Go to content

Koniec rozczarowań. Kilka wskazówek, które gwarantują orgazm za każdym razem

Przestańmy się czarować – wszystkie marzymy o nieziemskim seksie, zakończonym orgazmem. Nie chcemy sobie ciągle wmawiać, że „to nie ten dzień”, że „dojdę innym razem” i mówić „tak, kochanie, wszystko cudownie”. I co najgorsze – nie chcemy udawać orgazmu, a czasem wiadomo – innego wyjścia nie ma, więc niech chociaż temu facetowi będzie miło, jak usłyszy nasze groteskowe jęki. Nie, nie, nie! Dość. Oto kilka rozwiązań, dzięki którym łatwiej osiągniesz orgazm

Odwrócona klasyka

On kładzie się na plecach, a ty na nim. Ale głowę miej skierowaną w stronę jego stóp (twoje będą przy jego głowie). Ocieraj się o jego penisa łechtaczką. Możesz pomóc sobie ręką. Pod takim kątem doznania będą o wiele silniejsze. Z tej pozycji możesz potem szybko na nim usiąść – teraz macie odwróconą kowbojkę. Lepiej kucać, zamiast utrzymywać się na kolanach. Po pierwsze – taki widok jest dla faceta bardziej pociągający. Po drugie, zrobisz się ciaśniejsza i będziesz intensywniej odczuwać każdą stymulację. Jeśli potrzebujesz – pieść palcami łechtaczkę. Możesz też wykorzystać wibrator, lub jego ręce. Ważne, żebyś jasno komunikowała, czego potrzebujesz. Tylko wtedy jest szansa, że faktycznie będziesz miała orgazm. Szczerość w seksie jest kluczem do sukcesu.

Na siedząco

Poproś go, żeby usiadł na łóżku z wyprostowanymi nogami. Może podpierać się rękami. Ty kucnij nad nim i usiądź. W tej pozycji intensywnie stymulujesz przednią ścianę pochwy, który jest wyjątkowo wrażliwa. Nie wykonuj szybkich, niekontrolowanych ruchów. Skup się raczej na tym, co odczuwasz. Staraj się opadać na penisa tak, jakbyś chciała, żeby wszedł jak najgłębiej, dociskaj biodra i łechtaczkę. Przede wszystkim – nie spiesz się. Możesz też w tej pozycji usiąść plecami do niego. W tej opcji lepiej żebyś oparła się na kolanach i lekko pochyliła do przodu. Facet będzie oczarowany, bo będzie mógł trzymać cię za włosy – oni to uwielbiają. Ty natomiast, jeśli się pochylisz w stronę materaca, zafundujesz swojemu punktowi G masaż główką penisa, zakończony orgazmem.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

1/1 Koniec rozczarowań. Kilka wskazówek, które gwarantują orgazm za każdym razem

Kilka dodatkowych trików, które dają świetne efekty:

– Umieść jedną lub dwie twarde poduszki pod pupą, leżąc na plecach.
– Przyciągnij kolana do klatki piersiowej, aby facet mógł głębiej cię penetrować.
– Podnieś nogi wysoko i oprzyj jedną lub obie stopy na jego ramionach.
– Trzymaj miednicę mocno wciśniętą w materac podczas pchania i poproś go, by podnosił się wyżej, gdy jest na górze, aby wywrzeć nacisk na wewnętrzną część łechtaczki.
– Spróbuj kołysać zamiast pchać, wykorzystując nogi jako dźwignię, aby utrzymać stały rytm, kiedy jesteś na nim.
– A jeśli wszystko inne zawiedzie, idź po jedyną pewną rzecz. Podczas penetracji trzymaj wibrator na łechtaczce 😉

Na podstawie: Daily Mail