Go to content

5 filmów, które musicie razem obejrzeć. Najlepiej w łóżku

Fot. iStock/AleksandarNakic

Niektóre z nas mogłyby godzinami rozmawiać o seksie. Dla nich nie istnieją tematy tabu, więc chętnie opowiadają o swoich potrzebach i fantazjach, wiedzą też jak rozpalić ogień w sypialni. Istnieją też kobiety, którym z trudem przychodzi zainicjowanie czegokolwiek w łóżku. Jeśli zaliczasz się do tej drugiej grupy i wstydzisz się otwarcie mówić o seksie, namiętności i pożądaniu, możesz swoje pragnienia zdradzić w inny sposób. Oto pięć filmów, które powinniście obejrzeć razem. Zawierają takie sceny erotyczne, od których zrobi wam się naprawdę gorąco. 

„Nimfomanka”

Film ten wzbudzał mnóstwo kontrowersji, zanim jeszcze trafił do kin. Opowiada historię kobiety, która nie stroniła od seksu i o swoich erotycznych przygodach opowiada obcemu mężczyźnie. Odważne sceny z pewnością skłonią was do eksperymentów w łóżku.

https://youtu.be/g12zlV5Q5v0

„Oczy szeroko zamknięte”

Odtwórcy głównych ról, czyli Tom Cruise i Nicole Kidman, byli małżeństwem nie tylko na ekranie, ale także w życiu prywatnym. Dzięki temu historia, którą opowiada film, nabiera innego wymiaru. Jeśli chcesz wiedzieć, jak niebezpieczne mogą okazać się fantazje erotyczne, powinnaś go obejrzeć.

https://youtu.be/yzkVAUFptaA

„Wstyd”

To bardzo trudny i momentami wstrząsający film. Nie brakuje w nim brutalnych scen seksu i wulgarnego języka. Opowiada historię mężczyzny, uzależnionego od seksu. Nie bez powodu jednak otrzymał aż 30 nominacji do najważniejszych nagród filmowych. Masz odwagę sprawdzić, co dzieje się z facetem, który nie panuje nad swoim życiem erotycznym?

https://youtu.be/4a1il3kbVuM

„Gorzkie gody”

Film opowiada historię małżeństwa, które wybrało się w podróż statkiem. Na pokładzie poznają inną parę, która ma ochotę na przygodę. Jeśli w łóżku doskwiera wam rutyna, powinniście sięgnąć po „Gorzkie gody”. Film dokładnie demaskuje relacje, jakie panują w większości związków.

„9 i pół tygodnia”

Historia krótkiej i szalenie płomiennej miłości. Trzydziestoletnia rozwódka, która do tej pory twardo stąpała po ziemi, nieoczekiwanie poznaje przystojnego mężczyznę i staje się perwersyjną, wyuzdaną kobietą. Na szczególną uwagę zasługuje scena przy lodówce. Gwarantujemy, że będziesz mieć wypieki na twarzy.

https://youtu.be/EPGgzXcEYys