Go to content

Pełnia kwiatowego księżyca uderzy w nas wszystkich, ale najbardziej w Byka i Skorpiona

pełnia księżyca
fot. jakkapan21/iStock

Pełnia kwiatowego księżyca i zaćmienie Księżyca w Skorpionie ma miejsce 16 maja 2022 roku. To niebiańskie wydarzenie wysyła zmysłowe wibracje i głębokie myśli. Księżyc uderzy we wszystkie znaki zodiaku, ale Skorpion i Byk odczują to najbardziej. Pełnia to czas kulminacji i obietnicy spełnienia tego, co rozpoczęło się w nowiu. To czas emocjonalny – czas romansu, zapłodnienia i związków.

Maj przynosi ciepło i dobre wibracje. Ale w tym roku podkręci też pasję w życiu miłosnym. I za tę dodatkową majową iskrę podziękować możemy właśnie pełni kwiatowego księżyca w Skorpionie. Magia będzie się działa 16 maja 2022 roku. Ta pełnia księżyca zbiega się z całkowitym zaćmieniem Księżyca. Efekt? Zmysłowe wibracje, pochodzące z tego podwójnego niebiańskiego wydarzenia.

Polaryzacja Byk-Skorpion zajmuje się równowagą między wszystkim, co moje (Byk) i wszystkim, co jest twoje (Skorpion). Podkreśla również pojęcie formy (Byk) kontra transformacja (Skorpion). Podczas gdy Byk zajmuje się materią, wartościami osobistymi, dobrami materialnymi, dobrami i bezpieczeństwem, Skorpion rządzi niszczeniem formy, wspólnymi dobrami, zmianami i transformacją. Słońce w Byku zachęca do szczęścia prostymi, namacalnymi rzeczami w życiu, podczas gdy Księżyc Skorpiona zwraca naszą uwagę na złożoność, wartości niematerialne i tajemnice.

Zaniedbanie któregokolwiek z końców osi z pewnością obróci się przeciwko nam. Idealnie byłoby, gdyby znalazła się równowaga między tymi dwiema energiami i do tego właśnie zaprasza nas Księżyc w pełni. Ta pełnia Księżyca dotyczy emocjonalnych deklaracji. Coś się w nas buduje, prawdopodobnie o intymnej naturze, a teraz jest czas, kiedy energia kosmosu sprawiedliwie wymaga, abyśmy to wypuścili.

Oto, czego jeszcze twój znak zodiaku może oczekiwać od pełni kwiatowego księżyca i zaćmienia Księżyca w Skorpionie, a także jak może to wpłynąć na twoje życie w przyszłości.

Czym dokładnie jest Pełnia Kwiatowego Księżyca w Skorpionie?

Jak zapewne już wiesz, patrząc na nocne niebo, księżyc ma różne fazy, z których największą i najjaśniejszą jest pełnia księżyca. Każda pełnia księżyca jest ustawiona w linii z określonym znakiem zodiaku, nadając księżycowi wyjątkowy charakter.

Ale ta dzisiejsza jest wyjątkowa, ponieważ jest to również zaćmienie Księżyca, co dzieje się, gdy Ziemia stoi bezpośrednio między księżycem a słońcem. Skąd taka nazwa? Nie ma tu zaskoczenia – Pełnia Kwiatowego Księżyca ma miejsce, gdy kwiaty zaczynają kwitnąć. Zgadza się?

Jak pełnia Kwiatowego Księżyca w Skorpionie wpłynie na Twój znak zodiaku?

Ponieważ Pełnia Kwiatowego Księżyca jest również zaćmieniem Księżyca, będzie silniejsza i potężniejsza niż zwykły księżyc w pełni. A ponieważ jest w Skorpionie… oj, będzie się działo.

Jeśli jesteś w związku, spodziewaj się, że twój ukochany zrealizuje pełnowymiarowy scenariusz kwiatów i świec na regale, a także zrobi wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że masz epicki czas w łóżku. Singielka? Miej oczy szeroko otwarte.

Ta pełnia jest również połączona z Saturnem, dając ci ogromne pragnienie, aby dowiedzieć się, co jest dla ciebie ważne. Na przykład, czy chcesz zostać dyrektorem generalnym własnej firmy za kilka lat, czy też będziesz szczęśliwsza, pracując dla kogoś innego bez dodatkowego stresu związanego z byciem właścicielem firmy? Czy chcesz w końcu wykonać ten ruch, nad którym się zastanawiałeś, czy ostatecznie nie jest to dla ciebie?

Saturn ma również tendencję do przywoływania rzeczywistości życia. Możesz więc odkryć jakiś swój błąd, zauważyć, że inwestujesz niepotrzebne emocje w jakąś relację lub że nowe mieszkanie, na które patrzyłaś, nie jest tak idealne, jak myślałaś.

Nadszedł czas, aby wyrazić siebie i wypuścić rzeczy z naszych systemów. Oczywiście, możemy chcieć zachować ostrożność, wiedząc, że to, co z nas wychodzi, jest nowe i jeszcze niezbyt racjonalne. Księżyce w pełni mają na celu ujawnienie lub rozjaśnienie problemów, które już istnieją, ale które nie zostały jeszcze rozwiązane.