Związek

Bycie mężem a znak zodiaku – ranking od „najlepszych” do „najgorszych”

Magic Moments
Magic Moments
10 czerwca 2021
Photo by Matheus Ferrero on Unsplash
 

Ranking żon w kolejności „od najlepszej do najgorszej” wzbudził ogromne emocje. W komentarzach na Facebooku dominowało „zgadza się!”. Czas zatem na panów! Dziś przyjrzymy się najlepszym i najgorszym mężom wg znaku zodiaku. Oczywiście również z przymrużeniem oka!
Dajcie znać, co Wy na to!

Oto lista zodiakalnych mężów w kolejności od „najlepszych” do „najgorszych”:

BYK

Ci mężczyźni są silni i wierni. Byki nie chcą oszukiwać; lubią stabilność i rzadko chcą kołysać łodzią. Będziesz miała szczęście, jeśli poślubisz mężczyznę Byka, ponieważ będzie on honorował cię przez wszystkie twoje dni. Łatwo się z nim rozmawia i nie chce niczego więcej niż żyć jako lojalny partner z kobietą, którą kocha.

STRZELEC

Niezwykle romantyczny jest ten pan Strzelec… Zrobi wszystko, aby cię uszczęśliwić. Jest lojalnym i ujmującym partnerem, choć czasami może być trochę zazdrosny. Kochać tego człowieka to żyć z osobą o wielkim sercu i pięknej duszy.

RYBY

Przyjemność na wszystkich poziomach. Mąż Ryby bardzo poważnie traktuje swoją rolę i jest oddany idei zarówno finansowego zabezpieczenia domu, jak i bycia romantycznym partnerem. Przyniosą ci kwiaty, ugotuje obiad i doprowadzi do orgazmu twojego życia. Czasami nadmiernie wrażliwi.

KOZIOROŻEC

Ci mężczyźni są stworzeni, aby dbać o ciebie we wszelkich życiowych aspektach. Kłótnie z mężem Koziorożcem zwykle dotyczą kwestii związanych z pieniędzmi. Jako lojalni partnerzy znajdują się na szczycie listy znaków zodiaku. Nie musisz się martwić, że twój mąż będzie się rozglądał na boki, ponieważ ma oczy skierowane tylko na ciebie. Ale być może będziesz musiała poprosić go, żeby trochę się rozluźnił, czasami może być trochę… spięty.

LEW

Jeśli jesteś kobietą, która lubi się śmiać, to znajdź sobie cudownego męża Lwa, ponieważ nikt nie lubi śmiać się bardziej niż ten mężczyzna. Żyje się z nim świetnie. Jest zaciekle lojalny i wspierający. Wady? Być może będziesz musiała za nim gonić, a jego wyobrażenia o pięknie mogą czasami być… osądzające.

RAK

Mężowie spod znaku Raka są świetnymi partnerami, ale bądź przygotowana, że to domatorzy. Pracują w domu, spędzają czas w domu i bawią się w domu. Jeśli również znajdujesz spokój i ukojenie w domu, możesz być pewna, że twój mąż też tam będzie. To facet o dobrym sercu.

BLIŹNIĘTA

Jeśli uda ci się sprawić, że pan Bliźniak się zaangażuje, będziesz miała oddanego kochanka na resztę swojego życia. Mąż spod tego znaku to „cuda natury”, o ile dobrze go traktujesz. Mają tendencję do nadmiernej wrażliwości i refleksyjności czy nawet… ponuractwa. Gdy czuje się lekceważony, nie odejdzie, ale zamknie się w sobie. Traktuj go dobrze, a odwdzięczy się tym samym.

SKORPION

Skorpion – jeśli jesteś z nim w związku, to jak nikt inny wiesz, że potrafi być i gorący jak lawa, i… zimny jak lód. Prawdopodobnie zakochałaś się w jego wyglądzie i uwodzicielskich obietnicach. Spełni je, chociaż może cię trzymać w niepewności, jeśli chodzi o poczucie absolutnego bezpieczeństwa z nim jako wiernym partnerem.

BARAN

Przy Baranie będziesz dobrze zaopiekowana i zabezpieczona finansowo. Za to nie możesz być pewna, czy pozostanie ci wierny. Mężowie spod znaku Barana nie są stworzeni do monogamii i chociaż próbują — naprawdę próbują! — często są pierwszymi, którzy zdradzają w małżeństwie. Jeśli jest to coś, o co się martwisz, pierwszą linią obrony będzie rozmowa z nimi, ponieważ są otwarci na negocjacje.

PANNA

Cóż, twój mąż spod znaku Panny ma zamiar spełnić twoje marzenia. Naprawdę tego chce. To, czy mu się to uda, to zupełnie inna sprawa. Pan Panna chce być najlepszy, ale jednocześnie chce, żebyś i ty była najlepsza, a kto tak naprawę wie, co to w ogóle oznacza? Te „zagadkowe” wyobrażenia i oczekiwania mogą być nie tylko nieznośne i nierealistyczne, ale mogą was po prostu rozdzielić.

WODNIK

Kolejny dobry znak, jeśli chodzi o małżeństwo. Jednak wiedz, że ci mężczyźni to marzyciele i czasami to, o czym myślą, jest po prostu nierealne. Kiedy mężczyźni spod Wodnika biorą ślub, mają bardzo silną wizję tego, czego chcą w tym związku. Niestety najczęściej to, czego chcą, jest niemożliwe do zrealizowania. Nie są też zbyt otwarci na rozmowy o jakichkolwiek sprawach małżeńskich, więc komunikacja z nimi czasami bywa trudna. Jednym uchem wpuszczają, drugim wypuszczają.

WAGA

Mężczyźni spod Wagi są bardzo otwarci, bardzo charyzmatyczni i bardzo ponętni, co oznacza, że inne kobiety też będą to czuć w towarzystwie twojego męża. Czy to źle? Nie. Ale… mężczyźni spod Wagi są tak mili, że w końcu wyświadczą przysługę tej drugiej, tak miłej przecież i potrzebującej pomocy, kobiecie.  Być może nawet się z nią prześpią, jeśli poprosi. Naprawdę chce być wierny swojej żonie, ale jest po prostu zbyt miły dla wszystkich innych…


Związek

Chwila nieuwagi, a całkiem się wypalisz!

Magic Moments
Magic Moments
11 czerwca 2021
Photo by Ryan Moreno on Unsplash
 

Wypalenie emocjonalne, zawodowe, rodzicielskie. Każdego z nas może to dotknąć. Zerknijmy w gwiazdy i sprawdźmy, na co powinniśmy uważać najbardziej zgodnie z naszym znakiem zodiaku. 

Baran: Wciąż biegniesz, nie chcesz się zatrzymać

Tak, wiemy, że nie lubisz siedzieć spokojnie. Czasami jest to czarująca część Twojej osobowości i przyciąga do Ciebie ludzi. Problem polega jednak na tym, że nikt nie może być w wiecznym ruchu. W końcu musisz odpocząć i zacząć odmawiać, pomimo lęku, że coś się ominie. Możesz być znakiem ognia, ale to nie znaczy, że musisz spalić się na ziemi.

Byk: Jesteś przekonany, że wszystko w Twoim życiu musi być idealne

Lubisz swoją rutynę, Byku. Nie ma w tym nic złego, jeśli czujesz się z tym dobrze i jest to dla ciebie zdrowe. Wiesz, czego chcesz od życia i jest to godne podziwu – ale kiedy sprawy nie idą zgodnie z Twoim planem, możesz wpaść w tarapaty. Jesteś tak skupiony na utrzymywaniu porządku, że nie spoczniesz, dopóki nie będziesz bezpieczny. Pamiętaj jednak, nie zawsze wszystko pójdzie idealnie i musisz to zaakceptować.

Bliźnięta: Boisz się, że coś przegapisz

Wiem, że nie lubisz mówić „nie”, ale czasami po prostu musisz. Często jesteś zapraszany w różne miejsca, bierzesz udział w wielu projektach – wszystko przez to, że twoje zainteresowania są bardzo szerokie. Masz przyjaciół wszędzie i zwykle wiesz, co w trawie piszczy. To super, że chcesz tego wszystkiego doświadczyć. Jednak od czasu do czasu musisz odpuścić i zrelaksować się –  naprawdę, do końca życia będziesz miała co robić.

Rak: Robisz tak wiele dla innych, ale zapominasz o sobie

Wiem, że masz bliskich, którzy cię potrzebują, Raku. Twoja gotowość pomocy i stałe wsparcie mają ogromne znaczenie dla ludzi wokół Ciebie. Jednak troszczenie się o nich tak bardzo cię pochłania, że ​​zapominasz o sobie. Naprawdę nie dasz rady pomóc innym, jeśli nie włożysz części energii w siebie. Jeśli nadal będziesz tak robić, zostaniesz całkowicie wypalona.

Lew: Za bardzo się starasz, żeby Twoje życie wyglądało na idealne

Jesteś przebojowa, nikt temu nie zaprzeczy. Często znajdujesz się w centrum uwagi i ani trochę Ci to nie przeszkadza. Wadą posiadania tak wielu skierowanych na siebie par oczu jest to, że czujesz potrzebę upewnienia się, że wszystko w Tobie i Twoim życiu wygląda na idealne. Jeśli sprawy nie układają się po Twojej myśli, stresujesz się tym bardzo. Może to być wyczerpujące i nie musisz robić farsy, aby zaimponować innym.

Panna: Czujesz, że musisz naprawić wszystkich innych

Lubisz pomagać innym i jest to cecha, która jest w tobie często niedoceniana. Tak, jesteś perfekcjonistką, ale dobrze radzisz sobie z tą „przypadłością” i jesteś jej niesamowicie wręcz świadoma. Natomiast mniej zdajesz sobie sprawę z tego, że masz tendencję do (nachalnego) pomagania innym w rozwiązywaniu problemów. Niezależnie od tego, czy jest duży, czy mały, czujesz, że musisz wkroczyć i wszystko naprawić. Musisz odpuścić i zdać sobie sprawę, że czasami trzeba skupić się na własnych problemach.

Waga: Pozwalasz, by sprawy innych były twoimi problemami

Chcesz, żeby wszystko przebiegało gładko, szczególnie dla bliskich Ci osób. Wiesz, że nie możesz kontrolować tego, co mówią i robią inni ludzie, ale wiesz też, że dałabyś wiele, że móc to robić, żeby zapewnić im to, co najlepsze. Masz tendencję do zajmowania się problemami osób wokół ciebie,  ale nie możesz być całym światem dla wszystkich ludzi i stawać na głowie, żeby byli szczęśliwi.

Skorpion: Poświęcasz zbyt wiele energii, żeby zachować prywatność

Kochasz swoją prywatność i ma to sens. Nie ma nic złego w tym, że nie chcesz, aby cały świat poznał Twoje sekrety. Jednak często spędzasz tyle czasu na pracy, aby trzymać innych z daleka, że ​​nie poświęcasz czasu na pielęgnowanie siebie tak, jak powinnaś. Gubisz się, upewniając się, że nikt nie zna ciebie prawdziwej. Udawanie kogoś innego może być bardzo wyczerpujące.

Strzelec: Cały czas odczuwasz potrzebę bycia szczęśliwą

Jesteś duszą towarzystwa i często osobą, do której ludzie przychodzą, gdy potrzebują, by ktoś podniósł ich na duchu. Pełnisz w ich życiu ważną rolę, ale jednocześnie stawia Cię to w trudnej sytuacji – musisz być „włączona” przez cały czas. Czujesz, że nie możesz być kimkolwiek innym, jak tylko szczęśliwą i optymistyczną osobą, ponieważ do tego wszyscy się przyzwyczaili. Ale wiedz, że nie zawsze musisz się uśmiechać. Czuj to, co chcesz!

Koziorożec: Wywierasz na siebie zbyt dużą presję

Wiem, że ciężko pracujesz, ale każdy potrzebuje przerwy. Tak, to dotyczy również Ciebie. Myślisz, że odpoczywanie lub poświęcanie czasu dla siebie oznacza, że ​​ponosisz porażkę. Abyś mogła jak najlepiej pracować, musisz wiedzieć, kiedy się zrelaksować i nabrać sił. Nie musisz cały czas trzymać się w kupie.

Wodnik: Czujesz, że problemy świata spoczywają na twoich barkach

Wiem, że masz wielkie serce, ale musisz sobie uświadomić, że cały świat nie jest na Twojej głowie. Wiem, że wydaje Ci się, że nikogo to nie obchodzi tak bardzo jak ciebie, ale nie możesz sama zająć się każdym problemem. Będziesz pokiereszowana emocjonalnie i wypalisz się zbyt szybko. A wtedy już nie będziesz w stanie nikomu pomóc. Musisz wybrać kilka rzeczy i naprawdę się nimi zająć, zamiast próbować robić wszystko na raz.

Ryby: przejmujesz emocje innych i nigdy nie dzielisz się tym, co rani Ciebie

Często jesteś osobą, do której wszyscy przychodzą, kiedy potrzebują się wygadać. Naprawdę nie masz nic przeciwko i chcesz cały czas być dla ludzi, których kochasz. Problem polega na tym, że wczuwasz się w to tak mocno, że przejmujesz ciężar ich emocji i sprawiasz, że są one również Twoimi emocjami. Martwisz się o innych tak bardzo, że nigdy nie dzielisz się tym, rani Ciebie i przekonujesz sama siebie, że twoje uczucia nie mają tak dużego znaczenia. Trzymanie tego wszystkiego w sobie zje cię żywcem. Musisz też rozmawiać z innymi o sobie.


Związek

Sabotowanie własnego związku a znak zodiaku. Zgadza się?

Magic Moments
Magic Moments
9 czerwca 2021
związek toksyczny
Fot. istock/Mixmike

Eksperci od związków mówią, że negatywne myśli mogą być ostatecznym zabójcą związków. Istnieje bardzo ścisła pętla sprzężenia zwrotnego między myślami, uczuciami i zachowaniem, dlatego to, co myślimy, jest niezwykle ważne. To nasze myśli mogą wywoływać kłopoty w relacjach. Być może nosisz w sobie przekonanie wyniesione z dzieciństwa, że jesteś niewystarczająco dobra albo, że nie zasługujesz na miłość, może boisz się panicznie straty.

Co możemy zrobić? Czy mamy do tego skłonności?

BARAN

Chcesz być pępkiem świata i to niechybnie wpędzi cię w kłopoty. Związek to partnerstwo i kompromis, a nie granie wyłącznie na siebie. Ludzie spod znaku Barana mają to do siebie, że kiedy tylko związek wchodzi na wyższy poziom, od razu przestaje być dla nich interesujący. Codzienność wypycha emocje i namiętność poza nawias… Pozornie prosty do pokonania kryzys, dla Barana bywa nie do przejścia.

BYK

Byki to jedni z najcieplejszych i najbardziej kochających ludzi. Niestety mają też wady, a tą, która może ostro zachwiać związkiem jest potrzebna ciągłej kontroli wszystkiego. Mają ogromną potrzebę ciągłego poczucia bezpieczeństwa, przez co bardzo się asekurują. Wychodzą z nich wtedy zazdrosne, zaborcze i uparte osóbki. A jeśli one wygra z tymi ciepłymi i kochającymi, to wiadomo co będzie…

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mogą się dostosować do prawie każdej sytuacji. Prawie… robi wielką różnicę. Wyjątkiem od tej reguły są romantyczne relacje. O ile na co dzień Bliźnięta to osoby dynamiczne, takie z sercem na dłoni, o tyle wewnętrznie są niespokojne, izolują się i mają tendencje do brnięcia w samotność. Ich problemem w związkach nie jest trudność w nawiązywaniu kontaktów – ludzie do nich lgną. Problemem bywa otwarcie się na innych i dopuszczenie ich bliżej. A to, wiadomo, może być zabójcze dla związków.

RAK

Raki to wrażliwcy. O emocjach mówią otwarcie i jasno – tych dobrych i tych złych. Problem polega na tym, że nie potrafią odpuścić. Ich taktyką na obronę jest atak. We własnej obronie wypominają innym błędy z przeszłości, które gdzieś głęboko w nich zostały. Pielęgnują w sobie urazy, a to nie jest dobre dla żadnej relacji.

LEW

Lwy nie mają problemu z miłością, przynajmniej na początku. Problemy pojawiają się później. Zwykle w momencie, kiedy motyle w brzuchu już nie tak dziarsko machają skrzydełkami, kiedy emocje związane z drugą osobą nie są już tak silne. Lwy wtedy tracą pewność siebie i wychodzą z nich osoby, których same w sobie nie lubią – egoistyczne i uparte. Do tego nie potrafią przeprosić, bo zawsze racja musi być po ich stronie. A potem to już wiadomo – związkowa klapa.

PANNA

W miłości Panny zawsze stoją… po własnej stronie. Są inteligentne i praktyczne. I to właśnie ich praktyczna strona tak bardzo miesza w ich życiu uczuciowym. Kiedy górę bierze racjonalność, Panna zaczyna mieć kłopoty. Zamiast o miłości i teraźniejszości, sięgają w przyszłość i zastanawiają się nad ewentualnym rozstaniem. Nie wydaje ci się, że możesz przez to stracić coś ważnego?

WAGA

Wagom z trudem przychodzi podejmowanie decyzji, ale też trzymanie się tych raz podjętych. Wielu ludzi, wiele spraw – skupiają się cały czas na czymś nowym. Jaki to problem w związku z drugą osobą? Ano taki, że Waga nie potrafi zaakceptować rutyny.

SKORPION

Skorpiony wiodą prym w tym zestawieniu – nie ma większych związkowych sabotażystów. Chociaż mają całe mnóstwo pięknych cech, zawsze kopią pod samymi sobą dołki. W dużej mierze dzieje się tak dlatego, że kurczowo trzymają się swojego zdania, nie potrafią odpuszczać oraz nie słuchają zdania partnera.

STRZELEC

Strzelce to pozytywne i pełne optymizmu osoby. Sposób, w jaki podchodzą do życia, jest naprawdę inspirujący. Doceniają dobre strony miłości, łatwo otwierają się na innych. Jest jednak jedno „ale”. Jak mogą zaszkodzić własnemu związkowi. Cóż, lubią upewniać się, że partner nie jest z nimi przypadkowo.

KOZIOROŻEC

Koziorożce są zdecydowanie stałe i pewne siebie. Wiedzą, czego chcą i nie lubią tracić czasu na ludzi, którzy chcą się tylko pobawić. Niestety bywają zachowawcze i z lęku przed odtrąceniem mogą zaprzepaścić okazję na dobry związek. Ale jeśli tylko Koziorożec znajdzie kogoś, przy kim ten lęk zniknie, wszystko będzie wspaniale.

WODNIK

Wodniki raczej nie sabotują swoich związków. Niestety bywają bierne, a to może być dla miłości groźne. Wodniki mają tendencje do izolowania się, nieokazywania emocji. Tymczasem partner potrzebuje zapewnień, że chcemy z nim być. Może warto uświadomić źródła takiego zachowania tej drugiej stronie?

RYBY

Gratulacje! Drogie Ryby, jesteście ostatnimi osobami, którym zależałoby na zrujnowaniu szczęśliwej miłości.  Bierzecie odpowiedzialność za siebie i związek. Wiecie, kiedy warto ustąpić, a kiedy trzeba walczyć o swoje racje. Zdrowy mocny związek jest jak najbardziej w waszym zasięgu. Jedynym, co może być groźne, jest to, że jeśli poczujecie się komfortowo, to już w tym poczuciu zostajecie. Działając w tej sposób, możecie „przespać” ewentualne problemy.