Go to content

Miłość, zdrada, rozstanie? Horoskop miłosny i partnerski na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku!

Witamy w 2022 roku, gwiezdne dzieci! Wiele przeszliśmy w 2021, prawda? Pandemia spowodowała bezprecedensowy stres i zmianę w całym naszym życiu. Chociaż były ciężkie czasy, ostatnie lata przyniosły również wzrost świadomości społecznej. Saturn, który rządzi dyscypliną, autorytetem i strukturami rządowymi, w tym roku znajdować się będzie w niezależnym Wodniku. Ten wpływ motywuje nas do identyfikowania naszych wartości, autentycznego życia i robienia wszystkiego, co w naszej mocy, aby dokonać zmian na wielką skalę. Innymi słowy, w 2022 r. jesteśmy zmotywowani, aby być najlepszą wersją siebie i nadal ciężko pracować, aby wpłynąć na zmianę świata.

Na początku roku Wenus nadal znajdować się będzie w retrogradacji, ale wyjdzie na prostą już w sobotę 29 stycznia. Wenus rządzi miłością, pięknem i obfitością. Chociaż jest w retrogradacji, nawigacja w związkach może być trudniejsza. W rezultacie czujemy się bardziej słoni niż słodcy. Ponieważ Wenus kojarzy się z pieniędzmi, jest to również irytujący czas na zbieranie faktur czy znalezienie nowej pracy. Odradza się również chęć wprowadzania znaczących zmian w wyglądzie (postanowienia noworoczne się kłaniają).

Nie zapominaj, że to świetny czas dla powracających starych miłości, ale nie daj się wciągnąć w żadne toksyczne sytuacje!

Rok 2022 przyniesie wiele wyzwań i niespodzianek, ale także prób, które przetestują nasze granice. Będzie to nieprzewidywalny rok, który będzie miał silny, emocjonalny wpływ na prawie wszystkie znaki zodiaku. To rok ponownego odkrycia wewnętrznych sił. Rok, w którym uwierzymy w dobroć i miłość. Szczęśliwe miesiące, w których miłość będzie obecna w naszym życiu to luty, marzec, maj, lipiec, sierpień i październik.


Horoskop partnerski i miłosny – prognozy na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Barana

Jesteś pierwszym znakiem zodiaku i uwielbiasz wszystko robić po swojemu. Niestety na początku roku, gdy Wenus jest w retrogradacji, doświadczasz frustracji finansowych. Chcesz awansować, żyć na lepszej stopie, znaczyć więcej, ale czujesz, że utknęłaś. Na szczęście, kiedy Wenus, planeta obfitości, wejdzie na twój znak w maju, będziesz gotowa, by rozbić bank. Ponadto szczęśliwa planeta Jowisz wchodzi w twój znak, Baranie, przynosząc błogosławieństwo twojemu życiu miłosnemu i karierze.

fot. art-skvortsova/iStock

 

Według horoskopu miłosnego 2022, nadchodzący rok przyniesie Ci radość i szczęście. Od początku stycznia do marca możesz spodziewać się spokoju i harmonii w swoim związku. Znajdziesz czas dla swoich bliskich i będziesz miała okazję pogłębić więź emocjonalną.

Zaleca się, abyś skupiła się na spędzaniu czasu ze swoim partnerem, nawet jeśli jesteś już od dłuższego czasu w związku małżeńskim; nie zaszkodzi zaplanować kameralną kolację przy świecach lub wycieczkę do romantycznego hotelu tylko we dwoje.

W kwietniu, po tranzycie Jowisza, samotne Barany powinny spodziewać się spotkania ze swoim przyszłym małżonkiem. Oczekuj romantycznych gestów ze strony partnera. Jednak między kwietniem a czerwcem zostaną podjęte ważne decyzje związane z relacjami.

Bądź ostrożna w miesiącach od lipca do października! Pary małżeńskie będą cieszyć się błogim czasem, ale są szanse, że mogą walczyć w drobnych sprawach. Jeśli jesteś sama bądź w nieformalnym związku, w drugiej połowie roku od października do grudnia masz duże szanse na małżeństwo.

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Byka

Jasne, kochany Byku, twoja rządząca planeta Wenus jest w retrogradacji, gdy zaczyna się 2022, ale nie pozwól, by cię to zdołowało. Szczerze mówiąc, najlepiej byłoby skupić się na zaćmieniach, które występują na osi Byk/Skorpion przez cały rok. To będą czasy znaczących zmian, ale to wszystko popycha cię w kierunku twojego przeznaczenia. Kiedy niezależna planeta Uran łączy się z Węzłem Północnym w twoim znaku, Byku, otrzymujesz potężny impuls ze strony wszechświata, aby przekształcić się w bardziej rozwiniętą wersję siebie.

 

fot. art-skvortsova/iStock

Według prognoz miłosnych na 2022 r. opartych na astrologii wedyjskiej, nadchodzący rok okaże się dla ciebie korzystny pod względem miłości. Początkowe miesiące od stycznia do marca mogą nie być zbyt wspaniałe i możesz czuć się trochę zestresowana w związku. Dlatego zaleca się zachowanie odpowiedniego zaufania i zrozumienia w relacji.

W maju i czerwcu, kiedy nastąpi główny tranzyt Jowisza i Saturna, Byki, które obecnie są singlami, będą w tym czasie w romantycznym związku. Plany małżeńskie mogą zostać sfinalizowane właśnie w tym roku.

Osoby, które chcą wziąć ślub po raz drugi lub trzeci, będą miały wielu wielbicieli w 2022 roku. W twoim życiu pojawią się wysoko wykształceni, sławni i bogaci ludzie. Dostaniesz to, czego chcesz, będąc cierpliwym i analitycznym. Musisz także upewnić się, że nie spotykasz się z kimś, kto nie jest dla ciebie przeznaczony.

Między lipcem a sierpniem możesz napotkać pewną złożoność. Dlatego zaleca się ostrożność w przyjaźniach i związkach. Nie myl swojej znajomości z przyjaciółmi.Istnieją szanse na romanse poza małżeństwem. Może też dojść do niepotrzebnych walk i kłótni w drobnych sprawach.

Jednak ze względu na pozytywny aspekt Jowisza w domu miłości i romansu wszystko będzie pod kontrolą, ale nadal zaleca się zachowanie ostrożności. Listopad i grudzień przyniosą radość i szczęście w twoim życiu miłosnym.

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Bliźniąt

Twoja planeta, Merkury, przechodzi w tym roku cztery ze swoich niesławnych retrogradacji, Bliźniaku. Nadal wzbudzasz pożądanie, ale też jednocześnie ciągle jesteś na cenzurowanym. Kiedy asteroida Ceres, która kojarzy się z małżeństwem, pysznym jedzeniem i domem, wkracza na twój znak, czujesz się bardziej zainteresowany domem i życiem rodzinnym niż imprezowaniem. Lato powinno być dla ciebie szczególnie romantyczne, ponieważ ukochana planeta Wenus tańczy pod twoim znakiem.

 

fot. art-skvortsova/iStock

Zgodnie z horoskopem miłości i związków na 2022 r., Bliźnięta odniosą w tym roku mieszane wyniki w twoim życiu miłosnym. Na początku roku, tj. między styczniem a marcem, są szanse na daremny romans z kimś o innym wyznaniu, pochodzeniu, kulturze. W styczniu i lutym koniunkcja Marsa i Wenus w siódmym domu może zakłócić życie małżeńskie Bliźniąt. Możesz cierpieć z powodu stresu psychicznego lub braku satysfakcji w związku.

Istniejący związek rozkwitnie w kwietniu. Osoby, które chcą wziąć ślub po raz drugi, dostaną taką szansę, a także możliwość natychmiastowego i niespodziewanego spotkania z partnerem. W tym roku okres od lipca do października to czas na ograniczenie życia towarzyskiego, odcięcie nadmiaru niechcianych osób. Twój związek zostanie poddany próbie w tym roku. Pod koniec roku Saturn może spowodować pewne straty lub niepewność, które mogą mieć wpływ na twoje zdrowie i mogą utrudnić twoją więź z partnerem. Dlatego, aby uniknąć takiej sytuacji, bądź cierpliwy i sprawdzaj stan swojego zdrowia.

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Raka

Rządzi tobą księżyc, dzięki czemu jesteś wrażliwy, intuicyjny i urządzasz wspaniałe przyjęcia. Twoja emocjonalna głębia jest twoją siłą i nie pozwól nikomu powiedzieć, że jest inaczej. Tylko pamiętaj, aby w tym roku podwoić dbałość o siebie, szczególnie podczas zaćmień w Skorpionie, ponieważ ta energia może wywołać paranoję. Jednak rok 2022 nie jest dla Ciebie stresujący. Druga połowa roku przyniesie błogosławieństwa na froncie miłosnym i finansowym.

 

 

fot. art-skvortsova/iStock

W tym roku będziesz się dobrze bawić! Z powodu koniunkcji Marsa i Wenus, początek roku może przynieść okazje do zakochania się, a nawet do szybkiego ślubu!

W codziennym życiu znajdziesz dużo więcej szczęścia niż kiedykolwiek. Jednak społecznie zaliczać będziesz wzloty i upadki. Poszerzysz krąg przyjaciół, ponieważ będziesz bardziej charyzmatyczny i energiczny, przyciągając nowe i ekscytujące osoby i sytuacje. Tym z was, którzy żyją w małżeństwie, również powiększy krąg przyjaciół, a związek będzie bardziej romantyczny niż kiedykolwiek. Dla szukających miłości Raków też zaświeci słońce – miłość czeka.

Miesiące od kwietnia do czerwca: twoje małżeństwo i życie towarzyskie będą twoimi głównymi priorytetami, najważniejszą rzeczą w twoim życiu. Jesteś gotów poświęcić się im tak, jak najważniejszemu projektowi w pracy. Od lipca do października, kiedy to Saturn przejdzie do siódmego domu i będzie retrogradowany, będziesz mieć bardzo praktyczne podejście do miłości i związków. Będziesz szukać tych, którzy mogą ci pomóc i których przyjaźni potrzebujesz i potrafisz przyjąć. Listopad i grudzień przyniosą ci szczęście, a dzięki umieszczeniu Jowisza możesz zaplanować podróż ze swoim partnerem.

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

fot. FTiare/iStock

1/3 Horoskop partnerski - prognozy na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Lwa

Kochany Lwie, w tym roku dostaniesz tak wiele rzeczy, których pragniesz od dawna. Ponieważ twoją rządzącą planetą jest słońce, światło reflektorów zawsze wydaje się świecić na ciebie i właśnie to lubisz najbardziej. Poświęć więc czas na uwzględnienie kocich drzemek w 2022 r., ponieważ dwa zaćmienia Słońca wstrząsną Twoim światem. Tematem tych zaćmień jest transformacja, więc chociaż może być gorąco, skończysz na szczycie (i być może z nową pracą lub miłością). Nie ścinaj swojej wspaniałej grzywy podczas retrogradacji Wenus.

 

fot. art-skvortsova/iStoc

Ten rok to dla ciebie rok miłości, drogi Lwie. Umieszczenie Marsa i Wenus w piątym domu na początku roku sprawi, że twój związek będzie bardzo pozytywny i piękny, a dla samotnych pojawią się szanse na poznanie kogoś nowego. Są szanse, że osoby pozostające w związku w tym roku staną na ślubnym kobiercu.

W okresie od kwietnia do czerwca małżonkowie będą mieli błogi okres, a małżeństwo będzie bardziej romantyczne niż kiedykolwiek. Dobrą wiadomością jest to, że przyciągniesz ludzi, którzy myślą tak samo jak Ty. Osoby, które są już w związku małżeńskim, zdadzą sobie sprawę, że małżonek zaczyna się definiować na nowo, chcąc działać indywidualnie.

Od lipca do października samotne Lwy nie powinny działać pod wpływem emocji. Wszystko z powodu zbyt wielu okazji… postarać się nie wziąć ślubu z nowo poznaną osobą! Pary małżeńskie mogą napotkać pewne problemy w życiu małżeńskim w tym okresie. Zaleca się całkowitą wiarę w swój związek i budowanie wzajemnego zaufania.

Do końca roku w twoim życiu pojawią się nowi przyjaciele. Znajdą się wśród nich ludzie o wielkiej inteligencji i wspaniałych ideałach.

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Panny

Jesteś uzdrowicielką zodiaku, Panno. W rezultacie masz tendencję do wkładania więcej wysiłku w opiekę nad innymi niż sobą. Ale nie zapominaj, że kartą tarota powiązaną z twoim znakiem jest pustelnik. Czasami musisz się wycofać, aby skupić się na sobie. Twoja planeta, Merkury, w 2022 r. jest wszędzie, więc dodatkowa dawka troski o siebie dobrze ci zrobi. Wycofanie się w celu ponownego skupienia się nie oznacza, że ​​jesteś skazana na samotność. W tym roku, szczególnie w okolicach twoich urodzin, twoje życie miłosne przyniesie niespodzianki i błogosławieństwa.

 

iStock

Rok 2022 zacznie się powoli, w kwestiach miłości spokój od stycznia do marca.

W miesiącach od kwietnia do czerwca musisz być ostrożna. Zwłaszcza w kwietniu, ponieważ możesz przysporzyć sobie wielu problemów. Istnieją możliwości spotkań z bliskimi w kurortach, klubach nocnych i widoki na wyczekany wolny czas. Ze względu na umieszczenie Jowisza są szanse, że mogą pojawić się problemy w życiu małżeńskim i możesz nie uzyskać wsparcia psychicznego od współmałżonka. Bądź ostrożna w sierpniu i wrześniu.

Osoby samotne, które chciałyby się już ustatkować, prawdopodobnie dostaną dobrą propozycję w drugiej połowie roku. Osoby, które są już w związku małżeńskim, odkryją nowe plusy w swoim małżeństwie i osiągną długoterminowe cele.

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Wagi

Kiedy zaczyna się 2022 r., twoja planeta, Wenus, jest w retrogradacji. Ponieważ planeta rządzi miłością, pięknem i obfitością, łatwiej będzie poczuć, że w tym czasie nie będziesz świecić tak jasno. Ale wcale nie musisz, spokojnie, to tylko czas na przegrupowanie się i ponowne ustalenie celów dotyczących miłości i pieniędzy. Bo kiedy skończy się rok, mając w swoim znaku asteroidę małżeńską Ceres, poczujesz się jak najpiękniejsza ziemianka na świecie.

 

fot. art-skvortsova/iStock

Twoje losy w tym roku będą się chwiać, jak szale wagi, która nie może złapać… równowagi. Na początku roku życie miłosne będzie spokojne, ale możesz mieć pewne zagrożenie w romansach, więc bądź ostrożna. Masz trochę czasu, aby zbliżyć się do kogoś nowego. Pary, które łączy silna więź, mogą się w tym roku związać węzłem małżeńskim. W okresie od kwietnia do czerwca samotne Wagi dostrzegą szansę na związek. Pary, które są już w związku od dłuższego czasu, mogą napotkać drobne problemy związane z trzecią osobą, ale poradzicie sobie z tym poprzez wzajemne zrozumienie i zaufanie.

Od lipca do października pokój w miłości może pozostać nienaruszony również dla par małżeńskich. Zaleca się unikanie ostrych kłótni i złego zachowania wobec partnera i okazywanie mu uczuć, a możesz cieszyć się tym, co najlepsze, co może ci zaoferować.

W listopadzie i grudniu życie towarzyskie i miłość będą integralną częścią twojej codzienności. A przecież to lubisz! Dopiero podczas interakcji z innymi czujesz, że masz szansę wyrazić siebie, ujawnić swoją osobowość i wiedzę.

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

fot. borchee/iStock

2/3 Horoskop partnerski - prognozy na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Skorpiona

Twoja intensywność jest błogosławieństwem i przekleństwem, Skorpionie. Z jednej strony jesteś tajemniczy i tak charyzmatyczny, że wręcz rzucasz urok na ludzi. Z drugiej strony możesz być zazdrosny, a czasem nawet zdolny do manipulacji. Zaćmienia z 2022 r. padają na oś Skorpion/Byk, co oznacza, że ​​te chaotyczne momenty wpłyną na Ciebie bardziej niż na większość. Jeśli jednak uda ci się przejść przez zaćmienia bez walki, zakończysz rok jak feniks, który jest uważany za najwyższą ewolucję Skorpiona.

 

fot. art-skvortsova/iStock

Skorpiony staną w obliczu wielu zmian. Już na początku roku znajdziesz ekscytujące i nowe perspektywy. Będziesz musiał podjąć kluczowe decyzje, które pomogą kształtować przyszłość. W miesiącach od kwietnia do czerwca musiałbyś użyć swojego intelektu ze względu na umieszczenie Jowisza, aby przyciągnąć miłość do swojego życia. Szukaj okazji do poznawania nowych ludzi. Nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji. Spędzisz wiele wieczorów w dobrym towarzystwie, ale większość osób nie będzie na tyle cenna, by się zostać na dłużej.

Pierwsze pół roku będzie bardzo dobre dla Skorpiona pod względem miłości i związku. Dużo szczęścia poczują pary, osoby samotne i małżeństwa. Jeśli jesteś singlem, znajdziesz nową miłość w marcu i szybko ten związek okaże się czymś poważnym. Otrzymasz również nowy status społeczny w kręgu znajomych.

Dla żyjących w związku małżeńskim okres od lutego do kwietnia może być trudny, ponieważ w tym czasie być może będziesz musiał co nieco usłyszeć od swojego partnera życiowego. Poza tym, ze względu na problemy zdrowotne, pojawią się też duże oczekiwania wobec partnera.

W tym roku w maju musisz być bardzo ostrożny, bo tym razem nawet drobne rzeczy mogą przerodzić się w kłótnię. Warto spróbować spędzić trochę czasu ze swoim partnerem. Oczekuje się, że styczeń, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i październik będą lepsze dla życia małżeńskiego. Do kwietnia 2022 roku dla Skorpiona trwa Dobry Czas na Potomstwo.

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Strzelca

Bądźmy szczerzy, Strzelcu. Ze szczęśliwym Jowiszem jako twoją planetą, prawie każdy rok jest dobrym rokiem. Ale kiedy Jowisz, który rządzi wzrostem, ekspansją i wyższym wykształceniem, wejdzie w retrogradację w drugiej połowie 2022 roku, w końcu będziesz musiał zmierzyć się z fałszywymi narracjami w swoim życiu. I tak, może to oznaczać w końcu zablokowanie numeru telefonu twojego toksycznego byłego.

 

fot. iStock

Życie Strzelca będzie lepsze, ponieważ poprzedni rok ciężkiej pracy zaowocuje mocą i miłością. Status społeczny wzrośnie w 2022 roku.

Luty okaże się dobrym miesiącem na ślub. Twoje życie miłosne pójdzie gładko. Twój związek stanie się silniejszy i możesz wypracować większe zrozumienie ze swoim partnerem życiowym. Jeśli natomiast rozpoczniesz w tym roku nowy związek, może on okazać się właśnie tym długoterminowym. Zaleca się zachowanie cierpliwości, ponieważ wszystko będzie działać na twoją korzyść.

W marcu możesz zaplanować krótką wycieczkę ze swoim partnerem. W lipcu niektóre zakłócenia w życiu małżeńskim będą spowodowane ingerencją krewnych. Okres po październiku będzie dobry. Jeśli planujesz złożyć propozycję małżeństwa, możesz śmiało to zrobić, zostanie przyjęta.

Pod koniec roku miłość i pożądanie rozpalą się w życiu małżeńskim. Oprócz tego możesz też zaplanować wycieczkę gdzieś ze swoim partnerem. W listopadzie i grudniu Mars przechodzi przez Byka w siódmym domu. W rezultacie temperament twojego partnera życiowego może przybrać nieco destrukcyjną formę.

Warto w tym roku szczególnie zadbać o zdrowie partnera życiowego. Z drugiej strony nie musisz się martwić ani mieć żadnych wątpliwości o swoje dziecko, ponieważ będzie dobrze radziło sobie we wszystkich swoich obszarach.

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Koziorożca

Jesteś urodzonym liderem, prawie zawsze masz rację. Ludzie patrzą na Koziorożce i zakładają, że mają wszystko poskładane do kupy i to jest obraz, który lubisz przedstawiać. Ale w tym roku, kiedy twoja planeta, surowy Saturn, znajduje się w niezależnym Wodniku, musisz ustalić sobie priorytety. Ile twojego szczęścia jest szczere, a ile zależy od opinii innych? Odpowiedź na to pytanie jest twoim celem do 2022 roku.

 

fot. art-skvortsova/iStock

Raz na wozie, raz pod wozem – taki będzie ten rok. Szczęście w twoim życiu miłosnym zagości już na początku roku. Ale może też pojawić się jakaś nieoczekiwana zmiana, która wpłynie na twoje relacje z bliskimi. Koziorożce w związkach zdecydują się w tym roku wziąć ślub.

Zwłaszcza styczeń, luty, kwiecień, maj będą dla ciebie dobrym czasem, ponieważ nastąpi nagły wzrost romantyzmu i będziesz mógł w pełni cieszyć się swoim życiem miłosnym. Ale uważaj, bo w twoim małżeństwie może pojawić się trochę nudy. Poprawi się od września do listopada. Jowisz będzie miał na ciebie dobry wpływ, co sprawi, że poczujesz się szczęśliwszy.

Ogólnie rzecz biorąc, rok 2022 może przynieść pewne wyzwania w twoim życiu miłosnym. Jeśli jesteś w romantycznym związku, uważaj, co mówisz. Atakujące gesty i ostre komentarze mogą utrudnić relacje. Zaleca się unikanie kłótni i spokojne rozwiązywanie spraw.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy roku, jeśli jesteś w związku małżeńskim, możesz zauważyć, że sprawy rodzinne mają negatywny wpływ na twoje życie małżeńskie. Zapanuj nad tym i ustal hierarchię ważności.

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

fot. LittleBee80/iStock

3/3 Horoskop partnerski - prognozy na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Wodnika

Planeta Saturn, która rządzi odpowiedzialnością, jest w tym roku na twoim znaku, Wodniku. Jesteś buntownikiem zodiaku i Twoim zadaniem jest walczyć z niesprawiedliwością. Ale kiedy jesteś gdzieś tam daleko, próbując uratować świat, Wodniku, nie zapomnij o sobie. I musisz zwracać uwagę na swoje życie osobiste, ponieważ jeśli chodzi o pieniądze i miłość, rok 2022 zanosi się na jeden z rekordów.

fot. art-skvortsova/iStock

W tym roku Wodnik będzie cieszył się wspaniałym życiem miłosnym. Miłość i romans pozostają nienaruszone między tobą a twoim partnerem. Osoby, które są samotne i gotowe do związku, mogą w tym roku znaleźć romantycznego partnera.

Wodniki, które są już w związku czeka spokojny czas. W styczniu i lutym Twoi bliscy mogą być zmuszeni do wyjazdu do jakiejś niezbędnej pracy. Mimo to w twoim związku nie będzie żadnych zakłóceń, a komunikacja pozostanie nienaruszona.

Jeśli twój małżonek pracuje, odniesie wiele sukcesów, co również poprawi atmosferę w rodzinie. Jeśli jest jakiś problem w związku, to czas go rozwiązać. W kwietniu i maju zachowanie współmałżonka zwiększy stres.

W miesiącach od października do grudnia pary małżeńskie będą świetnie się razem bawić. Pary, które nie były jeszcze małżeństwem, mogą sprawdzić, czy są związani w pierwszym kwartale 2022 roku.

Jeśli jesteś samotnym Wodnikiem, możesz rozważyć podjęcie w tym roku decyzji o kolejnym kroku. Dzięki temu do końca roku będziesz mógł zdecydować się na ślub z miłością swojego życia.

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Ryb

Jesteś prawdopodobnie najbardziej emocjonalnie głębokim znakiem zodiaku, Rybo, ale to błogosławieństwo może być również ciężarem. W 2022 r. w końcu znajdziesz zdrowe i skuteczne sposoby radzenia sobie ze stresem i lękiem związanym z posiadaniem takiej wiedzy. Planeta Merkury uczy cię, jak się bronić, a kiedy twoja rządząca planeta, Neptun, popada w retrogradację, gwiazdy usną z twojego życia niepotrzebne osoby.

fot. art-skvortsova/iStock

W 2022 roku życie miłosne Ryb będzie niestabilne. Istnieją pewne trudności z pierwszymi sześcioma miesiącami tego roku. Potem powoli zapanuje stabilność i spokój. W połowie roku zyskasz pięknego i przystojnego partnera. Pary będą cieszyć się romantycznym życiem. Przez większą część roku Saturn będzie w twoim piątym domu, stąd istnieje możliwość wahań warunków w twoim życiu miłosnym przez cały rok.

Jednak od stycznia do kwietnia, czyli na początku roku w twoim horoskopie widać istotny znak małżeństwa. Po sierpniu czas będzie bardzo korzystny dla Ryb. A od grudnia, miłość może znów zapukać do twojego serca.

Dla par małżeńskich przez pierwsze trzy miesiące roku, a następnie od końca października do połowy listopada życie będzie cudowne. Według horoskopu bezdzietne pary mogą w tym roku liczyć na pojawienie się potomstwa.

Ogólnie rzecz biorąc, rok 2022 będzie doskonały pod względem relacji. Relacje mąż-żona będą dobre, wzrośnie też poziom zaufania.