Go to content

„Znajdź swoją własna drogę, rozwijaj się w tym, co kochasz, spełniaj marzenia”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Mój mały Krzysiu,

  W chwili, gdy piszę do Ciebie ten list masz niewiele ponad dwa latka. Minie więc trochę czasu, nim poznasz znaczenie słów, które tu dla Ciebie piszę.
  Chciałabym, abyś zapamiętał mnie jako osobę, na której możesz zawsze polegać, byś nie wstydził się przyjść do mnie po pomoc, bo zawsze będę dla Ciebie. Od chwili, kiedy pojawiłeś się na świecie, wiedziałam, że muszę zrobić wszystko, abyś rosnął zdrowy, szczęśliwy, aby niczego Ci w życiu nie brakowało. Chciałabym, aby wszystkie wartości i życiowe lekcje, które Ci przekażę zrobiły z Ciebie wartościowego człowieka. Nie chcę trzymać Cię pod kloszem, ani być nadopiekuńcza, ale proszę pamiętaj, że jesteś moim najdroższym dzieckiem i zawsze będziesz dla mnie najcenniejszym skarbem.
Proszę Cię więc – znajdź swoją własna drogę, rozwijaj się w tym, co kochasz, spełniaj marzenia. Ja już wiem, jak bardzo ważne jest to w życiu, przyjdzie i pora na Ciebie.
Teraz jesteś małym głuptaskiem, bawisz się, skaczesz i dokuczasz innym. Jesteś chodzącym wulkanem energii, chciałabym, abyś zawsze miał jej w sobie tyle, by móc iść przez życie z podniesioną głową.
  Kocham Cię i wiem, że Ty też będziesz mnie zawsze kochał, nawet jeśli dostaniesz szlaban, lub kiedy się o coś pokłócimy. Pamiętaj synku, rodzina jest zawsze najważniejsza i nawet, kiedy wszyscy się od Ciebie odwrócą, my zawsze będziemy.

Kochająca mama Madzia


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji