Go to content

Bycie żoną, a znak zodiaku – ranking od „najlepszych” do „najgorszych”

Photo by Edward Cisneros on Unsplash

Lubicie takie rankingi z przymrużeniem oka? Czyż to nie fajne, poszukać swojego znaku na najróżniejszych listach? My lubimy bardzo. Tym razem sprawdzamy, co data urodzenia mówi o naszych małżeńskich umiejętnościach. Zapraszamy do zabawy!

Idea małżeństwa to coś, co wszyscy bez zastanowienia przyjmujemy jako oczywistość, gdy jesteśmy dziećmi. Od najmłodszych lat nasze rodziny, społeczeństwo, a nawet nasze horoskopy uczą nas, że małżeństwo to nasze przeznaczenie, nasz kurs.

Składając przysięgę wierzymy, że to na całe życie. Nigdy, przenigdy, decydując się na ślub, nie myślimy: „Hmm. Któregoś dnia chciałabym się rozwieść!”

Niestety, małżeństwo może opierać się na nierealistycznych ideałach i dlatego tak wielu z nas się nie udaje. Na początku wszystko jestnsuper, staramt się, nadskakujemy sobie nawzajem i spijamy z dzióbków. Ale to nie trwa wiecznie. To, co na początku może być uroczym „pochrapywaniem”, może z czasem stać się najbardziej piekielną cechą, jaką może mieć twój partner. I nie śmiej się – chrapanie zrujnowało wiele małżeństw.

Ale to, co naprawdę rujnuje małżeństwo, to konflikt osobowości, a wiele z tego, kim jesteśmy – pod względem osobowości – zależy od naszego znaku zodiaku.

1. RAK (21 czerwca – 22 lipca)

Jeśli szukać lojalności i dobrego, stabilnego fundamentu, żona urodzona pod znakiem Raka jest idealną partnerką. Kobiety spod znaku Raka kochają życie rodzinne i naprawdę kochają małżeństwo. Poślubić kobietę Raka to poślubić kogoś, kto jest zaangażowany w związek; ona nigdy nie kłamie. Jest bardzo podobna do wilczycy: łączy się w pary na całe życie. Jej intencje są dobre i jeśli chodzi o partnerów życiowych, Rak jest jednym ze znaków zodiaku, spod którego wywodzą się najlepsze żony.

2. RYBY (19 lutego – 20 marca)

Ryby są niezwykle utalentowane w okazywaniu miłości i nie szczędzą energii i pracy, aby stworzyć szczęśliwy związek. Choć pełnymi garściami czerpią z palety nastrojów, kiedy czują się zrozumiane i doceniane, rozwijają się jak piękne kwiaty. Ryby są lojalne i inteligentne.

3. WAGA (23 września – 22 października)

To znak zodiaku, pod którym rodzą się najmilsi z najmilszych ludzie. W przypadku kobiet można to spokojnie pomnożyć razy dwa. Są dynamicznymi myślicielkami i mają na uwadze długoterminowe cele, które będą inspirować i ekscytować swojego partnera. Nie krytykują, to, czego chcą, otrzymują dzięki swojej dobroci, a nie manipulacji. Kobiety Wagi uwielbiają seks i chętnie eksperymentują.

4. BYK (20 kwietnia – 20 maja)

Chociaż mogą być konfliktowe, szybko okazuje się, że tego rodzaju bezpośrednie, miłosne konfrontacje mogą w rzeczywistości bardzo pozytywnie stymulować małżeństwo. Kobiety Byki są bardzo inteligentne. Muszą więc czuć, że mają godnego siebie przeciwnika – zakochują się nie tylko ciałem, ale i umysłem. Jako żony są niezłomne i lojalne. Są też niesamowite jako matki.

5. WODNIK (20 stycznia – 18 lutego)

Kobieta Wodnik jest silna i niezależna. Jedyne, na co naprawdę trzeba uważać, to nuda, ponieważ nie może i nie będzie tolerować nudy w związku. Wodniczka jest szybka, więc facet musi cały czas się starać, żeby za nią nadążać. Jeśli jednak sprosta temu zadaniu, bycie partnerem życiowym Wodniczki jest jedną z najbardziej satysfakcjonujących sytuacji, w jakich się kiedykolwiek znajdzie.

6. KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)

Prowadzenie gospodarstwa domowego, biznesu i posiadanie dzieci to trudna sprawa, ale robienie tego przy jednoczesnym utrzymaniu szczęśliwego małżeństwa jest czymś, co tylko kobieta Koziorożec może zrobić z wielką finezją. Kiedy poślubia się kobietę Koziorożca, bierze się ślub z porządkiem, harmonogramem i terminowymi płatnościami. To bardzo zorganizowana kobieta. W łóżku tygrysica, w życiu codziennym księgowa.

7. BLIŹNIĘTA (21 maja – 20 czerwca)

Kobiety Bliźnięta są jednymi z najbardziej kochających i wspierających osób, jakie kiedykolwiek spotkasz. Dopóki, oczywiście, jej zainteresowania się nie zmienią. Jest kreatywna, ale też zapewni mężowi wielką lojalność i przywiązanie. Ale pamiętajmy, że jest reprezentantką Bliźniąt, więc zgodnie z zodiakiem, może się okazać, że „jej druga strona” będzie nie do zniesienia.

8. SKORPION (23 października – 21 listopada)

Pomimo zaledwie ósmej pozycji na tej liście, wybór Skorpionicy na życiową partnerkę to nie koniec świata. Z pewnością potrafi ona wydobyć z mężczyzny to, co w nim najlepsze. Musi on jednak mieć silną osobowość, ponieważ ta kobieta będzie żądać od niego więcej, niż jest w stanie dać. Mimo wszystko jej tendencja do stawiania poprzeczki wysoko, może odpowiedniej osobie dać coś, o czym nawet wcześniej by nie marzyła. Pokaże facetowi jego prawdziwy potencjał. Jako partnerka seksualna uwielbi dreszczyk emocji.

9. PANNA (23 sierpnia – 22 września)

Biorąc ślub z Panną, w pewnym sensie trzeba zrezygnować z siebie. Ma świetne wyczucie tego, co jest dobre, a co złe, a to nie zawsze pokrywa się z poglądami drugiej strony. Czasami najlepszą rzeczą, jaką można jej powiedzieć, jest: „Tak, kochanie”. I to nie jest żart. Jeśli mężczyzna chciałby czerpać z jej niesamowitej zdolności do kochania i uwielbienia – bo taką Panna naprawdę posiada – to musi przyzwyczaić się do jej charakteru.

10. LEW (23 lipca – 22 sierpnia)

Daje wszystko, co ma, a posiadanie oblubienicy w Lwicy to zaszczyt. Trzeba jednak uważać na jej wahania nastroju. Jej wzloty i upadki są notoryczne, a jeśli nie dostaje tego, czego chce, nie dąsa się z tego powodu, a rzuca. Znacie powiedzenie: „Ranisz tylko tych, których kochasz”? Cóż, jeśli jesteś tym, którego kocha, przygotuj się na ciosy, ponieważ ta dama nie zniesie niczego mniej niż to, czego chce i dokładnie wtedy, kiedy tego chce.

11. BARAN (21 marca – 19 kwietnia)

Kobiety Barany są piękne i cudowne. Bardzo łatwo jest zakochać się w kobiecie spod znaku Barana. Jest mądra i pewna siebie. Jako żona jest niesamowicie lojalna, ale oczekuje za tę lojalność czegoś w zamian, a jeśli mężczyzna nie wymyśli swojej strony umowy małżeńskiej, to ona będzie pierwszą, która ustali to za niego. Cały ogień, który sprawia, że ​​kobieta Baran jest namiętna i wspaniała, jest tym samym ogniem, który spali cię na popiół, jeśli ją rozczarujesz.

12. STRZELEC (22 listopada – 21 grudnia)

Jeśli nie chcesz wiedzieć, na czym stoisz, koniecznie poślub kobietę Strzelca. Te kobiety są wyjątkowe, o ile robią to, co chcą. Mają w sobie pasję, która bardziej pragnie wolności niż zaangażowania i chociaż naprawdę zamierzają być lojalne i uważne w małżeństwie, są o wiele bardziej zainteresowane własnymi twórczymi planami. Są wspaniałymi partnerkami, o ile mężczyzna potrafi dotrzymać im kroku. Z drugiej strony, jeśli to się uda, powstanie małżeństwo bliskie doskonałości.