Lifestyle Uroda

Podsumowanie akcji „Bądź piękna każdego dnia”

Redakcja
Redakcja
27 maja 2016
Akcja "Bądź piękna każdego dnia"
Fot. Kaboompics/Kaboompisc / CCO
 

Makijaż, świeżo obcięte lub pofarbowane włosy, modna fryzura, pomalowane paznokcie – wiele z nas z tymi atrybutami kobiecości czuje się świetnie i w ten sposób nierzadko poprawia sobie nastrój. Wiele jest sposobów na to, by uczynić  się piękniejszą i dobrze czuć się we własnej skórze. Przez ostatnie tygodnie codziennie namawiałyśmy was do zadbania o swoja urodę – proponując co dzień inne urodowe wyzwanie.

Serdecznie dziękujemy wam za każdy komentarz, za to, że przez cztery tygodnie dbałyście o siebie, pokonywałyście swoje bariery i znajdowałyście choć te 10 minut – dla siebie, dla urody, dla swojego dobrego samopoczucia. Z całego serca dziękujemy, a Laureatkom – gratulujemy!

Dziękujemy również marce BaByliss, która ufundowała dla laureatek „Bądź piękna każdego dnia” fantastyczne nagrody i kibicowała wam przez te cztery tygodnie.

Nagrody

Depilator IPL – wędruje do p. Ani Ostrowskiej, gratulujemy odwagi!

Depilator IPL BaByliss | Akcja "Bądź piękna każdego dnia"

Prostownica – zamieszka z p. Anną Serwecińską-Czerniak (może następnym razem zamiast jajecznicy „sadzone”? 😉 )

Mat. prasowe

Lokówkę – wysyłamy do p. Katarzynki Głowackiej, żeby do uśmiechu mogła dodać apetyczne loki!

Mat. prasowe

Laureatki prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 02.06.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Zobacz wszystkie wyzwania w naszej akcji


Lifestyle Uroda

20 rzeczy, na które każdy zasługuje w swoim związku

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
28 maja 2016
20 rzeczy, na które każdy zasługuje w swoim związku
Fot. iStock / Todor Tsvetkov
 

Daje siłę, kopa do działania, wsparcie. Buduje i stanowi niesamowity filar. Pod warunkiem, że naprawdę jest „dobry”… Związek z drugą osobą bywa niesamowitą siłą, wystarczy tylko, że jest prawdziwym źródłem szczęścia. Jak poznać, czy nasza relacja z drugą osobą przypomina niosące nas skrzydła a nie kulę u nogi? To bardzo proste jest 20 rzeczy, na które każdy zawsze zasługuje w związku – bez względu na staż. A ty, znalazłaś je w swoim życiu?

20 rzeczy, na które każdy zasługuje w swoim związku

1. Śmiech

Zasługujesz na to, by wciąż się przez niego śmiać. I do niego. By on nadal cię rozśmieszał.

2. Bezpieczeństwo

By jego obecność dawała ci poczucie bezpieczeństwa. W życiu, w miłości i podczas wieczornego spaceru.

3. Ekscytacja

Nawet ta mała. Bo może po jakimś czasie mijają motylki w brzuchu, ale niech twoja druga połówka da ci coś więcej. To uczucie,  które sprawia, że naprawdę cieszysz się, że go widzisz.

4. Motywacja

Bez ciśnienia, rywalizacji. Tak jak prawdziwe wsparcie obecność ukochanego i świadomość, że jest twoim wsparciem powinno zawsze dodawać skrzydeł. Niech trzyma cię za rękę tak, żeby rosły ci skrzydła.

5. Namiętność

Tak, nawet po 20 latach, z przebiegiem 200.000 pocałunków. Każdy zasługuje na swoją namiętność.

6. Zrozumienie

Bo nie jesteś już sama jak ten palec. I choć czasem się z tobą nie zgadza, to czujesz, że rozumie i jest.

7. Luz

Bo życie nie może być zbyt poważne. Bo dom nie może być miejscem, w którym nieustannie musisz na wszystko uważać. Bo przy nim nic nie musisz, tylko chcesz.

8. Małe rzeczy

I te rogaliki i wymiana spojrzeń. I jeszcze ten moment kiedy on robi śmieszne miny, choć masz ochotę go pacnąć w łeb – tak, zawsze się wtedy uśmiechasz. No i uwielbiasz jak robi ci rano w sobotę kawę i podaje ją nucąc pod nosem Sinatrę.

9. Zaufanie

Bezwarunkowe. Po prostu. Co by się nie wydarzyło.

10. Współudział w zbrodni

Gdy stoi za tobą murem. Gdy serwujesz swojej ciotce Adeli tak niewiarygodną wymówkę, że nawet pies zasłania sobie oczy łapą – tak ON, brnie w to z tobą – na dobre i na złe.

11. Szacunek 

Gdy jest dobrze i gdy się kłócicie.

12. Wsparcie

Jest twoim ramieniem – gdy wali ci się w pracy, gdy zarysujesz samochód, gdy tracisz kogoś bliskiego. To wsparcie jest niewymuszone, czasem tak naturalnie nieporadne – ale nie potrafisz sobie wyobrazić większego.

13. Wolność

Bez pozwoleń, inwigilacji,

14. Intymność

I dla siebie i dla was.

15. Otwarta komunikacja

Bez tego teatru, podchodów, złośliwości. bez uknutych ostentacyjnych „nauczek”. Szczerość, ta prawdziwa.

16. Przyjaźń

Taka na całe życie. Bez zbędnych słów i obietnic bez pokrycia.

17. Ktoś, kto cię wysłucha

I czasem po prostu będzie milczeć. Ale nie powie: „i po co mi to mówisz, przecież i tak mnie nie posłuchasz…”.

18. Doping i pochwały

Bo każdy nawet najtwardszy zawodnik potrzebuje czasem, by pogłaskać go po głowie.

19. Wygłupy

Bez powodu i żeby cię rozśmieszyć (a czasem żeby cię nawet trochę wkurzyć – bo przecież zawsze na końcu i tak się z tego śmiejesz). Z wyczuciem i ciepłem.

20. Hamulec bezpieczeństwa

Bo to on trzymacie twardo na ziemi tak samo, jak pozwala ci bezpiecznie latać. A gdy oddalasz się niebezpiecznie, zaczynasz pędzić i tracisz kontrolę – on nie pozwoli ci stracić równowagi. Wyhamuje ten pociąg i zabierze cię na łąkę, żebyś mogła chwilę odetchnąć.

PS: Zastanów się nie tylko nad tym, czy to wszystko dostajesz… ale czy sama dajesz je partnerowi. Bo przecież każdy, w każdym związku zasługuje na te 20 rzeczy, ot tak, z zasady! To nigdy nie są niepotrzebne pierdoły, zbyt wysokie wymagania ani głupoty dla zakochanych smarkaczy, nigdy!

PS2: I pamiętaj, zasługujesz na te wszystkie rzeczy, ale nigdy nie pozwól sobie wmówić, że musisz zasłużyć na czyjąś miłość!


Źródło: na podstawie lifehack.org


Lifestyle Uroda

Czy jesteś wyrozumiała dla swojego partnera? [QUIZ]

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
27 maja 2016
Fot. Pexels / Snapwires / CC0 Public Domain

Kochaj go takiego jaki jest. Akceptuj go całego ze wszystkimi niedoskonałościami… I z tymi wadami jest przecież tym twoim jedynym, wymarzonym. Potrafisz tak? Ile jesteś w stanie wybaczyć, o co nigdy nie zrobisz awantury, o czym łatwiej zapomnieć?

Rozwiąż quiz i sprawdź, czy naprawdę jesteś tak tolerancyjna jak ci się wydaje…


Zobacz także

O czym lepiej nie pisać w służbowych mailach? Tych tematów unikaj

Jak schudnąć po 40. roku życia?

„Obyś cudze dzieci uczył”, czyli byśmy we wrześniu bardziej wyrozumiali dla nauczycieli byli