Magia

9 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w kwietniu

Magic Moments
Magic Moments
30 marca 2022
fot. Goodboy Picture Company/iStock
 

Każdy jest wyjątkowy i ma swoje własne cechy, ale istnieje wiele cech wspólnych dla osób urodzonych w kwietniu. Są rozsądne, odważne, kreatywne i miłe. Wiele badań pokazuje, że ludzie urodzeni w kwietniu są bardziej introwertyczni niż ekstrawertyczni. Są też jednocześnie zbyt krytyczni wobec siebie i innych i starają się osiągnąć doskonałość we wszystkim, co robią. Lubią podróżować, nie znoszą niesprawiedliwości i unikają fałszywych ludzi.

Osoby urodzone w kwietniu mogą osiągnąć każdy cel i wykonać każde trudne zadanie, jeśli tylko wiedzą, że ich praca jest doceniana. Ludzie urodzeni w kwietniu są bardzo uparci i ta cecha często uniemożliwia im osiągnięcie szczęścia. Może być trudno radzić sobie z nimi, szczególnie jeśli cię nie lubią, ale jeśli ci ufają, będą twoimi najlepszymi przyjaciółmi.

Jakie wspaniałe cechy mają ludzie urodzeni w kwietniu:

SĄ ROMANTYCZNI

Jeśli szukasz romantycznego kochanka, to właśnie u tego urodzonego w kwietniu znajdziesz całe multum romantycznych chwil. Przygotuj się na wyższy poziom romantyzmu.

SĄ LIDERAMI

Kwiecień w większości stoi pod znakiem Barana, a skoro to pierwszy znak zodiaku, to cechuje go naturalnie wrodzone przywództwo. Dzięki swojej magnetycznej osobowości urodzeni w kwietniu łatwo przyciągają innych, zachęcając ich do podążania za nimi. Wiedzą, jak poprowadzić zespół do zwycięstwa. Są Niezwykle kreatywni i metodyczni.

SĄ NIECIEPLIWI

Niecierpliwość jest źródłem wszystkich problemów urodzonych w kwietniu. Odczuwają ogromną frustrację, gdy czuję, że inni ich ciągle spowalniają. Mają niespokojną osobowość i są zawsze w drodze, coś robią, planują. Jeśli za nimi nie nadążysz, znajdą kogoś innego.

LUBIĄ UPRAWIAĆ SPORT

Spędzanie całego dnia w łóżku lub na oglądaniu telewizji kompletnie nie jest dla osób urodzonych w kwietniu. Są aktywni i nie tracą czasu na niepotrzebne rzeczy. Lubią wielozadaniowość i udaje im się zrobić wiele rzeczy w ciągu jednego dnia. Jest tylko jeden problem – gdy mają zły humor lub czegoś nie lubią, odpuszczają.

BĘDĄ NAJGORSZYMI WROGAMI, JAKICH MOŻESZ MIEĆ

Chociaż mogą być doskonałymi przyjaciółmi, będą również twoimi najgorszymi wrogami. Lepiej z nimi nie zadzierać. Są trochę destrukcyjni, kiedy ich sprowokujesz.

NIEZWYKLE CENIĄ PRZYJAŹŃ

To wyjątkowi przyjaciele. Chociaż sami mają ich bardzo dużo przyjaźń traktują niezwykle poważnie. Lojalność to jedna z ich podstawowych cech. Przyjaźnie, które zawierają często trwają do końca życia. Jeśli masz za przyjaciela osobę urodzoną w kwietniu, o nic się nie musisz martwić, bo ona zawsze będzie przy tobie, bez względu na wszystko. Możesz ich spokojnie obdarzyć zaufaniem.

SĄ BARDZO ODWAŻNI

Jeśli chcesz przebywać z odważnymi ludźmi, to właśnie ich szukasz. Nie boją się próbować nowych rzeczy i stawiać czoła życiowym trudnościom. Dlatego wiele osób uwielbia być przy nich w gorszych chwilach.

SĄ NIEZALEŻNI

Większość obchodzących swoje urodziny w kwietniu jest niezależna i bardzo sobie tę niezależność ceni. Nie chcą musieć polegać na swoich rodzicach, partnerach. Wolą ciężko pracować, zarabiać, aby mieć wszystko, czego w życiu chcą lub potrzebują.

SĄ WRAŻLIWI

Zawsze wyczują, co się wokół nich dzieje, ponieważ urodzili się wrażliwcami. Sprawdzają się jako doradcy dla osób w kryzysie. Chętnie podzielą się dobrą radą i wsparciem.


Magia

Sekshoroskop: cechy seksualne i mocne strony kochanków

Magic Moments
Magic Moments
4 kwietnia 2022
sekshoroskop
fot. miodrag ignjatovic/iStock
Następny

Jesteś jedną z osób pytających nowo poznaną osobę, spod jakiego jest znaku zodiaku? Ja tak! I dotyczy to tak samo dziewczyn, jak i chłopaków, szczególnie jeśli któryś mi się spodoba… I ta radość, kiedy okazuje się, że pasuje. 😉 W końcu w gwiazdach jest zapisane wszystko, również nasze preferencje łóżkowe. Sprawdź swój sekshoroskop! Czy wszystko się zgadza? 

Baran

W Astrologii Mars jest planetą pasji i pożądania, a ta pasja z pewnością trafi do sypialni Barana urodzonego pod jego wpływem.

Ci, którzy urodzili się pod znakiem Barana, są obdarzeni niesamowitą wytrzymałością i gorącą pasją przebiegającą przez ich żyły. Wojownicza osobowość Barana jest agresywna i impulsywna. Nie zdziw się, jeśli całkowicie cię pochłonie. Wszystko, czego pragną Barany, jest pilne, a ich spotkania seksualne są spontaniczne i pełne aktywności. W sypialni chcą całkowicie zdominować swojego partnera. Ich seks jest intensywnie namiętny i zwierzęcy.

Bez względu na płeć, Baran lubi przejąć kontrolę. Sekshoroskop mówi, że mężczyzna Baran pragnie swojej partnerki w uległej pozycji seksualnej, a kobieta z Baran chce swojego kochanka tak, by w pełni go posiadać.

Jedno jest pewne: Baran uwielbia pościg. Tylko upewnij się, że Baran nie czeka zbyt długo, może się zniechęcić.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Waga i Strzelec

Sekshoroskop Byka

W przeciwieństwie do ognistego Barana, Byk jest cierpliwy i łagodny. Rządzony przez planetę Wenus, boginię miłości i piękna, lubi spędzać swój słodki czas oddając się przyjemnościom życia. Jednak nie daj się zwieść ich pogodnemu usposobieniu – Byk jest uparty i niewiarygodnie zdeterminowany. Zmysłowy i bezpośredni, ten znak żywiołu ziemi widzi świat swoimi pięcioma zmysłami i wyraża seksualność poprzez intensywny kontakt fizyczny.

Będą cię zalewać miłością i namiętnością. Ich romantyzm wywodzi się z wpływu planety Wenus, a ich cielesne instynkty z ich żywiołu. Czego oczekiwać? Kochanie się z Bykiem opiera się na całowaniu i dotykaniu. Surowy i ziemski Byk chce partnera, który lubi podgrzewać atmosferę tak samo, jak lubi się przytulać. Chcą, aby seks był celebrowany.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Rak i Koziorożec.

Bliźnięta

Bliźnięta, ciekawe świata i pełne ochoty na psoty, są oszustami zodiaku. Ich znakiem rządzi Merkury. Kochankowie spod tego znaku lubią dużą dawkę mentalnej stymulacji. Szybkie i niespokojne, ich umysły są w ciągłych ruchu i stanie poszukiwania. Łatwo się rozpraszają, więc nie zdziw się, jeśli ciągle szukają różnych pozycji i seks gierek

Bliźnięta sprawiają, że ​​seks jest całkiem lekki i przyjemny. Dla Bliźniąt romans wydaje się zabawny, a seks nie jest traktowany zbyt poważnie. Bliźnięta chcą grać w grę miłosną, są pewni, że uwodzą cię w tym procesie. W sypialni, zarówno mężczyzna jak i kobieta spod tego znaku, szukają emocji i eksperymentów. Idealny seks to długa gra wstępna, celowo opóźniająca stosunek. Uwielbiają poświntuszyć! Słowa są kluczową częścią ich techniki uwodzenia, wyjaśnia.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Wodnik

Rak

Raki to psychiczni i emocjonalni empaci zodiaku. Co to dokładnie znaczy? Ci, którzy urodzili się pod znakiem Raka, są naturalnie otwarci i kierują się emocjami. Rządzony przez zmienny księżyc, ten znak żywiołu wody, jest chodzącym wirem rozmarzonej nostalgii i stłumionych odczuć.

W przypadku Raka zakochanie polega na poważnym zaangażowaniu i głębokiej intymności emocjonalnej, więc nie zdziw się, jeśli w seksie nie szukają przypadkowości, szaleństwa czy zwierzęcej żądzy. Rak lubi czuć się bezpiecznie i potrzebny w związku – w przeciwnym razie łatwo się schowa się w swojej skorupie na zawsze. Ale, gdy bezpieczny, jest zmysłowy i głęboko erotyczny.

Rak całkowicie odda się swojemu partnerowi w sypialni.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Ryby i Byk.

Sekshoroskop Lwa

Podobnie jak jego siostrzany znak Barana, Lew jest pełen entuzjazmu i pasji. Ci, którzy urodzili się pod znakiem lwa, mają charyzmę i niesamowitą umiejętność bycia obecnym. Ich znakiem rządzi słońce. Lew jest w stałym kontakcie ze swoim wewnętrznym dzieckiem, jego życie jest sceną, a ego odgrywa wiodącą rolę. Twój Lew może oczekiwać się podziwu w sypialni – ale kiedy już zobaczysz, co potrafi, nie będziesz mu żałować pochwał.

Ten znak żywiołu ognia nie chce niczego więcej, jak być kochanym, potrzebnym i podziwianym. Obnoszenie się zachwytami jest koniecznością w relacjach i oczekują, że ich partnerzy zrobią to samo”. Seks z Lwem jest daleki od nudy – jest filmowy.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Skorpion

ZOBACZ TEŻ: W ten sposób rujnujesz swoje życie wg znaku zodiaku. Zupełnie bez wysiłku 

Panna

Panna ma swoje  nawyki. Nawet w łóżku może okazywać swoje umiłowanie do precyzji i „wyliczeń”. Ale mimo swoich dziwactw, Panna potrafi zaczarować sypialnie. W końcu jest perfekcjonistką… Rządzony przez Merkurego umysł Panny metodyczny i analityczny; stąd ich ostra precyzja i dbałość o szczegóły.

Zakochana Panna w żywiole ziemi jest krytyczna i staroświecka, ale po dokładnym przeanalizowaniu partnera, gdy relacja wejdzie na wyższy poziom, nie zatrzyma się przed niczym. Zrobi wszystko by mu się podobać. Wskazówka? Weź prysznic. W sypialni czyste otoczenie i higiena to absolutna konieczność dla Panny. A może seks pod prysznicem, hm?

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Koziorożec i Skorpion
Magia

Sowa, papuga czy gołąb? Sprawdź, jakim jesteś ptakiem i co to o tobie mówi!

Magic Moments
Magic Moments
24 marca 2022
fot. popba/iStock
Następny

Czytamy horoskopy, szukamy odpowiedników naszych znaków zodiaku w innych kulturach (choćby chiński horoskop), tymczasem okazuje się, że poszczególnym miesiącom przypisane są konkretne ptaki, które mogą coś więcej powiedzieć o naszym charakterze. Poznanie symboliki i znaczenia związanego z urodzinami może być zabawne i interesujące. Zgadza się?

Styczeń: sowa

Osoby urodzone w miesiącu sowy są niezwykle wrażliwe i lojalne, zawsze dbają o słabszych, są niezwykle opiekuńcze. Są tacy, którzy uważają „sowy” za zarozumiałe i zamknięte w sobie, bo trzymają się zawsze trochę z boku. To jednak nieprawda, ludzie, których symbolem urodzenia jest sowa, są po prostu nieśmiali.

Jeśli urodziłaś się w styczniu, to prawdopodobnie nie lubisz się kłócić, unikasz sporów, wolisz efektywnie szukać rozwiązania, niż tracić czas na słowne przepychanki i udowadnianie, kto ma rację. Poza tym – zawsze realizujesz zamierzone cele.

Luty: papuga

fot. Franklin Konaraki/iStock

Jeśli urodziłaś się w lutym, twoim symbolem jest papuga i z pewnością jesteś osobą, która kocha życie, a innych zaraża swoją życiową energią. Ludzie papugi są wolne i trochę zwariowane. Uwielbiasz adrenalinę, lubisz, kiedy coś się dzieje, często podejmujesz wyzwania, bo jesteś otwarta na nowe doświadczenia, starasz się żyć jak najlepiej. Rzadko wyrażasz negatywne opinie i choć nie lubisz być w centrum uwagi, ludzie i tak obracają głowę w twoją stronę.

Marzec: rudzik

fot. Leopardinatree/iStock

Jesteś bardzo otwartą osobą, która wierzy w swoje możliwości, lubi siebie i jest zadowolona z tego, kim jesteś. Często w trudnych dla ciebie sytuacjach ufasz swojemu sercu, temu, co ci podpowiada, a nie opiniom innych ludzi. Jesteś w stanie przeżyć każdy sztorm, bo kiedy napotykasz trudności, polegasz na sobie, jesteś silną osobą, którą trudno złamać.

Warto jednak pamiętać, że urodzeni w marcu są bardzo wrażliwi, łatwo ich zranić. Są lojalnymi przyjaciółmi, na których pomoc zawsze możesz liczyć.