Go to content

Na te święta ułatw sobie życie! Najlepiej z klasą! Oh!Prezenty

Życie „na zdalnym” nie musi być trudne! W te święta pomyśl o prezentach, które będą cieszyć dłużej niż w wigilijny wieczór! Od wielu miesięcy odkrywamy swoje domy na nowo, pora sprawić sobie prezent, który ułatwi nam życie i zwyczajnie pomoże. O tak, pora na porządną domową drukarkę, która świetnie się prezentuje! Bo takiej drukarki wcale nie trzeba ukrywać!

Jednak drukarka, to nie wszystko. Nie zapomnijcie o przyjemnościach – wszak nie samą pracą i nauką żyjemy! Być może to najlepsza pora, żeby wynieść domowy relaks na wyższy poziom z nowiutkim projektorem! Zobaczcie nasze propozycje na prezent z klasą.

Epson EcoTank L3156

Fot. Materiały prasowe

–  Pozwala drukować w sposób więcej niż oszczędny a do tego startowy zestaw atramentów wystarcza na druk do 8100 stron czarno-białych i 6500 stron kolorowych ( < 1gr za stronę cz-b., mniej niż 2 gr. za A4 w kolorze)

– Nowatorski system nowej generacji do uzupełniania atramentu EcoTank gwarantuje łatwe i wygodne napełnianie atramentem bez bałaganu dzięki ulepszonym butelkom. Czystość i łatwość obsługi.

– Dzięki kompaktowej konstrukcji bez trudu zmieści się na każdym biurku.

– Neutralny biały kolor i nowoczesna, nierzucająca się w oczy stylistyka sprawią, że będzie idealnym dopełnieniem każdego wnętrza.

Fot. Materiały prasowe

–  Urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1: drukowanie, kopiowanie, skanowanie i drukowanie fotografii w jakości nie gorszej niż z fotolabów (w formacie 10 x 15 cm bez marginesów). I do tego za grosze.

–  Dzięki łączności Wi-Fi można drukować z tabletów, telefonów czy notebooków – wygoda dla każdego.

– O spokojny sen właściciela dba producent umożliwiając bezpłatne wydłużenie gwarancji do 3 lat.

Epson EcoTank L7180

Fot. Materiały prasowe

– Początkowy zapas atramentu pozwala wydrukować do 1500 zdjęć, ( < 1gr za stronę cz-b., mniej niż 2 gr. za A4 w kolorze). To naprawdę dużo. To 1 zdjęcie dziennie przez ponad 4 lata.

– Jeśli marzycie o domowej galerii zdjęć Epson L7180 nadaje się do tego znakomicie. Drukuje zdjęcia i dokumenty w imponującym formacie A3.

– Nowatorski system nowej generacji do uzupełniania atramentu EcoTank gwarantuje łatwe i wygodne napełnianie atramentem bez bałaganu. Czystość, łatwość obsługi i niski koszt.

 

 

Fot. Materiały prasowe

–Można  drukować z urządzeń przenośnych (takich jak telefony czy tablety) bez komputera dzięki obsłudze Wi-Fi i darmowym aplikacjom. Wszystko łatwo i intuicyjnie.

– Urządzenie 3w1 z  czytelnym ekranem LCD: drukuje, kopiuje, skanuje a nawet drukuje dwustronnie.

– Bezpłatne wydłużenie gwarancji do 3 lat to dowód na wysoką jakość sprzętu.

Epson EH-LS500 ATV

Fot. Materiały prasowe

– laserowy projektor ultrakrótkiego rzutu: można go ustawić bardzo blisko ekranu lub ściany i uzyskać obraz o przekątnej do nawet 130”.

– technologia 3LCD – światło o równym, wysokim poziomie bieli i kolorów gwarantującym obraz najwyższej jakości

– wysoka jasność 4000 lumenów i współczynnik kontrastu umożliwiający projekcje także w dobrze oświetlonych pomieszczeniach

– wysoka rozdzielczość 4K PRO-UHD

– wbudowany moduł Android TV na pokładzie: oglądanie filmów z serwisów HBO, Netflix, Amazon, i innych bez podłączania komputera

– elegancki design do wyboru w kolorach białym i czarnym

Fot. Materiały prasowe

Artykuł sponsorowany