Seks

11 pozycji, które dadzą wam wprost niesamowitą rozkosz [18+]

Seksualnie
Seksualnie
12 czerwca 2022
pozycje seksualne
fot. standret/iStock
Następny

Dziś pozycje seksualne, które dadzą wam obojgu rozkosz na tylu poziomach, ilu tylko potrzebujecie.  Zastanawiałaś się kiedykolwiek, co sprawia, że najszybciej dochodzisz w pozycji na jeźdźca lub od tyłu? Bo tak naprawdę nie chodzi tylko stymulację konkretnych miejsc intymnych, a o twoją psychikę… Tak samo jest z mężczyznami. Oprócz doznań fizycznych, ważne są dla nich np. te wzrokowe.  

Warto jednak wiedzieć, że tak naprawdę w większości przypadków nie chodzi o konkretną pozycję seksualną. Gdy twój partner nauczy się rozpoznawać swoje reakcje, które sugerują nadchodzący szczyt, może włączyć hamulce bez względu na to, w jakiej pozycji się kochacie. Może dać ci szansę na załapanie oddechu, zmianę pozycji i przesunięcie „efektu końcowego”.

Pozycje seksualne, które dadzą wam wprost niesamowitą rozkosz

Kobieta na górze

Ta seksowna pozycja stawia cię w roli szefowe i właśnie tam on chce cię widzieć. Skorzystaj z tego, że masz kontrolę nad wszystkim i ustaw tempo zgodnie z tym, co lubisz, pozostawiając mu wolne ręce do wędrowania. Bonus? On uwielbia patrzeć twoje kształty, więc nie gaś światła i daj mu show.

Pozycja misjonarska

Pozycja misjonarska daje mu kontrolę, a jednocześnie jest intymna. Możecie wspólnie ustawić tempo. Jeśli chcesz, aby wchodził wolniej lub głębiej, połóż ręce na jego biodrach i poprowadź go. Najlepszy seks jest jak rozmowa, a pozycja misjonarska pozwala komunikować się w piękny sposób.

Odwrócona kowbojka

Odwrotność pozycji nr 1 daje mu niezwykle seksowny widok, a tobie kontrolę. Ta pozycja nie pozwala na mnóstwo dotyku lub kontaktu wzrokowego, ale jest miłym kontrastem dla niektórych bardziej klasycznych, romantycznych pozycji. Jeśli pragniesz kontaktu wzrokowego, spójrz na niego, gdy robisz swoje – to podkręci was oboje.

Na pieska

Ta pozycja daje mężczyznom kontrolę, pozwalając im „jechać” z prędkością, którą lubią. Dodatkowo pozwala na głębszą penetrację, dzięki czemu mężczyźni czują się jak królowie w sypialni. Niektóre kobiety uwielbiają intensywne uczucie pełności, ale jeśli wydaje się, że to za dużo, koniecznie daj mu znać. Komunikacja jest kluczem do czerpania przyjemności z seksu i doświadczania pełnych korzyści psychologicznych płynących z fizycznej intymności.

Na stojąco

Uprawianie seksu na stojąco prawdopodobnie nie jest twoim ulubionym, ale jest idealne dla mężczyzny. Niezależnie od tego, czy pochyla cię nad stołem kuchennym, czy opierasz się o ścianę, ta spontaniczna pozycja jest idealna na szybki numerek.

CIĄG DALSZY NA NASTĘPNEJ STRONIE ->

Seks

Łechtaczka to nie penis! Panowie, przestańcie w końcu popełniać w łóżku te cztery błędy

Seksualnie
Seksualnie
12 czerwca 2022
fot. Studio4/iStock

Choć mamy XXI w., nieograniczony dostęp do książek i Internetu, wciąż w sferze seksualności pokutuje wiele mitów. I przekładają się one na naszą codzienność łóżkową. Wielu mężczyzn powiela wciąż te same błędy, często nie ze złej woli, tylko właśnie z powodu zakorzenionych głęboko stereotypów. Kobiety natomiast wciąż nie są na tyle śmiałe, by zwracać mężczyznom uwagę i upominać się o swoje, dlatego żyją z tym codziennym kiepskim seksem. Czas przerwać tę zmowę milczenia i błędne koło – kochane, musimy zacząć głośno mówić o naszych potrzebach.

BŁĄD 1: KOBIETY NIE MAJĄ TAKIEGO POPĘDU SEKSUALNEGO JAK MĘŻCZYŹNI

Trudno mi zliczyć razy, kiedy słyszałam, że kobiety nie lubią seksu, że to dla nich tylko spełnianie jakiegoś obowiązku (coooo??!!), itp. itd. Cóż, chociaż na pewno między kobietami są jakieś różnice w tej kwestii, to na pewno nie generalne. Kobiety kochają seks, nie chcą seksu natomiast takiego, który jest po prostu kiepski, zły. Jeśli więc, drogi panie, twoja partnerka nie chce seksu, to zapytaj, o co chodzi, zaproponuj wspólną pracę nad tym, by był świetny dla was obojga. Nie tylko o ciebie tu chodzi, złotko!

SPRAW SOBIE gorące kostki miłości do gry wstępnej!

BŁĄD 2. BRAK GRY WSTĘPNEJ

Kobieta cieszy się przyjemnością dotykania i pieszczot całego ciała. Lubi być całowana i uwodzona. Szczególnie lubi oczekiwanie na samą penetrację. Poświęć trochę czasu, aby powoli poruszać się po całym jej ciele. Zanim dotrzesz do jej łechtaczki, będzie w niebie. Nie spiesz się z grą wstępną. Kobieta wie, kiedy jej mężczyzna kocha i docenia każdy centymetr jej ciała. Nic nie podoba się kobiecie bardziej niż świadomość, że jej mężczyzna jest podniecony przez dotykanie, pieszczenie i całowanie jej wszędzie.

ZADBAJ O SWOJE CIAŁO I WYBIERZ bogaty lubrykant intymny z Sephory!

Gra wstępna trwa u kobiety 24/7. Im bardziej zwracasz uwagę na jej ogólne potrzeby, tym lepiej. Jeśli twoja partnerka jest zmęczona długim dniem, a ty jesteś w nastroju do seksu, przygotuj dla niej miłą gorącą kąpiel, połóż dzieci do łóżka, a nastrój „zostaw mnie w spokoju” zmieni się na twoją korzyść. Pielęgnowanie swojej kobiety jest najlepszym afrodyzjakiem. Bądź świetnym partnerem, a ona będzie w zamian wspaniałą kochanką.

BŁĄD 3. ŁECHTACZKA TO TAKI KOBIECY PENIS

Ciało kobiety różni się od ciała mężczyzny. Nie próbuj traktować jej genitaliów tak, jak traktujesz własne. Dowiedz się, jakie rodzaje dotyku są najlepsze. Nie spiesz się. Nerwowe ruchy to coś, co sprawia jej ból. Nie przechodź do stosunku zbyt szybko. Większość kobiet cieszy się orgazmami dzięki stymulacji łechtaczki przed penetracją. Pamiętaj: każda kobieta jest inna; niektóre mają orgazmy pochwowe, a niektóre nie.

BŁĄD 4: UPRAWIASZ SEKS TYLKO PO SWOJEMU

Większość mężczyzn przejmuje inicjatywę w kontaktach seksualnych. A dla niektórych, nawet jeśli kobieta przejmuje inicjatywę uprawiania seksu inaczej (po swojemu), jest przekierowywana do tego, jak on tego chce. Czasami może to być mecz, a czasami nie. Nie zakładaj, że tylko dlatego, że widziałeś kobietę jęczącą na stronie pornograficznej, to jest to, co spodoba się twojej kobiecie.