Go to content

Horoskop walentynkowy 2019

Zastanawiasz się, co tegoroczne Walentynki będą dla Ciebie oznaczać? Jesteś singlem, a może jesteś w długim związku? Zobacz, co gwiazdy zwiastują twojej miłości, czy czeka cię płomienny romans? Nie ma lepszego dnia na odrobinę magii niż Walentynki! Sprawdź nasz horoskop walentynkowy 2019

Horoskop walentynkowy 2019

Według ogólnego horoskopu miłosnego w 2019 roku miłość najszybciej odnajdą Baran, Bliźnięta, Lew, Strzelec i Wodnik – czy to oznacza, że horoskop walentynkowy 2019 będzie dla nich nad wyraz łaskawy?

Baran – Horoskop walentynkowy 2019

Dzięki sprzyjającemu układowi planet Barany spotkają miłość swojego życia!

Jeśli jesteś w związku pora dopieścić swoją uwaga partnera – z pewnością to zauważy i doceni inicjatywę.

Byk

Samotne Byki będą miały dobrą passę. Pora wyjść z domu i rozejrzeć się z otwartym sercem.  Spotykaj się z przyjaciółmi, wychodź na imprezy i wydarzenia kulturalne. Zdziwisz się, jak wiele zmieni się w twoim życiu. A w Walentynki możesz zdziwić się jeszcze mocniej.

Twoje serce może szybciej zabić na widok kogoś znajomego! Trzymamy kciuki.

Bliźnięta

Ten znak znajdzie opiekę w planecie Wenus – symbolu miłości i pieniędzy. W tym miesiącu dobrze być rozwijała swoje pasje i uprawiała hobby. Zajmie ci to całkiem sporo czasu – co może generować spięcia z partnerem.

Jeśli drobiazgi wywołują burzę w szklance wody – pora przyjrzeć się relacji. Być może miłość czeka jednak gdzieś indziej. To podobno dobry czas, żeby zaryzykować zmiany.

Rak

Raki w miesiącu zakochanych czeka gorący romans. To dzięki wpływom planety Wenus. Układ planet będzie sprzyjał samotnym rakom i ich potrzebie bliskości.

Jeśli nie znalazłaś jeszcze swojej drugiej połówki, nie bój się nowego i idź za ciosem. Więcej odwagi.

Raki w związkach poczują potrzebę większej przestrzenni i odpoczynku.

Lew

To również dobry czas dla Raków. Poczują się atrakcyjne i ruszą znów na łowy. Lwy będą bardziej otwarte i przyjacielskie, nawiążą dużo nowych znajomości.

Lwy, które mają już u swego boku partnera powinny nieco więcej dać od siebie w związku – i wreszcie znaleźć czas na wspólne aktywności. To zdziała cuda w waszych relacjach.

Panna

Panny czekają w luty romantyczne uniesienia. Sprzyjają temu gwiazdy i planeta Mars, która uchodzi za planetę aktywności i seksu.

Być może już dziś znajdziesz swoją połówkę pomarańczy?

W związkach z panną będzie bardzo pikantnie i namiętnie. Nie sposób będzie uwolnić się od jej uwodzicielskich mocy.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Horoskop walentynkowy 2019 For. iStock / gpointstudio

1/1 Horoskop walentynkowy 2019 | Strona 2

Waga

Wagi przeżyją gorący romans w lutym – zapowiada to księżyc. Nawet jeśli na co dzień szukasz wielkiej, bajkowej  miłości – wyjdź do świata i chwytaj każda chwilę.

Skorpion

Skorpiony będą w te Walentynki bardzo zmysłowe. Bez wątpienia obudzą pożądanie w niejednym sercu.

Jeśli szukasz miłości – ta pojawi się szybciej i bliżej niż się spodziewałaś.

Strzelec

Strzelce w lutym będą chciały zacząć nową i interesującą znajomość. Wbrew pozorom nie chodzi im od seks i dzikie przygody. Poszukują bliskości i partnera emocjonalnego.

Mają na to duże szansę, bo horoskop miłosny im sprzyja.

W związkach ze Strzelcem będzie intymnie i ekscytująco zarazem. Nawiążecie z partnerem głębsze porozumienie i zakopiecie topór.

Koziorożec

Gwiazdy będą ci sprzyjać przez cały miesiąc. Będziesz w świetnej formie, co przełoży się na twoją atrakcyjność i przede wszystkim poczucie własnej wartości. Będziesz odważnie patrzeć w przyszłość i całkiem sporo się przez to zadzieje.

Nie zabraknie miłości i romantyzmu. A energia seksualna będzie bliska erupcji!

Wodnik

Wodnik w lutym kocha tajemniczo, a miłość może czekać tuż obok.

Szczególnie druga połowa miesiąca zapowiada się obiecująco. Być może coś zaskakującego wydarzy się właśnie w Walentynki?

Ryby

Na wolne Ryby czeka interesującą znajomość i zaskakujące swaty za sprawą przyjaciół. Ta historia ma duże szanse na romantyczny, filmowy happy end.

Cały miesiąc zapowiada się obiecująco w miłości (i w karierze też).

Ryby w związkach poczują się bezpiecznie i pewnie, przestaną się obawiać wyrażać swoje zdanie. To bardzo wzmocni ich relacje.

Przeczytaj również:

Horoskop miłosny na 2019 rok. Czy to już miłość czy jeszcze kochanie? Sprawdź, co mówią gwiazdy

5 znaków zodiaku, które znajdą miłość w 2019 roku

Na podstawie: www.kobieta.pl