Go to content

Jak zrobić mu dobrze ręką? Pięć prostych trików, których nie zapomni do końca życia

Jak zrobić mu dobrze ręką
fot. Adene Sanchez/iStock

Twój facet na pewno będzie szczęśliwy, jeśli postanowisz zrobić mu dobrze ręką. Poznaj niezawodne triki i zasady, spodobają się wam obojgu!

To nie praca dla robota

Wydaje nam się, że trzeba mocno złapać, szybko poruszać i gotowe. Nic bardziej błędnego. To może być świetna zabawa, już samo obserwowanie, jak doprowadzasz go do orgazmu, jest fantastycznym doświadczeniem. Czegoś uczysz się o nim, czegoś o sobie, może nawet będziesz zaskoczona, że ci się spodobało. Nie spiesz się, użyj wyobraźni i bądź najlepsza w tym, co właśnie robisz.

Niech to nie będzie oczywiste, zacznij delikatnie, zaskocz go, zjedź ręką w dół i zacznij masować jego penisa. Nie przyspieszaj, nie chciej tego szybko skończyć, daj też sobie czas, żeby się w to wczuć i zaangażować. Miejcie z tego dużo uśmiechu i radości. I rosnącej (nomen omen) gorącej atmosfery.

Dotknij wierzchołka penisa

Najbardziej wrażliwa część penisa twojego mężczyzny to jego wierzchołek. To tam koncentrują się zakończenia nerwowe na całym ciele. Pamiętaj o tym. Co możesz zrobić. Kiedy jedną dłonią robisz „swoje”, palcami drugiej kręć na czubku kształt litery „O”, to go ruszy bardzo… bardzo.

Naucz się bawić jego jądrami

Chyba nie trzeba pisać, że jądra każdego faceta są niezwykle wrażliwe. Wykorzystaj to. Jedną ręką zajmij się penisem, a drugą zacznij pieścić jego jądra – delikatnie, albo mocniej – sama zobaczysz, co mu się bardziej podoba, na co reagujesz. To ja dwie małe piłeczki, którymi możesz się po prostu pobawić tym samym sprawiając swojemu partnerowi nie małą radość.

Użyj obu rąk

Robienie mu dobrze ręką, nie oznacza, że musisz to robić tylko jedną ręką! A tak najczęściej nam się wydaje – złapać, pociągnąć góra dół i już. Gotowe. Okej, nie jest to koniec świata, ale jednak spora nuda i dla ciebie dość męcząca robota.

Używaj dwóch rąk, tak będziesz mogła stymulować także jądra i czubek jego penisa.

Bądź delikatna przy orgazmie

Zwolnij i uwolnij go trochę nim wytryśnie. Podczas wytrysku penis staje się niezwykle wrażliwy i możesz sprawić ból swojemu facetowi. Dlatego na koniec potraktuj go delikatnie, powoli, niech ta chwila rozkoszy przedłuży się na jak najdłużej.

Uwaga, przed całą zabawą, dobrze użyć lubrykantu albo zwilżać penisa ustami. 😉 Wybór należy do was.