Go to content

Czego faceci chcą w łóżku? Punkt 9. może zaskoczyć

Tak, jesteśmy wyzwolone i pewne siebie. Tak, wiemy, czego oczekujemy od facetów w łóżku i coraz częściej potrafimy o tym głośno mówić. Tak, zależy nam na orgazmie. Ale mimo tej całej samoświadomości, wciąż bardzo chcemy zadowolić naszych facetów, bo to fantastyczne uczucie, go po seksie brakuje mu słów i chce więcej, więcej, więcej. Jak być idealną kochanką? Wystarczy wiedzieć, czego facet pragnie w łóżku. Na szczęście istnieje kilka cech wspólnych między nimi wszystkimi.

Przejmowanie inicjatywy

Facet chce widzieć twoje zaangażowanie. To nic przyjemnego, gdy to on zawsze inicjuje seks. Wcześniej czy później zacznie się zastanawiać, czy w ogóle go go pragniesz, czy może godzisz się z litości. Tak więc wykaż trochę inicjatywy, korona ci z głowy nie spadnie.

Seksowna bielizna

Nie oszukujmy się, każdy facet jest wzrokowcem. Nie mówię, że każdego wieczoru masz paradować w niewygodnej, acz seksownej bieliźnie. Wystarczy, że zadbasz o siebie i raz na jakiś czas staniesz przed nim w czymś MEGA. Znasz to uczucie, gdy facet rozbiera cię wzrokiem? Boskie!

Gra wstępna

To nie jest tak, że tylko kobiety lubią grą wstępną, a dla facetów jest to tylko niepotrzebny (i przymusowy) dodatek do seksu. Oni też uwielbiają, gdy sytuacja rozkręca się powoli. Co nie znaczy, że nie lubią szybkich numerków. Trzeba to po prostu wszystko wyważyć.

Spontaniczność

I tu łączymy inicjatywę z szybkim numerkiem. Pamiętaj, że rutyna zabija związek i zaskocz go czymś. Możesz zaciągnąć go do łóżka, gdy kompletnie się tego nie spodziewać, zainicjować coś w sklepie/w aucie/na spacerze. Ogranicza cię tylko wyobraźnia.

Wulgarne teksty

Albo chociaż jęki… Serio, jeśli się wstydzisz i nie wiesz, co mogłabyś powiedzieć, po prostu jęcz (naturalnie!).

Odpowiedni zwrot

W łóżku zapomnij o tych wszystkich „Kochaniach”, „Myszkach”, „Kotkach”, „Skarbach” itd. Chcesz go podniecić i jedocześnie połechtać? Mów do niego po imieniu. Nic tak na człowieka nie działa, jak zwracanie się po imieniu. Sprawdź, a zobaczysz, o co chodzi.

Strona 1 z 2

Czytaj dalej…

Fot. iStock/MilosStankovic

1/1 Czego faceci chcą w łóżku? Punkt 9. może zaskoczyć

Bezpieczeństwo

Nie tylko my boimy się niechcianej ciąży. Oni również. Nie traktuj swojego faceta jak głupka i otwarcie rozmawiaj z nim o formach zabezpieczenia. Wybierzcie taką, w którą oboje wierzycie.

Otwartość

Nie krytykuj jego pomysłów i fantazji. To nie tylko tworzy pewną blokadę, ale także obniża samoocenę. Bądź otwarta na jego sugestie i propozycje. To działa w obie strony, pamiętaj!

Poczucie humoru

Tak, tak! Seks to nie jest śmiertelnie poważna sprawa, więc grobowa mina nie jest potrzebna. Nie ma nic lepszego niż radosny seks. A jak wszyscy wiemy, w trakcie igraszek nie brakuje zabawnych sytuacji…

Orgazm

I jego i twój – są równie ważne. Naprawdę, ma to dla niego ogromne znaczenie. Dlatego, jeśli widzisz, że chłopina już wykorzystał wszystkie sztuczki, a twój orgazm nie nadchodzi (bo masz „nie ten dzień”), powiedz to. Jeśli robisz coś źle, wyjaśnij. Jeśli potrzebujesz teraz innej pieszczoty, powiedz o tym. Tak, to jest takie proste.

Źródło: Women’s Health Mag