Seks

Co zrobić, żeby on mógł dłużej uprawiać seks? Jest kilka prostych sztuczek, które każda kobieta może zastosować {18+]

Seksualnie
Seksualnie
17 listopada 2019
Fot. iStock / South_agency
 

Artykuł dla osób pełnoletnich.

Za krótko. On o tym wie, ty nic nie mówisz, bo nie chcesz mu robić przykrości. Chociaż są kobiety, które mówią – wyśmiewając swojego partnera, żartując z niego. Jedno jest pewne – za krótki stosunek często odbiera kobietom ochotę na seks. Wiadomo, że on się stara, żeby tobie było dobrze, ale, cóż… No coś jest nie tak. A przecież seks jest niezwykle ważny w związku. I zamiast strzelać focha, wycofywać się, udawać, że nic się nie stało, lepie wziąć sprawy w swoje ręce. Bo czemu nie? Niech wasz seks będzie cudowny i daje wam obojgu satysfakcję, trzeba tylko nad nim trochę popracować.

Co możesz zrobić, aby pomóc swojemu partnerowi opóźnić wytrysk? .

Zaproponuj grę wstępną

Przed uprawianiem seksu zaproponuj, żeby popatrzył, jak się masturbujesz. To po pierwsze – jemu się bardzo spodoba, zobaczy, co na ciebie działa, a tobie da przewagę – będziesz o krok dalej od niego.

Na prezent – pierścień koguta

Myślę, że on może być ci wdzięczny, gdy w ramach prezentu dostanie od ciebie tę zabawkę. Pierścień koguta zakładany na penisa przedłuża erekcję ograniczając przepływ krwi. Jeśli macie problem ze zbyt krótkim stosunkiem, ten gadżet może okazać się dla was idealny. Pamiętajcie tylko, żeby nie nosić go dłużej niż 20 – 30 min, bo może dojść do odcięcia krążenia, a tego raczej byście nie chcieli.

Wypróbuj „technikę wyciskania”

Gdy on będzie czuł, że dochodzi, niech się położy, a ty ściśnij trzon jego penisa kciukiem i palcem wskazującym. Nie musisz robić tego mocno, ale może to wam pomóc uprawiać seks dłużej niż zazwyczaj.

Rozważ użycie prezerwatywy

Wiem, wiem: nikt nie lubi używać prezerwatywy, zwłaszcza gdy nie musisz martwić się chorobami przenoszonymi drogą płciową lub niechcianą ciążą. Tyle tylko, że prezerwatywy tworzą dodatkową warstwę oddzielającą penisa od pochwy, więc uczucie penetracji nie jest aż tak intensywne. Może to pomóc w opóźnieniu orgazmy na tyle długo, żeby każdemu z was było dobrze.

Zmień pozycję

Większość facetów czując, że dla nich zbliża się punkt kulminacyjny zmienia pozycję. Tym razem to ty możesz przejąć kontrolę. Zmienić pozycję, spowolnić rytm, poeksperymentować, żeby zobaczyć, co na niego dobrze działa. 😉

Rób mini przerwy

Nikt nie mówi, że seks musi być cały czas mocny i szybki. Zwolnij. Niech on się wycofa na chwilę i cię pocałuje, to uspokaja emocje i w rzeczywistości przynosi znacznie dłuższą możliwość uprawiania seksu.

Warto spróbować, porozmawiać, żeby seks był satysfakcjonujący dla was obojga.


Seks

Co dla kobiet tak naprawdę oznacza seks? Jest kilka rzeczy, które faceci powinni wiedzieć

Seksualnie
Seksualnie
27 października 2019
Fot. iStock/AleksandarNakic

Wiele kobiet uważa, że seks jest najgłębszą formą miłości. To ta forma intymności, która łączy dwoje ludzi w wyjątkowy sposób. Tyle tylko, że inaczej seks rozumie facet, a inaczej my – kobiety. Są pewne rzeczy, z których powinniśmy zdawać sobie sprawę.

Seks zaczyna się w umyśle

Mężczyzna często jest rozczarowany, że partnerka nie pragnie go tak bardzo jak on ją. Tyle, że nasz kobiecy organizm różni się od męskiego. Testosteron powoduje fizjologiczne pożądanie u obu płci, ale w różnym stopniu – proporcjonalnie męski popęd hormonalny jest głośnym krzykiem, a kobiecy szeptem. Dla kobiety fantazjowanie, zapamiętywanie i wyobrażanie sobie fantastycznego seksu napędza jej pożądanie. Tak więc w czasach zauroczenia lub zakochania się – gdy ciągle myślimy o byciu razem – nasz apetyt na seks ciągle rośnie.

Seks polega na byciu pożądanym

Niektórzy uważają, że pożądanie jest dla kobiety orgazmem. I słusznie. Spotkanie atrakcyjnego mężczyzny może wywołać podniecenie – niektóre z nas, kobiet, są bardziej wrażliwe na to, co widzą, a myśl: „Ciekawe czy on myśli, jaka jestem w łóżku”, uderza w nasz mózg jak błyskawica. Świadomość, że facet nas pożąda, angażuje wyobraźnię i rozpala wszystkie myśli dotyczące seksu. Dlatego niezwykle ważne jest w długoletnim związku podtrzymywanie przez partnera atmosfery romansu.

Seks to niekoniecznie wybuchowa mieszanka

Większość kobiet uwielbia seks, ale pożądanie łatwo zniszczyć zmęczeniem, niechęcią, problemami fizjologicznym. Kobiety często idą do łóżka, bo chcą mieć dobre doświadczenia, ale tak naprawdę nie chodzi im o seks, dopóki się nie pobudzą, a czasami dojście do szczytu podniecenia może być wyboistą wspinaczką i wielu kobietom zajmuje nawet 45 minut. Doświadczanie regularnych orgazmów nie jest tak łatwe dla kobiet, jak dla mężczyzn, ale jest konieczne dla utrzymania pożądania i chęci na seks. Tak więc, podczas gdy mężczyźni kochają różnorodność, kobiety mogą preferować sprawdzoną pozycję lub rutynę, ponieważ mamy większą gwarancję przyjemności, która pozwala nam się zrelaksować.

Seks jest kontekstowy

Kobiety powinny uczyć się seksu i swojego ciała przez samostymulację, tymczasem wiele z nas rozpoczyna życie seksualne w związku, podczas gdy faceci mają za sobą doświadczenie masturbacji. Uczucie pożądania seksualnego jest u podstaw najsłabszą formą bezbronności – pragnienie, aby nasz partner nas dotknął i sprawił nam przyjemność, jest doświadczeniem potrzeby. Dlatego właśnie tłumimy w sobie pożądanie bojąc się zranienia, odsunięcia. Potrzeba poczucie bezpieczeństwa staje się dla nas znacznie ważniejsza. Z tego powodu powinniśmy pamiętać, że kontekst romansu, odsunięcia myśli od codziennych obowiązków bywa dla dobrego seksu w związku niezbędny.

Seks jest aspektem miłości

Seks, rozmowa, spędzanie czasu, wspólna praca, zarządzanie domem, poczucie wdzięczności, świętowanie wakacji, dawanie i otrzymywanie prezentów to dla kobiety składniki miłości. Jednak chęć na seks może wypływać z ciepła, które czujemy w związku, a niekoniecznie jest źródłem tego ciepła. O tym każdy mężczyzna chcący zrozumieć kobietę powinien pamiętać.