Go to content

Horoskop chiński 2019 – Szczur w roku Świni

Horoskop chiński 2019 - Szczur w roku Świni
Fot. iStock

Rozpoczął się chiński Nowy Rok. Co roku władzę nad naszym światem przejmuje jedno z dwunastu zodiakalnych zwierząt. Każdy ze znaków swoje rządy obejmuje raz na dwanaście lat, jednak poszczególne lata różnią się również ze względu na patronujący im żywioł. Pełen cykl chińskiego zodiaku trwa aż 60 lat. 5 lutego 2019 władzę nad światem przejmuje świnia w żywiole ziemi – dlatego nazywana jest świnią ziemską. Rok Ziemskiej Świni zakończy się 24 stycznia 2020 roku. Szczur w roku Świni – sprawdź, jak co go czeka.

Według legendy, świnia trafiła do grona zodiaków przez przypadek, a raczej szczęście… A co oznacza rok świni dla twojego chińskiego zodiaku?

Sprawdź, swój chiński znak zodiaku

Horoskop chiński 2019 – Szczur w roku Świni

Życie Szczura w 2019 roku będzie w miarę stabilne i spokojne, a to z powodu dobrych relacji między tymi dwoma znakami. Ten rok upłynie Szczurem pod szczęśliwą gwiazdą, nie będą napotykać utrudnień podczas realizacji swoich marzeń.

Horoskop chiński 2019 – Miłość

To będzie bardzo dobry rok! Szczur w roku Świni może liczyć na wyczekana miłość.

Koniec Panów Niewłaściwych i zadręczania się pytaniem „czy to ze mną coś jest nie tak?”. Jeśli masz za sobą sporo miłosnych zawodów, porażek i wstydliwych historyjek mamy dobrą wiadomość. Ten naprawdę cię zaskoczy.  Nowa relacja będzie dla ciebie bardzo znacząca. A to dlatego, że rozwiniesz w niej skrzydła. Będzie dojrzale, bez powiela starych błędów. Nie zabraknie w niej przestrzeni na twój samorozwój.

Szczury, które są już w długoletnich związkach będą przeżywać bardzo owocny rok. Wasze związki będą ciepłe, dobre i rozwijające. Zaowocuje cała dotychczasowa praca włożona w  relację.

Może okazać się, że czeka cię w tym roku „wielki powrót” dawnej miłości. W drugiej połowie roku, pojawi się szansa na odzyskanie miłosnej zguby.

Horoskop chiński 2019 – Zdrowie

W tym roku najwyższa pora wciąć się za siebie. Pora do doktora – i uzupełnienie wszystkich zaległych badań. Pamiętaj, że to. Co bierzesz za przemęczenie, może mieć zupełnie inne przyczyny. Stres zwalczysz z pomocą aktywności i zmiany w diecie.

Ten rok będzie sprzyjał próbowaniu nowego i odkrywaniu  siebie – eksperymentuj i szukaj zaskakujących form ruchu. Joga na szarfach, trampoliny czy wakeboarding – najlepiej wypróbuj wszystko na co miałaś ochotę. Być może właśnie teraz odkryjesz nową, życiową pasję.

Horoskop chiński 2019 – Kariera

W tym roku możesz odrobinę zwolnić. Nie oznacza to jednak, że przezimujesz cały rok. W roku Świni będziesz skupiać się na najważniejszych rzeczach, zamiast trwonić energię na strzały w ciemno. To bardzo dobry rok skłaniający do rozwoju osobistego, inwestycji i rzucania się na głęboką wodę w biznesie. Pamiętaj nie ryzykuj żadnych pożyczek i nie rozdrabniaj się.

Dobrze zainwestowany czas i pieniądze szybko do ciebie wrócą, ale nie ryzykuj wariackich decyzji opartych tylko na dewizie: A może się uda.

Balansuj i korzystaj ze swoich mocnych stron, a będzie na czekała na ciebie nagroda.

Horoskop chiński 2019. Sprawdź, co cię czeka w roku świni ziemskiej

Chińskie znaki zodiaku. Sprawdź, którym jesteś


źródła: elle.pl, karmaweather.com,przewodnikduchowy.pl