Seks

Chcesz mieć dzisiaj świetny seks ze swoją kobietą? Zadbaj o te kilka rzeczy

Seksualnie
Seksualnie
30 lipca 2019
Fot. iStock/MilosStankovic
 

Nie ma chyba nic bardziej przyjemnego w seksie, jak zadowolenie partnerki, która ze zdziwieniem patrzy na ciebie i pyta: co tu się do cholery teraz wydarzyło. Marzysz o świetnym seksie dziś wieczorem (głupie pytanie), jeśli tak – zastosuj te wskazówki, a wszystko ułoży się po twojej myśli.

Porozmawiaj z nią

Szukasz wyszukanych technik, które będą szokować i zaskakiwać. Ale żadna z tych rzeczy nie ma znaczenia, jeśli nie wiesz, na co twoja partnerka reaguje, co sprawia jej przyjemność. Więc dzisiejszy wieczór niech w luźnej atmosferze da wam możliwość rozmowy o tym, co lubicie.

Jeśli ma problem z mówieniem, zachęć ją zadając pytania. Czy lubi być zdominowana? Jakiego rodzaju porno lubi? Co ​​przychodzi jej najtrudniej? Czy fantazjuje na temat seksu? W ten sposób nie tylko zgromadzisz cenne informacje, ale stymulujesz jej największy narząd płciowy – mózg i stajesz się lepszy w łóżku, zanim jej dotkniesz.

Daj jej więcej czasu

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich kobiet, ale podobno przedłużające się całowanie i dotykanie przez ubranie potrafi podnieść kobiecy poziom podniecenia. Nie wkładaj jej od razu palców między nogi, daj jej czas, nakręć ją, a seks cię zaskoczy, co więcej, ona po prostu zacznie się go w pewnym momencie domagać.

Zajmij się całym ciałem

Kobiety (i mężczyźni) mają znacznie więcej stref erogennych niż garstka, na której się skupiamy. Jeśli podążasz za tym przewodnikiem, będziesz już stymulować – jej mózg – zachęcając ją do myślenia o tym, co lubi. Zwróć także uwagę na skórę jej głowy, uszy, szyję, nadgarstki, palce, stopy, i spraw, by dzisiejszy seks stał się doświadczeniem całego ciała.

Zwolnij

Miło jest kochać się dłużej niż zazwyczaj, więc dziś nie daj się ponieść swoim instynktom, skup się na niej. Kiedy będziesz czuł, że dochodzisz, zwolnij, wyjdź z niej, zajmij się nią, aż wszystko inne się uspokoi. Pozwoli co to poznać własne reakcje i nad nimi zapanować, a tym samym wydłużyć sam stosunek.

Cóż, życzę wam dzisiaj dobrego seksu.


Seks

Jak mieć lepszy seks po 40-tce? Jest kilka prostych wskazówek

Seksualnie
Seksualnie
29 lipca 2019
Fot. iStock / KatarzynaBialasiewicz

Dla wielu ludzi życie naprawdę zaczyna się po 40-tce. Wtedy nabieramy wiatru w skrzydła. Znamy siebie, swoje mocne strony. Dzieci już mamy odchowane, kariera zawodowa się rozwija, jesteśmy pewni siebie i tego na co nas stać. Bywa jednak, że kiedy jedne obszary naszego życia są w jak najlepszym porządku, inne zaczynają kuleć. Tak bywa z seksem po 40-tce. Jak postarać się, by nadal on dostarczał nam wiele radości, przyjemności i był nieodzowną sferą naszego życia?

Zaakceptuj zmiany w swoim ciele

Poczucie komfortu własnego ciała bez względu na nasz wiek, jest niezwykle istotne. Kochaj swoje ciało takim, jakie jest, a uczyni to je bardziej seksownym.

Określ to, co lubisz

Także nasze seksualne preferencje zmieniają się wraz z wiekiem, dlatego warto od czasu do czasu zdefiniować na nowo czym dla nas jest seks i co sprawia nam faktyczną przyjemność, co lubimy. Może masz ochotę na wypróbowanie nowych rzeczy?

Wybieraj wygodne pozycje

Bywa, że z wiekiem nasze ciało nie zawsze jest tak sprawne, jakbyśmy chcieli. Bolą cię na przykład plecy, przez co nie masz ochoty na seks? Wybierz pozycję, która będzie dla ciebie odpowiednia.

Dbajcie o siebie poza sypialnią

Niech nie stanie się tak, że wasza wzajemna obecność w ciągu dnia stanie się czymś zupełnie niezauważalnym. Okazujcie sobie uczucia, uśmiechajcie się do siebie, rozmawiajcie, a nie mijajcie jedynie w drodze do łazienki, a wasz jedyny kontakt niech nie ogranicza się do wymiany informacji o domowych obowiązkach.

Nie bójcie się niebieskiej pigułki

Być może po 40-tce rozpoczną się problemy w waszej sypialni, nie bójcie się rozmawiać o możliwościach leczenia, także o pigułkach wspomagających erekcję. To, że on miewa trudności w seksie nie znaczy, że cię nie pożąda. Lepiej mu pomóc, porozmawiać niż strzelać focha.

Niech seks będzie spójną częścią rutyny

Nie zapominajcie o seksie, jest on nadal niezwykle ważnym w waszym życiu i daje podstawy do budowania prawdziwej intymności. Pary, które regularnie uprawiają seks, są ze sobą szczęśliwsze, po prostu.

Rozmawiajcie o seksie

Bardzo często seks jest jednak tematem tabu, ale im jesteśmy starsi, bardziej dojrzali, dłużej ze sobą, te rozmowy powinny być coraz łatwiejsze. Nie ma co od nich uciekać, bez względu na to, czy macie 30, 40 czy 50 lat. Tylko rozmawiając jesteście w stanie zrozumieć nawzajem swoje potrzeby.

Pamiętaj o zdrowych tłuszczach

Co to ma wspólnego z seksem? Bardzo dużo. Jednym z twoich największych sprzymierzeńców dietetycznych są zdrowe tłuszcze, czyli te znajdujące się w rybach i orzechach. To one między innymi poprawiają nasze funkcje seksualne.

Jedz mniej cukru

Jedno z największych zagrożeń dla zdrowego życia seksualnego? Dieta, która uderza w twoje wnętrze. Zmniejsz spożycie przetworzonej żywności i zastąp je taką, które zawiera związki przyjazne dla twojego krwiobiegu (jak owoce i warzywa). Pokarmy z dużą ilością cukru zwiększają ryzyko wielu problemów, zwłaszcza związanych z układem krwionośnym. To wpływa na wszystkie części ciała, także te zaangażowane w seks. Chcesz dobrej rady? Jedz więcej czosnku, jest on zbawienny dla twoich tętnic.

Pij więcej czerwonego wina

Oczywiście wszystko dla ludzi z głową, ale włoskie badanie, opublikowane w 2009 r. w Journal of Sexual Medicine, wykazało, że osoby, które piły jedną lub dwie lampki czerwonego wina dziennie, osiągały wyższy poziom satysfakcji seksualnej.

Jedz jedno jabłko dziennie

Badanie przeprowadzone w 2014 roku wykazało, że kobiety, które regularnie jadły jabłka, miały wyższy poziom funkcji seksualnych. Naukowcy przypuszczają, że dzieje się tak, ponieważ jabłka zawierają przeciwutleniacze, które poprawiają przepływ krwi (a tym samym pobudzenie).

Mów częściej „kocham”

Czy wiecie, że w długoterminowych związkach ci, którzy byli bardziej zadowoleni ze swojego seksualnego życia, częściej mówili „kocham cię”.

Niech seks będzie zabawny

Zadowoleni z seksu są ci, którzy traktują go jak zabawę, a także pretekst do wygłupów. Wyluzj, nie spinaj się, niech seks niesie wam przede wszystkim dużo radości.

Podróżujcie

Klucz do poprawy życia seksualnego w długoterminowym związku? Podróżowanie, wspólny wyjazd pozwala utrzymać siłę relacji.

Niech regularny seks będzie priorytetem

Badanie z 2017 roku ujawniło to, co wiele par już wie: pary z wyższym poziomem intymności fizycznej wydają się być bliżej. siebie Nie chodzi o to, że ilość oznacza jakość, ale aby mieć lepszą jakość, trzeba mieć pewną ilość.

Seks rano

Przeprowadzone badania wykazują, że najlepszą porą dnia na uprawianie seksu jest ranek, dzieje się tak dlatego, że po około 45 minutach po przebudzeniu poziom energii jest najwyższy.