Go to content

Co sprawia, że wprost nie można ci się oprzeć (wg znaku zodiaku)?

fot. CoffeeAndMilk/iStock

Zauważyłaś, że do różnych osób czuje się…  różny rodzaj pociągu? Czasem nie możemy się oprzeć czyjejś ewidentnej seksualności, czasem zaś to coś niewypowiedzianego, a dopiero przy bliższym  poznaniu okazuje się, że np. przyciągnęła nas pewność, że ta osoba nas nie zawiedzie. Każdy jest inny i każdy z nas ma w sobie coś, co przyciąga ludzi i coś,  czemu w romantycznych sytuacjach, wprost nie można się oprzeć. Co to takiego wg znaku zodiaku?

Baran: jesteś odważna i niezależna

Twoja śmiała postawa i poczucie ognistej niezależności są namacalne. Nie boisz się wytyczać nowych ścieżek i podejmować wyzwań, gdziekolwiek jesteś, a to nie jest bardzo  dobra cecha, jeśli chodzi o życie miłosne! Jako kardynalny znak ognia, Baran jest żądny przygód i jest gotowy na prawie wszystko. Nigdy nie cofniesz się przed wyzwaniem, a to przyciąga do ciebie innych jak ćmy do płomienia.

Byk: Twoja czułość i zmysłowość

Byki z pewnością nie boją się okazywać swoich uczuć i wiecie co, kochane? Ta cecha jest baaardzo pociągająca. Znaki ziemi, takie jak ty, rozumieją, jak czerpać maksymalną przyjemność z małych rzeczy w życiu, co oznacza, że ​​nawet najprostsze rzeczy uczynisz absolutną beczką śmiechu i totalną  przyjemnością.

Miłość, zdrada, rozstanie? Horoskop miłosny i partnerski na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku!

Bliźnięta: Twój urok i dowcip

Twój urok i sympatyczna natura są wyjątkowe i całkowicie urzekające i świetnie o tym wiesz! Zawsze masz jakąś historię do opowiedzenia, a twój dowcip i poczucie humoru nie mają sobie równych. Nie wspominając o tym, że dajesz świetne rady. Mamy tylko nadzieję, że ci, którzy chcą przyciągnąć Twoją uwagę, dotrzymają Ci kroku!

Rak: Twoja pasja i fakt, że żyjesz, by rozpieszczać tych, których kochasz

Jako księżycowe dziecko zodiaku, pasja raka jest zupełnie nie z tego świata. Chociaż czasami bycie rządzonym przez fazy księżyca sprawia, że ​​jesteś wrażliwa i nastrojowa, ci, którzy mają szczęście cię kochać, wiedzą, że nie przypominasz nikogo innego, kogo kiedykolwiek spotkali. Ten znak naprawdę kocha miłość. I choć to może czasami sprawiać, że jest wymagający w związkach, sprawia to również, że jest niesamowity w łóżku.

Lew: Twoja lojalność i charyzma

Jesteś zaciekle lojalny i niełatwo ci się zachwiać, a każdy, kto ma choćby pół kręgosłupa, bardzo to docenia. Jesteś wyjątkowo opiekuńczy, tak jak lew, który symbolizuje twój znak — a to sprawia, że ​​twój kochanek czuje się przy tobie wyjątkowo! Nosisz w sobie pewność siebie i charyzmę jak drugą skórę i nie boisz się tego pokazać. Jesteś duszą towarzystwa. Każdy, kto jest tobą zainteresowany, bez trudu dostrzeże twój urok.

Panna: jesteś inteligentna i godny zaufania

Jesteś mądra i przyziemna, Panno, co czyni cię najmniej wymagającą osobą. Jesteś znakiem Ziemi, który nie potrzebuje ani nie prosi o wiele, chociaż jesteś też bardzo bezpośrednia.. Chwała temu, komu uda się ciebie rozgryźć. Plus, czy jest ktoś bardziej godny zaufania niż Panna? Myślimy, że nie. Chociaż różne są opinie, zwykle Panna będzie cierpliwie czekać na miłość. A gdy ją znajdzie, ta para będzie nie do pokonania.

Waga: Twoje poczucie harmonii i łaski

Naprawdę wiesz, jak zbliżać ludzi, Wago. Ciężko pracujesz, wciąż zachowując uśmiech na twarzy, a to zaprowadzi Cię daleko w życiu i w miłości! Nie poddajesz się łatwo, to na pewno, a każdy, kto ma szczęście, że cię ma, doskonale o tym wie. Czy wspominaliśmy, jak wdzięczna jesteś, droga Wago, w radzeniu sobie z prawie wszystkim, co cię spotyka? Szczerze mówiąc, nie jesteśmy pewni, jak to robisz, ale jest to zdecydowane podniecające.

Skorpion: Twoja tajemnica, głębia i gorące libido

Bądźmy szczerzy: zdecydowanie jesteś jednym z najbardziej tajemniczych znaków zodiaku. Twoja głębia jest zagadką, która przyciąga wielu, ale niewielu może naprawdę cię rozgryźć. Po prostu tak lubisz. Kiedy już wpuszczasz  do swojego serca ludzi, wiedzą, że jesteś w tym na sto procent i nie na chwilę. Jesteś bezwstydnym flirciarzem i wszyscy o tym wiedzą! Kiedy skupiasz się na swojej bezradnej zdobyczy — mam na myśli obiekt twojego uczucia, drogi Skorpionie, naprawdę nie ma szans. Kiedy inicjujesz, jest to tak wciągające, że w mgnieniu oka będzie jeść ci z ręki.

Strzelec: Nie boisz się próbować nowych rzeczy

Nikt nigdy się nie znudzi  w  twoim  towarzystwie, to na pewno. Ten nieustraszony znak ognia zawsze wypatruje nowych przygód i wypróbowuje różne doświadczenia, więc po prostu wybierz kochanka, który też akurat jest na przejażdżce! Twoja umiejętność płynięcia z prądem to kolejna super atrakcyjna cecha, którą masz w swoim repertuarze imprezowych sztuczek, drogi Strzelcu!

Koziorożec: Twoja determinacja i niezłomność

Twoje niezrównane poczucie determinacji i motywacji jest niezwykle seksowne. Nie każdy zrozumie ten aspekt Twojej osobowości (zwłaszcza, że ​​jest to główna zasada Twojego życia!), ale zaufaj nam, kiedy znajdziesz właściwą osobę, doceni Twoją ambicję bardziej niż cokolwiek innego. Okej, więc może bycie „rzetelnym” nie jest najbardziej typową cechą w  kontekście romantycznych uniesień, ale… Bycie niezłomnym może być sexy, ludzie, zwłaszcza ci, którzy cenią sobie lojalność ponad wszystko, są niezwykle pociągający.

Wodnik: Twoja życzliwość, żywotność i miłość do życia

Ilość życzliwości i troski o dobro innych jest taka podniecająca, Wodniku, i nigdy o tym nie zapominaj! Jesteś jednym z najbardziej entuzjastycznych i energetycznych znaków zodiaku. I jesteś tego w pełni świadoma. Potencjalnych kochanków i partnerów naprawdę pociąga twoje naturalne poczucie idealizmu, werwy i miłości do życia.

Ryby: Twoja artystyczna natura i wewnętrzny blask

Jesteś marzycielska i artystyczna, pełna  pasji  i oddana. Lepiej, żeby ci, którzy są na twojej linii ognia, byli godni twojej pasji! Och, ten wewnętrzny blask Ryb. Nie ma nic bardziej kuszącego niż ktoś, kto dokładnie wie, czego chce i co kocha. Wewnętrzny świat Ryb jest bogaty, a ten, który się w tobie zakocha, chętnie wskoczy w twoje głębiny bez zadawania  zbędnych  pytań.

Jaka jesteś w łóżku? Sprawdź, co o tym mówi Twoja… data urodzenia