Go to content

Rozwiązanie akcji „Jaki jest twój sekret pięknych włosów?”

Akcja "Jaki jest twój sekret pięknych włosów?"
Fot. iStock

Mogą być naprawdę piękne. Mogą dawać ci siłę. Mogą sprawiać ci przyjemność i pomagać rozpocząć życiową rewolucję. Bo ileż razy ważne momenty w życiu pieczętowałyśmy symboliczną, nową fryzurą? 

Nasza akcja z L’biotica „Jaki jest twój sekret pięknych włosów?” dobiegła końca, ale jesteśmy pewne, że wszystko, co dla swoich włosów zaczęłyście robić, już z wami zostanie i będzie rosnąc w siłę!

Dziękujemy wam serdecznie za wszystkie komentarze i tak duże zaangażowanie! Jesteście cudowne 💗.

A jeśli jeszcze nie skusiłyście na małe Home Hair SPA, koniecznie przeczytajcie naszą recenzję serii BIOVAX OPUNTIA OIL & MANGO!

Pora na najmilszą część, czyli nagrody…

banner_Lbiotica_BIOVAX_Opuntia_Oil_Mango

 

Laureaci:

Jadwiga Dudek
Magdalena Żuk
Bogda Stankiewicz
Weronika K-a
Barbara Kęskiewicz
Jolanta Dziub

Zestaw kosmetyków do włosów BIOVAX Opuntia Oil & Mango,

BIOVAX Opuntia Oil & Mango, to lipidowa rewolucja w pielęgnacji zniszczonych włosów. Włosy, podobnie jak skóra, składają się z warstw lipidowych, gwarantujących im niezbędną ochronę. Niedobór lipidów powoduje, że nasze włosy stają się suche i wyjątkowo podatne na uszkodzenia. Aby dostarczyć osłabionym pasmom odpowiednią ilość lipidów, L’biotica wprowadziła nową serię BIOVAX Opuntia Oil & Mango, opartą na unikalnym kompleksie LipidFX i zawierającą 87% składników pochodzenia naturalnego.

Każdy zestaw składa się z:

BIOVAX MASECZKA OLEJ Z OPUNCJI & MANGO

BIOVAX INTENSYWNIE REGENERUJĄCY SZAMPON OLEJ Z OPUNCJI & MANGO

BIOVAX BALSAM OLEJ Z OPUNCJI & MANGO

BIOVAX ODŻYWKA 7 W 1 OLEJ Z OPUNCJI & MANGO

 BIOVAX_maska_do_wlosow_opuncja_mango_250ml_2  BIOVAX_szampon_opuncja_mango_200ml_2
 odzywka_tuba_opuncja_kopia_2  balsam_100_opuncja2_2

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).


Sponsorem nagród jest 

lbiotica z R

Ekspert skutecznej regeneracji włosów

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.