Magia

Co sprawia, że wprost nie można ci się oprzeć (wg znaku zodiaku)?

Magic Moments
Magic Moments
10 lutego 2022
fot. CoffeeAndMilk/iStock
 

Zauważyłaś, że do różnych osób czuje się…  różny rodzaj pociągu? Czasem nie możemy się oprzeć czyjejś ewidentnej seksualności, czasem zaś to coś niewypowiedzianego, a dopiero przy bliższym  poznaniu okazuje się, że np. przyciągnęła nas pewność, że ta osoba nas nie zawiedzie. Każdy jest inny i każdy z nas ma w sobie coś, co przyciąga ludzi i coś,  czemu w romantycznych sytuacjach, wprost nie można się oprzeć. Co to takiego wg znaku zodiaku?

Baran: jesteś odważna i niezależna

Twoja śmiała postawa i poczucie ognistej niezależności są namacalne. Nie boisz się wytyczać nowych ścieżek i podejmować wyzwań, gdziekolwiek jesteś, a to nie jest bardzo  dobra cecha, jeśli chodzi o życie miłosne! Jako kardynalny znak ognia, Baran jest żądny przygód i jest gotowy na prawie wszystko. Nigdy nie cofniesz się przed wyzwaniem, a to przyciąga do ciebie innych jak ćmy do płomienia.

Byk: Twoja czułość i zmysłowość

Byki z pewnością nie boją się okazywać swoich uczuć i wiecie co, kochane? Ta cecha jest baaardzo pociągająca. Znaki ziemi, takie jak ty, rozumieją, jak czerpać maksymalną przyjemność z małych rzeczy w życiu, co oznacza, że ​​nawet najprostsze rzeczy uczynisz absolutną beczką śmiechu i totalną  przyjemnością.

Miłość, zdrada, rozstanie? Horoskop miłosny i partnerski na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku!

Bliźnięta: Twój urok i dowcip

Twój urok i sympatyczna natura są wyjątkowe i całkowicie urzekające i świetnie o tym wiesz! Zawsze masz jakąś historię do opowiedzenia, a twój dowcip i poczucie humoru nie mają sobie równych. Nie wspominając o tym, że dajesz świetne rady. Mamy tylko nadzieję, że ci, którzy chcą przyciągnąć Twoją uwagę, dotrzymają Ci kroku!

Rak: Twoja pasja i fakt, że żyjesz, by rozpieszczać tych, których kochasz

Jako księżycowe dziecko zodiaku, pasja raka jest zupełnie nie z tego świata. Chociaż czasami bycie rządzonym przez fazy księżyca sprawia, że ​​jesteś wrażliwa i nastrojowa, ci, którzy mają szczęście cię kochać, wiedzą, że nie przypominasz nikogo innego, kogo kiedykolwiek spotkali. Ten znak naprawdę kocha miłość. I choć to może czasami sprawiać, że jest wymagający w związkach, sprawia to również, że jest niesamowity w łóżku.

Lew: Twoja lojalność i charyzma

Jesteś zaciekle lojalny i niełatwo ci się zachwiać, a każdy, kto ma choćby pół kręgosłupa, bardzo to docenia. Jesteś wyjątkowo opiekuńczy, tak jak lew, który symbolizuje twój znak — a to sprawia, że ​​twój kochanek czuje się przy tobie wyjątkowo! Nosisz w sobie pewność siebie i charyzmę jak drugą skórę i nie boisz się tego pokazać. Jesteś duszą towarzystwa. Każdy, kto jest tobą zainteresowany, bez trudu dostrzeże twój urok.

Panna: jesteś inteligentna i godny zaufania

Jesteś mądra i przyziemna, Panno, co czyni cię najmniej wymagającą osobą. Jesteś znakiem Ziemi, który nie potrzebuje ani nie prosi o wiele, chociaż jesteś też bardzo bezpośrednia.. Chwała temu, komu uda się ciebie rozgryźć. Plus, czy jest ktoś bardziej godny zaufania niż Panna? Myślimy, że nie. Chociaż różne są opinie, zwykle Panna będzie cierpliwie czekać na miłość. A gdy ją znajdzie, ta para będzie nie do pokonania.

Waga: Twoje poczucie harmonii i łaski

Naprawdę wiesz, jak zbliżać ludzi, Wago. Ciężko pracujesz, wciąż zachowując uśmiech na twarzy, a to zaprowadzi Cię daleko w życiu i w miłości! Nie poddajesz się łatwo, to na pewno, a każdy, kto ma szczęście, że cię ma, doskonale o tym wie. Czy wspominaliśmy, jak wdzięczna jesteś, droga Wago, w radzeniu sobie z prawie wszystkim, co cię spotyka? Szczerze mówiąc, nie jesteśmy pewni, jak to robisz, ale jest to zdecydowane podniecające.

Skorpion: Twoja tajemnica, głębia i gorące libido

Bądźmy szczerzy: zdecydowanie jesteś jednym z najbardziej tajemniczych znaków zodiaku. Twoja głębia jest zagadką, która przyciąga wielu, ale niewielu może naprawdę cię rozgryźć. Po prostu tak lubisz. Kiedy już wpuszczasz  do swojego serca ludzi, wiedzą, że jesteś w tym na sto procent i nie na chwilę. Jesteś bezwstydnym flirciarzem i wszyscy o tym wiedzą! Kiedy skupiasz się na swojej bezradnej zdobyczy — mam na myśli obiekt twojego uczucia, drogi Skorpionie, naprawdę nie ma szans. Kiedy inicjujesz, jest to tak wciągające, że w mgnieniu oka będzie jeść ci z ręki.

Strzelec: Nie boisz się próbować nowych rzeczy

Nikt nigdy się nie znudzi  w  twoim  towarzystwie, to na pewno. Ten nieustraszony znak ognia zawsze wypatruje nowych przygód i wypróbowuje różne doświadczenia, więc po prostu wybierz kochanka, który też akurat jest na przejażdżce! Twoja umiejętność płynięcia z prądem to kolejna super atrakcyjna cecha, którą masz w swoim repertuarze imprezowych sztuczek, drogi Strzelcu!

Koziorożec: Twoja determinacja i niezłomność

Twoje niezrównane poczucie determinacji i motywacji jest niezwykle seksowne. Nie każdy zrozumie ten aspekt Twojej osobowości (zwłaszcza, że ​​jest to główna zasada Twojego życia!), ale zaufaj nam, kiedy znajdziesz właściwą osobę, doceni Twoją ambicję bardziej niż cokolwiek innego. Okej, więc może bycie „rzetelnym” nie jest najbardziej typową cechą w  kontekście romantycznych uniesień, ale… Bycie niezłomnym może być sexy, ludzie, zwłaszcza ci, którzy cenią sobie lojalność ponad wszystko, są niezwykle pociągający.

Wodnik: Twoja życzliwość, żywotność i miłość do życia

Ilość życzliwości i troski o dobro innych jest taka podniecająca, Wodniku, i nigdy o tym nie zapominaj! Jesteś jednym z najbardziej entuzjastycznych i energetycznych znaków zodiaku. I jesteś tego w pełni świadoma. Potencjalnych kochanków i partnerów naprawdę pociąga twoje naturalne poczucie idealizmu, werwy i miłości do życia.

Ryby: Twoja artystyczna natura i wewnętrzny blask

Jesteś marzycielska i artystyczna, pełna  pasji  i oddana. Lepiej, żeby ci, którzy są na twojej linii ognia, byli godni twojej pasji! Och, ten wewnętrzny blask Ryb. Nie ma nic bardziej kuszącego niż ktoś, kto dokładnie wie, czego chce i co kocha. Wewnętrzny świat Ryb jest bogaty, a ten, który się w tobie zakocha, chętnie wskoczy w twoje głębiny bez zadawania  zbędnych  pytań.

Jaka jesteś w łóżku? Sprawdź, co o tym mówi Twoja… data urodzenia


Magia

11 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli wpadł ci w oko ktoś spod znaku Ryby

Magic Moments
Magic Moments
10 lutego 2022
fot. pijama61/iStock
 

To żeński, wodny, związany z emocjami znak. Jednocześnie symbolizuje przekraczanie ograniczeń. Astrologiczne Ryby są elastyczne i łatwo przychodzi im przystosowanie się. Ważną dla nich dziedziną są emocje. Ryby są znakiem bardzo akceptującym. Nie oceniają ludzi, nie chcą ich zmieniać, przyjmują innych takimi, jakimi są. To prawdziwe szczęście mieć je blisko.

1. Ryby to stare dusze. Są inteligentne i artystyczne. Nigdy nie będą z kimś, kto jest fałszywy, głupi lub negatywny.

2. Kreatywność i umiejętność wyrażania siebie mają ogromne znaczenie dla Ryb. Potrzebują wolności, aby mieć na to przestrzeń w związku, w przeciwnym razie wycofają się i ostatecznie odejdą.

3. Ryby są kochające i hojne. Jeśli nie będą ostrożne, zaopiekują się wszystkimi przyjaciółmi, zanim zajmą się sobą. Jednym z najlepszych sposobów, w jaki możesz wesprzeć swoje Ryby, jest przypomnienie im, że dbanie o siebie nie jest samolubne.

Główny powód, dla którego jesteś nieszczęśliwa wg znaku zodiaku

4. Idealna randka dla Ryb to coś prywatnego, intymnego i zabawnego. Spaceruj po mieście po zmroku, zrób piknik na prywatnej plaży lub po prostu znajdź przytulny kącik w barze.

5. Ryby nie będą pod wrażeniem tego, ile pieniędzy zarabiasz ani jakie rzeczy materialne posiadasz. Chcą wiedzieć, jaki jesteś w środku — ile posiadasz inteligencji emocjonalnej? Jeśli nie możesz zaimponować Rybom swoją osobowością, nie możesz im w ogóle zaimponować.

6. Ryby to prawdziwi romantycy. Poczucie bycia zakochanym – to inspiruje całą ich istotę. Rozkoszuj się ich sentymentalną stroną, wyrażaj swoje uczucia, planuj romantyczne randki.

7. Nie możesz traktować Ryb z góry. Jeśli jesteś osobą, która mówi rzeczy, których nie ma na myśli w kłótni tylko dlatego, że w ferworze chcesz kogoś skrzywdzić, będziesz tutaj okropnym partnerem. Są to wrażliwe dusze, które potrzebują być z kimś, kto jest wrażliwy.

8. Ryby nie są liderami, wolą być niezależne i robić swoje. Nie będą pasować do formy „tradycyjnego” męża lub żony.

9. Chociaż Ryby są bardzo racjonalne i inteligentne, mają również głęboką intuicję, która prawie ich nie zawodzi, więc generalnie kierują się „przeczuciem”. Może to być frustrujące, jeśli jesteś bardzo racjonalny i potrzebujesz „prawdziwych” powodów.

10. W łóżku Ryby są tak samo emocjonalne i kochające, jak w życiu. Uwielbiają romantyczny seks i są zmysłowymi kochankami bardzo zainteresowanymi zaspokajaniem całego ciała. Szczęściarz.

11. Ryby mogą mieć głowę w chmurach i mieć trudności z życiem w rzeczywistości. Nie musisz przebijać ich bańki, ale możesz być dobrym partnerem, pomagając im stworzyć „plan b” na wypadek, gdyby ich marzenia się nie sprawdziły.

11 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli wpadł ci w oko ktoś spod znaku Wodnika


Magia

Oszałamiające fakty o ludziach urodzonych w lutym. Mają siedem wyjątkowych cech

Magic Moments
Magic Moments
31 stycznia 2022
fot. AleksandarNakic/iStock

Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Każdy z nas ma swoje własne cechy i osobowość. Jak wszyscy wiemy, luty nazywa się miesiącem miłości. Drugi miesiąc roku, w którym zawsze odbywają się Walentynki, daje ludziom szansę na wyrażenie swoich uczuć wobec swoich bliskich. Co więcej, to jedyny miesiąc, który ma mniej niż 30 dni. Słowo „luty” pochodzi od łacińskiego słowa Februm, które oznacza oczyszczenie. Śmiało możemy powiedzieć, że ten miesiąc jest wyjątkowy, a ludzie urodzeni w tym miesiącu rodzą się z pewnymi wyjątkowymi cechami. Co wyróżnia lutowych solenizantów od urodzonych w pozostałych 11 miesiącach roku? Sprawdzamy!

Osoby urodzone w lutym są objęte znakami Wodnika i Ryb (Wodnik, jeśli urodzi się do 18 lutego, a Ryby, jeśli urodzi się od 19 lutego).

Urodzone gwiazdy

Ludzie urodzeni w lutym zazwyczaj mają szczęście i często są uważani za „urodzonych pod szczęśliwą gwiazdą”, co oznacza, że ​​urodzili się, aby zrobić coś wielkiego. Co więcej, ci ludzie lubią być centrum uwagi, gdziekolwiek się udają i chcą, aby wszyscy o nich rozmawiali.

Niezwykle lojalni w związkach

Niewątpliwie w dzisiejszym świecie trudno znaleźć lojalnych ludzi. Relacje stały się żartem, a w najlepszym przypadku fasadą. Jednak osoby urodzone w lutym nie zgadzają się z tą koncepcją, ponieważ są niezwykle lojalne wobec swoich partnerów. Czy to relacje romantyczne, rodzinne, czy przyjacielskie, ci ludzie dają z siebie 100% i są bardzo szczerzy wobec swoich bliskich. Ludzie godni zaufania, z którymi bez wahania możesz podzielić się wszystkim.

Horoskop na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku. Ten rok będzie zupełnie inny niż dwa poprzednie!

Bezpośredni i prostolinijni

Ludzie urodzeni w lutym są znani ze swojej prostolinijności. Mówią wszystko prosto w twarz, zamiast narzekać na kogoś za jego plecami. Nie bawią się w niepotrzebną dyplomację. Jeśli potraktujesz ich właściwie, zawsze będą stać po twojej stronie, a jeśli ich skrzywdzisz, bądź przygotowany na poznanie ich najgorszej strony.

Czasami skryci

Może to zabrzmieć trochę dziwnie, ale ludzie urodzeni w lutym są dość tajemniczy i skryci. Nie lubią dużo zdradzać na swój temat, powiedzą ci tylko to, co jest konieczne, zamiast odkrywać wszystkie karty. Jednakże, jeśli jesteś blisko nich, dopuszczą cię do swojego wnętrza, ale tak całkiem nie poznasz ich nigdy. Można to uznać zarówno za dobrą, jak i złą cechę.

Innowacyjni i wysoce kreatywni

Ci ludzie są naprawdę kreatywni, uwielbiają uczyć się i gromadzić wiedzę o nowych rzeczach. Generowanie nowych pomysłów, tworzenie czegoś nieszablonowego to wszystko, wokół czego kręci się ich umysł. Osoby urodzone w lutym to często artyści, fotografowie, kreatywni projektanci, przedsiębiorcy itp. W rzeczywistości wielu wspaniałych naukowców i biznesmenów rodzi się w tym miesiącu.

Podatni na choroby

Jak już wiemy, wszystko ma plusy i minusy i luty nie jest wyjątkiem. Urodzeni w lutym są bardzo podatni na choroby i zachorowania. Często zobaczysz ich narzekających na swoje zdrowie, zaburzenia snu, bóle głowy, gorączkę, a nawet problemy z sercem. To jest obszar, w którym ci ludzie naprawdę muszą pracować, ponieważ jak wszyscy wiemy, zdrowie jest najważniejsze. Możesz osiągnąć wszystko tylko wtedy, gdy jesteś zdrowy i sprawny fizycznie. Dlatego przed wyznaczeniem celów przygotuj się do ich osiągnięcia.

Kochający pomagać innym

Ludzie urodzeni w lutym są bardziej zaangażowani w pracę społeczną, ponieważ uwielbiają pomagać innym i dążą do równości i dobrobytu ludzi. Stawianie innych przed sobą to wszystko, co czyni z ciebie dobrego człowieka, a ci ludzie są tego doskonałym przykładem. Możesz być bogaty, ale staniesz się wielki tylko wtedy, gdy będziesz w stanie odczuwać ból innych.

12 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w styczniu