Go to content

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka od Czuczu!

prezenty na dzień dziecka

Dzień dziecka już za kilka dni. Jeśli wciąż szukacie inspiracji prezentowych, przedstawiamy TOP 10 edukacyjnych prezentów od CzuCzu. Każdy zestaw jest pełen pomysłów na wartościowe i rozwijające zabawy. Przygotowaliśmy coś dla dzieci w każdym wieku i… dorosłych, wszak dobra zabawa nie ma limitu wieku! Zobaczcie nasz prezentownik.

1. Prezent na Dzień dziecka dla roczniaków

Zajrzyjcie do Biblioteczki CzuCzu! Seria edukacyjnych książeczek dla najmłodszych czytelników ma urocze ilustracje i dobór treści dostosowany do zainteresowań i rozwijających się umiejętności dzieci. Co najważniejsze, wspólna lektura to świetny sposób na spędzanie czasu razem i budowanie wyjątkowej więzi.

2. Gra rodzinna, która rośnie razem z dziećmi

Duuuże Memory to seria dobrze znanych gier w wyjątkowym formacie, który daje mnóstwo pomysłów na wszechstronnie rozwijające zabawy dla najmłodszych dzieci, starszych i… całej rodziny. Duże plansze można przecież wykorzystać na nieskończenie wiele sposobów, a pomysły na nie każdy rodzic znajdzie w poradniku dołączonym do gry.

3. Pierwsze układanki dla najmłodszych

Puzzle progresywne Zwierzątka w lesie to zestaw uroczych 9 układanek o rosnącej liczbie elementów – od 2 do 6. To doskonały pomysł na prezent dla dzieci, które uczą się opanowywać trudną i bardzo rozwijającą sztukę układania coraz trudniejszych puzzli.

4. Zestaw do nauki czytania Czytamy razem

Bogaty, edukacyjny zestaw składa się z 6 książeczek harmonijek i mnóstwa dodatków. W
przyjazny sposób, krok po kroku, pozwala uczyć najmłodszych samodzielnego czytania.
Sprawdzi się też po prostu jako książeczki dla najmłodszych.

5. Prezent dla wielbicieli pojazdów

Puzzle z dziurka Wóz strażacki to niewątpliwy hit wśród najmłodszych wielbicieli puzzli. Długi wóz składa się z 12 puzzli oraz 11 dokładanych elementów o różnych kształtach. To must have dla wszystkich wielbicieli straży pożarnej!

6. Ruszamy do zabawy! Puzzle Droga dla przedszkolaków

Ogromne puzzle podłogowe Droga dla pojazdów pozwalają na mnóstwo różnorodnych zabaw – po ułożeniu stają się fantastyczną matą do zabawy i rozwijania kreatywności. Można po nich jeździć zabawkowymi samochodami, budować miasteczko z klocków czy kartonu, dorysowywać więcej dróg czy ustawiać znaki drogowe (najlepiej własnej roboty). Te puzzle doskonale sprawdza się podczas wspólnych zabaw z rodzeństwem i przyjaciółmi.

7. Edukacyjne puzzle z literkami 

A gdyby tak połączyć naukę alfabetu z uwielbianymi przez dzieci zwierzątkami? Ogromne (100 x 70 cm) edukacyjne Puzzle z dziurką Alfabet zabiorą przedszkolaki w kreatywną i edukacyjną podróż po świecie liter. Podobno najlepsza wspólna zabawa polega na celowej zamianie kółeczek z literami. Kto pierwszy zgadnie, co zostało poprzestawiane?

8. Prezenty dla przyszłych paleontologów – puzzle z dinozaurami!

Puzzle obserwacyjne Dinozaury to duża (48 x 68 cm) układanka, która zachwyci wielbicieli prehistorycznych gadów. Po ułożeniu szczegółowej ilustracji, dzieciaki z zacięciem szpiegowskim mogą wziąć udział w zabawie wyszukiwania detali z puzzlowej ramki. Kto
pierwszy, ten lepszy! Plakat z ciekawostkami o dinozaurach to idealny dodatek dla młodych odkrywców.

9. Puzzle dla starszaków i nastolatków – Puzzlove CzuCzu Konie

Na zdjęciu pokazujemy 200-elementowe puzzle Puzzlove CzuCzu Konie, które zainspirują niejedną nastolatkę to zabaw offline. Poznajcie całą serię puzzli o różnorodnej tematyce i liczbie elementów, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

10. Prezent na Dzień dziecka dla… dorosłych

Z bycia dzieckiem się nie wyrasta! Zresztą Dzień Matki czy Ojca też są doskonałą okazją, aby sprawić sobie coś miłego. Dlatego podpowiadamy, że układanki z serii Puzzlove Czuczu doskonale sprawdza się też jako puzzle dla dorosłych. Tylko… który temat wybieracie?