Go to content

To dzięki niej jestem teraz tym, kim jestem

Kochany Święty Mikołaju,

Jeszcze niedawno poprosiłabym Cię o nowa lalkę lub jakaś inną zabawkę, ale teraz wiem że zabawki to tylko rzeczy. Jeżeli miałabym taką możliwość, to poprosiłabym o choć chwilkę,momencik, aby móc spędzić z kimś kogo bardzo kochałam, a tej osoby już nie ma – mojej babci. To dzięki niej jestem teraz tym, kim jestem. I chciałabym jej powiedzieć, jak bardzo ją kochałam i jak bardzo jej za wszystko dziękuję.

Poprosiłabym jeszcze o to, aby ludzie częściej ze sobą rozmawiali i się spotykali tak, jak to było dawniej i potrafili cieszyć się z małych rzeczy.
Wesołych Świąt Święty Mikołaju.

Anonim


AKCJA LIST DO MIKOŁAJA

Napisz swój „List do Mikołaja” i wyślij go do nas. Nadesłane listy będziemy publikować na łamach Ohme.pl, a wybrane z nich nagrodzimy

ZASADY:

2. Napisz swój list do Mikołaja i wyślij go na nasz adres mailowy kontakt@ohme.pl, w temacie wiadomości wpisz „Mikołaj”.
Napisz jak chcesz być podpisana (list możemy opublikować anonimowo, jeśli tego sobie życzysz) oraz dołącz poniższą informację:

Oświadczam, że jestem autorem przesłanego przeze mnie materiału (listu) nadesłanego do redakcji zwanego dalej artykułem. Wszelkie wynikające stąd prawa własności intelektualnej do artykułu przynależą mnie oraz nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację artykułu przekazanego redakcji portalu dla kobiet www.ohme.pl w formie elektronicznej – na stronie internetowej www.ohme.pl . Jestem świadomy/a, że redakcja zastrzega sobie prawo do decydowania o terminie oraz sposobie publikowania i udostępniania artykułu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ohme.pl celach związanych z publikacją artykułu. Wyrażam również zgodę na promocję przez ohme.pl przesłanego materiału, również z pomocą serwisów społecznościowych typu Facebook i innych.
2. NAGRODY

Wybrane listy nagrodzimy w trakcie trwania akcji. Jury, w którego skład wejdzie redakcja portalu oraz pracownicy Oh!me wybierze Laureatki.

Bony zakupowe do sklepu By Dziubeka

logo2014

oraz

Bony zakupowe do LIMANGO POLSKA

limango_logo3. Akcja trwa od 6.12.2015 do 24.12.2015.