Go to content

Podsumowanie akcji „Bądź piękna każdego dnia”

Akcja "Bądź piękna każdego dnia"
Fot. Kaboompics/Kaboompisc / CCO

Makijaż, świeżo obcięte lub pofarbowane włosy, modna fryzura, pomalowane paznokcie – wiele z nas z tymi atrybutami kobiecości czuje się świetnie i w ten sposób nierzadko poprawia sobie nastrój. Wiele jest sposobów na to, by uczynić  się piękniejszą i dobrze czuć się we własnej skórze. Przez ostatnie tygodnie codziennie namawiałyśmy was do zadbania o swoja urodę – proponując co dzień inne urodowe wyzwanie.

Serdecznie dziękujemy wam za każdy komentarz, za to, że przez cztery tygodnie dbałyście o siebie, pokonywałyście swoje bariery i znajdowałyście choć te 10 minut – dla siebie, dla urody, dla swojego dobrego samopoczucia. Z całego serca dziękujemy, a Laureatkom – gratulujemy!

Dziękujemy również marce BaByliss, która ufundowała dla laureatek „Bądź piękna każdego dnia” fantastyczne nagrody i kibicowała wam przez te cztery tygodnie.

Nagrody

Depilator IPL – wędruje do p. Ani Ostrowskiej, gratulujemy odwagi!

Depilator IPL BaByliss | Akcja "Bądź piękna każdego dnia"

Prostownica – zamieszka z p. Anną Serwecińską-Czerniak (może następnym razem zamiast jajecznicy „sadzone”? 😉 )

Mat. prasowe

Lokówkę – wysyłamy do p. Katarzynki Głowackiej, żeby do uśmiechu mogła dodać apetyczne loki!

Mat. prasowe

Laureatki prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 02.06.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Zobacz wszystkie wyzwania w naszej akcji