7 domowych peelingów na wągry

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
10 czerwca 2018
5 z 7

Fusy z kawy

Fot. iStock / artursfoto

Peeling z fusów po kawie

Fusy z kawy to niezastąpiony składnik domowych peelingów. Idelanie ścierają martwy naskórek, nie są zbyt ostre i w dodatku zawwierają kofeinę.

Ta zdecydowanie pozytywnwie wpłynie na stan twojej skóry – nie tylko na udach czy pupie! Taki peeling doskonale nadaje się do twarzy, poprawia kondycję naskórka, ujędrnia, pomaga pozbyć się oznak zmęcznia czy opuchlizny. Peeling z fusów po kawie, doskonale oczyszcza skórę i pomaga pozbyć się przeklętych wągrów.

Żeby był niekłopotliwy w uzyciu, możesz do fusów po kawie dodać nieco swojego żelu do mycia twarzy czy naturalnego oleju (naprawdę odrobinkę).

PoprzedniNastępny

Jamie Dornan i Dakota Johnson po raz ostatni w kulminacyjnym zakończeniu wyjątkowej trylogii. Nowe oblicze Greya

Redakcja
Redakcja
11 czerwca 2018
Fot. Materiały prasowe
 

NOWE OBLICZE GREYA

DOSTĘPNE JUŻ 11 CZERWCA, 2018 NA 4K ULTRA HD, BLU-RAY™ ORAZ DVD.

Globalna sensacja filmowa zainspirowana bestsellerową trylogią książek EL James powraca wraz z końcowym rozdziałem mrocznej, intrygującej opowieści, która urzekła świat. Zostań w domu, uzupełnij swoją kolekcję i poznaj kulminację tego ogólnoświatowego fenomenu dzięki niesamowitej premierze filmowej, już 11 czerwca, gdy Nowe Oblicze Greya pojawi się w wersji cyfrowej na 4K Ultra HD, Blu-ray oraz DVD.

43

Sądząc, że pozostawili za sobą mroczne postacie z przeszłości, nowożeńcy Christian (Jamie Dornan, The Fall,  Anthropoid) i Ana (Dakota Johnson, How to Be Single, Black Mass) w końcu cieszą sie w pełni swoim związkiem i dzielą życie w luksusie. Ale w momencie, gdy Ana wkracza w role – Pani Grey, nowe zagrożenia stają na drodzę ich szczęscia. Za reżyserię filmu odpowiada James Foley (House of Cards). Oprócz Dornana i Johnson, na ekranie zobaczymy m.in. Erica Johnsona, Eloise Mumford, Ritę Orę, Luke’a Grimesa, Maxa Martiniego oraz Marcia Gay Harden.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Dwa poprzednie filmy – z 2015 i 2017 roku – stały się międzynarodowym fenomenem, przyciągając do kin tłumy fanów (filmy zarobiły prawie 950 milionów dolarów). Z Dakoty Johnson i Jamiego Dornana uczyniły gwiazdy pierwszej wielkości i najgorętsze nazwiska Hollywood. Przed nami ostatni rozdział tej historii.

TWÓRCY:

Obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Rita Ora, Luke Grimes, Victor Rasuk, Jennifer Ehle, Marcia Gay Harden,

Muzyka: Danny Elfman

Kostiumy: Shay Cunliffe

Montaż: Richard Francis-Bruce ACE, Debra Neil-Fisher ACE

Zdjęcia: John Schwartzman ASC

Produkcja: Michael De Luca p.g.a, EL James p.g.a, Dana Brunetti p.g.a, Marcus Viscidi p.g.a

Na podstawie powieści: EL James

Scenariusz: Niall Leonard

Reżyseria: James Foley

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Zobacz także

Autyzm i współczesna medycyna. Bilans biologiczny jako metoda prewencyjna w leczeniu objawowym autyzmu

Akcja „Bądź piękna każdego dnia”. Dzień #3 [23.04.]

Jak się dobrze opalać i jaki filtr wybrać na kolejne dni plażowania?