Go to content

5 znaków zodiaku, które znajdą miłość w 2019 roku

5 znaków zodiaku, które znajdą miłość w 2019 roku
Fot. iStock / mediaphotos

Te  5 znaków zodiaku znajdzie miłość w 2019 roku. I wcale nie będą musiały zbyt daleko szukać. 

Prawdziwe szczęście w miłości i brakująca połówka jabłka… Ech, któż czasem skrycie o tym nie marzy? Motyle w brzuchu, a potem pewność, totalna, bezpieczna – po prostu miłość! Mamy dobre wiadomości – te 5 znaków zodiaku będzie mieć prawdziwe szczęście w miłości. To będzie dla nich baaardzo udany rok.

W 2019 roku kilku zodiakalnych szczęśliwców znajdzie to, czego tak długo szuka.

Samotni odnajdą bratnią duszę, a ci w stałych związkach będą cieszyć się spokojem i miłosnym Edenem. Sprawdź, czy twój znak tez jest na tej liście.

5 znaków zodiaku, które znajdą miłość w 2019 roku

Baran

Barany znajdą miłość i wcale nie będą musiały szukać długi i daleko. Być może tym jedynym(ą) okaże się nowa znajomość z imprezy sylwestrowej lub balu karnawałowego? Dla Baranów najlepszą wskazówką jest fakt, że najczęściej szczęście czeka tuż za rogiem.

Rozejrzyjcie się uważnie.

Bliźnięta

Ten rok Bliźnięta zapamiętaj bardzo dobrze. Będzie gorąco i owocnie. Nie zabraknie pikantnych flirtów i z pewnością jeden z nich przeniesie się do strefy „związek”. Tak, ten wyczekany i wymarzony.

Lew

Lwy w tym roku spełnią swoje skryte marzenia o miłości. Choć lata gonili za pragnieniami, w tym roku wreszcie uda się zaspokoić.

Wystarczy odrobina cierpliwości, ale warto poczekać!

Strzelec

Strzelce powinny przestać uganiać się za króliczkiem i wziąć głęboki oddech. Tak szybko biegniecie, że nie widzicie króliczka, który wiernie za wami kica od dłuższego czasu! Zaufajcie swojej intuicji.

Być może swoją wielką miłość znacie już od dawna? To może być wielka miłość, jeśli tylko dacie je  szansę!

Wodnik

Wodnik będzie poznawał wiele osób i przeskakiwał ze spotkania na spotkanie. To dobra okazja, by z jednego z takich spotkań wyjść pod rękę z miłością życia.

Miejcie oczy szeroko otwarte! I więcej odwagi! Powodzenia.

Nie ma cię na liście – głowa do góry. Sprawdź swój horoskop miłosny na 2019 rok!

Horoskop miłosny na 2019 rok. Czy to już miłość czy jeszcze kochanie? Sprawdź, co mówią gwiazdy


Na podstawie: chillizet.pl