Go to content

11 pozycji, które dadzą wam wprost niesamowitą rozkosz [18+]

pozycje seksualne
fot. standret/iStock

Dziś pozycje seksualne, które dadzą wam obojgu rozkosz na tylu poziomach, ilu tylko potrzebujecie.  Zastanawiałaś się kiedykolwiek, co sprawia, że najszybciej dochodzisz w pozycji na jeźdźca lub od tyłu? Bo tak naprawdę nie chodzi tylko stymulację konkretnych miejsc intymnych, a o twoją psychikę… Tak samo jest z mężczyznami. Oprócz doznań fizycznych, ważne są dla nich np. te wzrokowe.  

Warto jednak wiedzieć, że tak naprawdę w większości przypadków nie chodzi o konkretną pozycję seksualną. Gdy twój partner nauczy się rozpoznawać swoje reakcje, które sugerują nadchodzący szczyt, może włączyć hamulce bez względu na to, w jakiej pozycji się kochacie. Może dać ci szansę na załapanie oddechu, zmianę pozycji i przesunięcie „efektu końcowego”.

Pozycje seksualne, które dadzą wam wprost niesamowitą rozkosz

Kobieta na górze

Ta seksowna pozycja stawia cię w roli szefowe i właśnie tam on chce cię widzieć. Skorzystaj z tego, że masz kontrolę nad wszystkim i ustaw tempo zgodnie z tym, co lubisz, pozostawiając mu wolne ręce do wędrowania. Bonus? On uwielbia patrzeć twoje kształty, więc nie gaś światła i daj mu show.

Pozycja misjonarska

Pozycja misjonarska daje mu kontrolę, a jednocześnie jest intymna. Możecie wspólnie ustawić tempo. Jeśli chcesz, aby wchodził wolniej lub głębiej, połóż ręce na jego biodrach i poprowadź go. Najlepszy seks jest jak rozmowa, a pozycja misjonarska pozwala komunikować się w piękny sposób.

Odwrócona kowbojka

Odwrotność pozycji nr 1 daje mu niezwykle seksowny widok, a tobie kontrolę. Ta pozycja nie pozwala na mnóstwo dotyku lub kontaktu wzrokowego, ale jest miłym kontrastem dla niektórych bardziej klasycznych, romantycznych pozycji. Jeśli pragniesz kontaktu wzrokowego, spójrz na niego, gdy robisz swoje – to podkręci was oboje.

Na pieska

Ta pozycja daje mężczyznom kontrolę, pozwalając im „jechać” z prędkością, którą lubią. Dodatkowo pozwala na głębszą penetrację, dzięki czemu mężczyźni czują się jak królowie w sypialni. Niektóre kobiety uwielbiają intensywne uczucie pełności, ale jeśli wydaje się, że to za dużo, koniecznie daj mu znać. Komunikacja jest kluczem do czerpania przyjemności z seksu i doświadczania pełnych korzyści psychologicznych płynących z fizycznej intymności.

Na stojąco

Uprawianie seksu na stojąco prawdopodobnie nie jest twoim ulubionym, ale jest idealne dla mężczyzny. Niezależnie od tego, czy pochyla cię nad stołem kuchennym, czy opierasz się o ścianę, ta spontaniczna pozycja jest idealna na szybki numerek.

Na łyżeczki

Seks na łyżeczki jest najlepszą intymną pozycją i punktem wyjścia, gdy czujesz się leniwa i czuła. Nie tylko daje mu całkowity dostęp do twojego ciała, ale także daje ci możliwość jednoczesnej masturbacji, co z pewnością doprowadzi was oboje do szaleństwa. Spraw, aby było jeszcze goręcej, skręcając ciało i kierując się lekko w jego stronę, abyś mógł dyszeć ci do ucha, podczas gdy jego ręce wędrują po twoim ciele. Po wszystkim możecie zasnąć przytuleni.

V, albo pozycja generalska

To pozycja jak misjonarska, ale o wiele lepsza. Z nim na górze, z twoimi nogami na jego barkach (stąd generalska, tam bowiem generał ma pagony ;)), ułożonymi w kształt litery „V”. Nadal będziesz cieszyć się dużym kontaktem wzrokowym, ale super głęboka penetracja sprawi, że poczujesz się o wiele bardziej niegrzeczna.

Precel

Jest to coś, czego prawdopodobnie nigdy wcześniej nie próbowałaś, ale zaufaj nam, zrobisz sobie i swojemu mężczyźnie ogromną przyjemność, wprowadzając precelka do waszej sypialni. Najpierw połóż się na boku. Pozostaw dolną nogę płaską i wyciągniętą, podnosząc górną nogę. On niech uklęknie okrakiem na twojej dolnej nodze i wejdzie w ciebie. Może również użyć ręki, aby podeprzeć podniesioną nogę podczas penetracji.

Kąt waszych ciał da mu niesamowity widok na całą akcję (ogromny plus dla facetów), a ponieważ żadne z was nie ma całkowitej kontroli, będziesz musiała współpracować, aby znaleźć rytm, który wyśle was oboje na szczyt.

Żelazko (nie pytajcie…)

Szukasz urozmaicenia w pozycjach od tyłu? Daj szansę tej. Połóż się na brzuchu w pozycji deski, podczas gdy twój mężczyzna będzie nad tobą okrakiem. Podnieś biodra w jego kierunku, aby umożliwić głębszą penetrację. Pozycja pozwala wam dwóm poczuć intymność i bliskość misjonarza, jednocześnie oddając się swojej pierwotnej stronie.

Nirvana

Nie wiem, kto wymyślił tę nazwę. W każdym razie chodzi o pozycję misyjną, ale ze złączonymi przez kobietę nogami. Wówczas mężczyzna może wejść płytko, penisem drażnić twoją łechtaczkę i kontrolować moment, w którym trudno byłoby mu zapanować nad podnieceniem.

Lotos

W tej tantrycznej pozycji seksualnej, znanej również jako yab mniam, wasze nogi będą zaplecione wokół siebie w pozycji siedzącej przodem do partnera. Lotos to świetna pozycja, ponieważ możecie być ze sobą naprawdę blisko. W pozycji lotosu stykacie się klatkami piersiowymi, obejmujecie ramionami, nogami, całujecie i przytulacie. Bliżej już się chyba nie da. 🙂 Eksperci zalecają, żeby nie hamować się z wydawaniem dźwięków – ciężki oddech wprost do ucha partnera zwiększy podniecenie.