Go to content

Tato! Jak to głupio brzmi… Nie zrozumiem nigdy niemiłości wobec własnego dziecka. Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

Tato! Jak to głupio brzmi. Jak to zabawnie brzmi. Czy można być ojcem nie będąc nim?

Jak można spłodzić dziecko i nigdy nie być ciekawym jakie ono jest. Czy jest ładne, mądre, zdrowe, szczęśliwe? Rozumiem, że ludzie nie muszą być ze sobą razem mimo, że mają dziecko, ale nie zrozumiem nigdy obojętności, nieciekawości, niemiłości wobec własnego dziecka.

Człowieku, nigdy się nie dowiesz jaką dziurę mam w sercu przez brak ojczynej miłości. Jaki deficyt pozytywnych emocji posiadam. Jakie trudne relacje mam z mężczyznami.

Jak mocno boli, gdy koleżanki opowiadają o swoich kochających ojcach. Jak boję się stworzyć własną rodzinę. To wszystko Twoja wina obcy człowieku.

Nie dałeś mi miłości, bezpieczeństwa, czułości, wyjątkowości, przyjaźni, opieki, troski, zainteresowania, przytulenia, wspólnych chwil i szczęścia. Przez Ciebie wyrosłam na nieśmiałą, niepewną siebie, słabą, zagubioną, proszącą się o uczucia kobietę i już nikt nie wleje we mnie miłości, która powinna być podarowana w dzieciństwie. Żaden mężczyzna nie może dać mi miłości, której nie podarowałeś mi Ty. To boli, dziwnym bólem i wiem, że ta pustka zostanie ze mną na zawsze. Nie zapomnę, nie wyplewię, nie zaakceptuję.

M.

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres kontakt@ohme.pl wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.