.

Lipiec

Zrujnujesz swoje życie wracając do ludzi, którzy cię skrzywdzili

Krzywdzimy się nawzajem cały czas. Ale nie można wyrządzić sobie większej krzywdy niż tak, gdy decydujesz się wrócić do tego, kto cię zranił. Otwierasz rany, sprawiasz, że nigdy się nie goją. Oszukujesz siebie mając nadzieję, że ta druga osoba się zmieni. Prawda jest taka, że zmienic się możesz tylko ty. Uratuj siebie.

Sierpień

Zrujnujesz własne życie nie żyjąc w pełni

Planuj swoje życie, organizuj je, oszczędzaj, wyznaczaj cele, ale uważaj – nie daj się temu pochłonąć. Zostaw w sobie otwartość na coś nieprzewidzianego, na coś zaskakującego. Upewnij się, że życie, które masz, sprawia, że jesteś szczęśliwa. Jeśli tak nie jest – czas na zmiany. Nie musisz żyć w utartych schematach.

Wrzesień

Zrujnujesz swoje życie porównując je do innych

Zacznij zdawać sobie sprawę, w konkurencji o lepsze życie występujesz tylko ty sam. Z nikim się nie ścigasz, nikogo nie próbujesz dogonić. To twoje życie. Za nie bierzesz odpowiedzialność. Skup się na swoim torze, a wtedy osiągniesz lepsze wyniki. Jeśli wciąż patrzysz na kogoś innego, zawsze będziesz czuł, że jesteś krok z tyłu. Tu nie chodzi o innych, ty chodzi o ciebie.

Październik

Zrujnujesz swoje życie żyjąc w izolacji

Boisz się wpuszczać ludzi do swojego życia, nie chcesz, by byli zbyt blisko. Obawiasz się, że jeśli ktoś zbytnio się zbliży i tak odejdzie, a ty będziesz cierpień. Twój mechanizm obronny to odtrącanie ludzi. Powinieneś to zrozumieć.

Listopad

Zrujnujesz swoje życie będąc zbytnim pesymistą

Negatywne nastawienie do życia zniszczy wszystko, co dobre na twojej drodze. Zapamiętaj, że to, co sam projektujesz, przyciąga. Jeśli więc wokół widzisz same negatywy, wielce prawdopodobne, że twoje życie takie właśnie będzie.

Grudzień

Zrujnujesz swoje życie zachowując urazy

Przebaczanie i zapominanie nie jest w twoim stylu. Nawet kiedy mówisz, że wybaczasz, wciąż trzymasz urazy w sobie. Tak się tylko składa, że ludzie czasami popełniają błędy. Twoim największym problemem jest ufanie jedynie sobie, nikomu innemu.


źródło: ThoughtCatalogy