Go to content

Na jeźdźca czy od tyłu? Co twoja ulubiona pozycja mówi o tobie? [18+]

Fot. iStock/miljko

Artykuł przeznaczony jest dla osób pełnoletnich

Zanim zaczniesz czytać dalej, zamknij oczy i pomyśl o swojej ulubionej pozycji seksualnej. Najprawdopodobniej zaraz znajdziesz ją na poniższej liście, ponieważ mimo wszelkich, różnych udziwnień, większość z nas lubi klasykę. Zastanawiałaś się kiedykolwiek, co sprawia, że najszybciej dochodzisz na jeźdźca lub od tyłu? Bo tak naprawdę nie chodzi tylko stymulację konkretnych miejsc intymnych, a o twoją psychikę…

Na jeźdźca

Jesteś pewna siebie i nie masz żadnych kompleksów. Lubisz jednak kontrolować to, co się dzieje i cenisz sobie wygodę. To ty musisz decydować, jak głęboko on w ciebie wchodzi, pod jakim kątem i jak szybko. Stawiasz swoją przyjemność na pierwszym miejscu i nie oddasz czegoś tak ważnego, jak orgazm, w ręce faceta.

Na stojąco

Kto jak kto, ale ty na pewno nie lubisz iść na łatwiznę – zarówno w życiu, jak i w seksie. Seks na stojąco wymaga sprawności fizycznej i współpracy z partnerem, by odpowiednio się dopasować i zgrać. Ty lubisz wyzwania i chętnie stawiasz je innym.

Na łyżeczki

W łóżku cenisz sobie bliskość i intymność. Wolisz spokojny, czuły seks, niż szalone podrygi. Nie lubisz też dominacji, dlatego pozycja „na łyżeczki” tak bardzo ci odpowiada – oboje jesteście równi. Twoje podejście do seksu ma także odzwierciedlenie w codziennym życiu. Pielęgnujesz relacje i stawiasz innych na równi.

Odwrócona kowbojka

Jesteś niegrzeczna i bardzo wyuzdana. Ta pozycja to niejako propozycja seksu analnego. Twoje luźne podejście przekłada się także na kontakty z innymi. Wiesz, czego chcesz od życia, ale jesteś otwarta na wszystkie nowe propozycje. No i lubisz zaskakiwać…

Fot. iStock/CSA Images/Printstock Collection

Fot. iStock/CSA Images/Printstock Collection

Na pieska

Zdawać by się mogło, że lubisz być zdominowana. Tymczasem w tej pozycji chodzi o coś innego. Przede wszystkim pozwala ci ona ukryć swoje odczucia przed partnerem. Najczęściej wybierają ją kobiety tajemnicze, lubiące ukrywać twarz, a w zasadzie – swoje prawdziwe oblicze.

Misjonarska

No dobrze – jesteś trochę leniwa i wolisz leżeć niż się wyginać. Najprawdopodobniej w życiu również nie lubisz się męczyć. Na pocieszenie wiedz, że tę pozycję lubią też osoby wyjątkowo romantyczne, które nie unikają kontaktu wzrokowego i są stałe w uczuciach.


 

Źródło: 29 secrets