Psychologia

Wszystko będzie dobrze! Zdanie afirmacji dla każdego znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
31 maja 2021
Photo by Bewakoof.com Official on Unsplash
 

Jeśli coś Cię trapi, dręczy, borykasz się z jakimś problemem, pamiętaj, że zawsze po burzy przychodzi słońce, a po nocy dzień. Weź dla siebie odpowiednią afirmację i miej ją zawsze w pamięci. Nie musi być zgodna ze znakiem zodiaku, może po prostu któraś wydaje Ci się wyjątkowo bliska i pomocna.

Baran: To, co czujesz teraz, nie jest tym, co będziesz czuć na zawsze.

Byk: Zasługujesz na szczęście. Zasługujesz na miłość. Zasługujesz na to, żeby to wiedzieć.

Bliźnięta: Jesteś silniejsza, niż sądzisz. Możesz wytrzymać więcej, niż myślisz.

Rak: Każda strata, każdy ból serca i każda porażka przybliżają Cię o krok do pięknej przyszłości.

Lew: Jeśli czujesz, że wydarzyło się najgorsze, jakbyś osiągnęła dno, odtąd mogą się wydarzyć tylko lepsze rzeczy.

Panna: Ta chwila może Cię wystawiać na próbę – ale udowadnia, jak silna i samowystarczalna naprawdę jesteś.

Waga: Nagroda będzie warta tej walki. Wyniknie z tego coś dobrego.

Skorpion: Kontynuuj, nawet jeśli masz ochotę się poddać. Masz to, nawet jeśli masz wątpliwości.

Strzelec: Przeszłaś już wcześniej przez trudne chwile. Przez to też przejdziesz.

Koziorożec: Nic w życiu nie przychodzi łatwo, zwłaszcza szczęście, ale to nie znaczy, że nie jest warte zachodu.

Wodnik: Ten dzień nie będzie trwał wiecznie. Wkrótce to się skończy.

Ryby: Im więcej bólu serca doświadczasz teraz, tym łatwiej będzie docenić swoje szczęście w przyszłości.


Psychologia

„Ależ ty jesteś uparta, jak…”, jak jeden z tych znaków zodiaku. Tych bitew nie wygramy

Magic Moments
Magic Moments
2 czerwca 2021
Photo by Katelyn Montagna on Unsplash
 

Niektórzy są uparci tak po prostu, niektórzy nie ustępują dla zasady. Ktoś nie lubi zmian, ktoś nie lubi kiedy się nie zauważa, ktoś inny nie wybacza krzywd. Jesteś na tej liście? 

BYK

Byk wie, co mu się podoba i nie ma zamiaru ze swoich upodobań rezygnować. Ludzie często nie doceniają, jak dużo inwestuje (pieniędzy, czasu, uwagi itd.) w stworzenie swojego świata – od selektywnych przyjaźni po konkretne kariery, miejsce zamieszkania po urządzenie wnętrza. Spędza mnóstwo czasu na ustawianiu rzeczy tak, jak chce, żeby były ustawione, ponieważ uważa, że… tak jest najlepiej. Więc jeśli rzucasz mu wyzwanie, żeby wyszedł ze swojej strefy komfortu lub przyznał, że się myli… Cóż, toczysz przegraną bitwę.

BARAN

Baran…, cóż nie bez powodu właśnie to zwierzę znalazło się w zodiaku. Jest uparty i nie boi się konfliktów, ponieważ jest przekonany, że wygra. Lubi konkurować i nawet cieszy się, kiedy napotyka na przeszkody i opór. Nie ma mowy, żeby ustąpił tylko dlatego, żeby komuś było przyjemnie. Bywa impulsywny, woli działać szybko, więc jeśli ktoś próbuje odwieść go od decyzji, którą już podjął, powinien być przygotowany na ostre starcie i… co najmniej ostrą wymianę zdań. Czy warto się tak męczyć?

PANNA

Panny są doskonałymi logistykami. Planują po mistrzowsku. Poświęcają na to mnóstwo czasu, myślą, zastanawiają się. Po tak ciężkiej pracy, trudno się dziwić, że… nie mają zamiaru odstąpić od swojej decyzji. Chociaż w pewnych sytuacjach bywają elastyczne, rzadko zdarza się, że tak po prostu się z kim zgodzą i zrezygnują z własnego pomysłu. Może potrwać… kolejne tygodnie, miesiące…

SKORPION

Skorpion nie zawaha się odciąć od ciebie tylko dlatego, że źle o tobie mówi jego najlepszy przyjaciel. Nie będzie prosić o wyjaśnienia, nie ma ochoty tego wysłuchiwać.  Jeśli skrzywdzisz jego lub kogoś z jego bliskich, jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek zmieni o tobie zdanie. Bez żalu będzie obstawać przy swoim.

LEW

Lwy zdecydowanie należą do typów ludzi, którzy chcą, aby inni ich lubili i uszczęśliwiali – ale to nie znaczy, że nie ma w nich żadnego uporu. Lwy są dumne z siebie i swoich osiągnięć i nie boją się o tym mówić. Jeśli ktoś spróbuje je przyćmić lub upokorzyć na oczach innych ludzi, mocno się na tym przejedzie. Są miłe i opiekuńcze, ale ich ego… nie zna litości.


Psychologia

Oto, czego każdy ze znaków zodiaku może się spodziewać po retrogradacji Saturna w 2021 roku

Magic Moments
Magic Moments
31 maja 2021
Photo by Allef Vinicius on Unsplash

Retrogradacja Saturna w Wodniku zaczęła się 23 maja i trwać będzie aż do 10 października. W tym pięciomiesięcznym okresie Saturn „chce zobaczyć” zmiany, które wprowadziliśmy, nasze motywacje i cele na przyszłość. Ten tranzyt będzie koncentrował się na ludziach. Z indywidualnego punktu widzenia natomiast, będziemy myśleć o tym, co zrobiliśmy, aby pomóc innym.

Baran Dzięki tej retrogradacji będziesz koncentrować się na swoich relacjach. To jest twój czas, aby albo zakończyć pewne znajomości, albo wyznać komuś coś, co cię niepokoi. Możesz teraz mówić głośniej o swoich potrzebach, ale też nie musisz. Podczas retrogradacji otwarty umysł i serce pomogą w dokonaniu najlepszych wyborów.

Byk Skoncentrujesz się teraz na własnej tożsamości i ścieżkach kariery. W tym okresie wstecznym będziesz szukać siebie i odbudowywać własne „ja”. Twoje cele i kurs zmieniać się będą przez większość 2021 roku. Pracuj nad odkryciem, kim jesteś, bądź dla siebie cierpliwa.

Bliźnięta Jesteś teraz w fazie, w której będziesz analizować własne poglądy filozoficzne. To idealny czas, aby wyobrazić sobie, gdzie widzisz siebie w przyszłości. Czy to, co robisz jest zgodne z tym, czego zawsze chciałaś? Czy ciężko pracujesz, aby je zrealizować? To są pytania, na których skupisz się właśnie teraz.

Rak Saturn, wchodzący w retrogradację, będzie dla ciebie wyczerpujący. Ten rok mógł być pełen nieoczekiwanych wydarzeń, ale teraz jesteś bardziej skłonna wracać myślami do przeszłości. Może to czas, by zastanowić się nad przyszłością? Nie daj się przytłoczyć niespokojnym myślom.

Lew  Możesz czuć się wyczerpana w czasie tego tranzytu. Celem, jaki powinnaś sobie postawić, jest większa uważność na to, jak radzisz sobie z relacjami. Dobrze, żebyś mogła wykazać się niezależnością, nawet jeśli jesteś w związku lub przyjaźni. Granice są tutaj ważne, więc jeśli czujesz, że ktoś je przekracza, musisz się sprzeciwić. Podczas tej retrogradacji kluczowa dla ciebie jest komunikacja.

Panna Skup się na swojej wewnętrznej energii. Saturn chce, abyś skupiła się na wydajności, dlatego ważne jest, aby zawsze być o krok dalej. Na szczęście jako Panna dokładnie wiesz, jak się zorganizować, żeby być jak najbardziej produktywną. Jeśli sprawy nie układają się tak, jak tego oczekujesz, nie wywieraj na siebie presji. Kontynuuj pracę dobrze, a w dłuższej perspektywie się to opłaci.

Waga To czas Twojego rozwoju. Saturn chciałby, abyś ciężko pracowała na lepszą przyszłość. Możesz odczuwać napięcia związane z poczuciem własnej wartości. Postaraj się zachować optymizm, nawet jeśli wydaje ci się, że sprawy wymykają się spod kontroli.

Skorpion Doświadczysz zmian w dynamice swojego związku. Saturn zmusi Cię do ciężkiej pracy i ułatwi osiągnięcie celów, które sobie postawiłaś. Jednak, żeby to osiągnąć i nie stracić nic po drodze, musisz znaleźć równowagę z domem i pracą. Bądź dyplomatyczna, staraj się nie kontrolować nadmiernie i naucz się słuchać innych.

Strzelec  Podczas tej retrogradacji będziesz zmotywowana do zmiany swoich codziennych nawyków i staniesz się bardziej zdyscyplinowana, jeśli chodzi o rutynę pracy. Staraj się utrzymywać tempo, które pozwoli Ci rozpoczynać i kończyć projekty bez pośpiechu w ostatniej chwili. Skoncentruj się bardziej na swoim samopoczuciu, bądź uważna, staraj się szybko wyłapywać potencjalne stresory.

Koziorożec W twoim najlepszym interesie będzie skupienie się na metodach, które poprawią twoją siłę nabywczą. Ta retrogradacja sprawi, że będziesz chciała urozmaicić swoje planowanie i finanse. Wykorzystaj ten okres, aby uczyć się, oszczędzać i stać się bardziej kompetentna w kwestiach finansowych. Z drugiej strony możesz wykorzystać ten okres na wyruszenie w podróż edukacyjną, która zwiększy Twoje zdolności twórcze.

Wodnik Retrogradacja Saturna może wydać ci się… oświecająca. Pojawią się wyzwania, przed którymi stanąłeś do tej pory i będziesz musiał zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby skupić się na pozytywnych rzeczach, które przydarzyły się ci do tej pory. Zmiany na froncie domu mogą również przyczynić się do poczucia niepokoju. Postaraj się znaleźć równowagę w pracy iw domu, aby mieć większą kontrolę i większą siłę.

Ryby  Ta retrogradacja może uderzyć mocniej niż inne, ponieważ będzie osadzona w sferze podświadomości. Na początek poczujesz, jak w twojej głowie burzą się wspomnienia. Możesz mieć problemy z komunikacją, trudno ci będzie się odnaleźć. Spróbuj medytacji, może pomóc w podróżach po podświadomości.