Go to content

Niebo i piekło spotykają się na ziemi…

Fot. Pixabay / raincarnation40 / CC0 Public Domain

Chcę się pochwalić, że mam chłopaka. Ja, jak zwykle aniołek, on – słucha szatana. A raczej szatańskiej muzyki, czyli black metalu Twisted Evil Rolling Eyes

Zastanawiam się czasem, skąd u niego takie gusta?

Być może ktoś na niego krzyczał, dlatego uwielbia darcie się w czasie koncertów. Lub poprzewracało mu się w głowie, po zbyt długiej wizycie na diabelskim młynie, będąc w wesołym miasteczku w dzieciństwie. A może przez pomyłkę najadł się grzybków szatanów, myląc je z borowikiem?

Teorii jest wiele, lecz jedno jest pewne: jestem tolerancyjną osóbką, więc KAT-uję go muzyką cerkiewną i bardziej klasyczną. W końcu cel uświęca środki, no nie?

„Aniołek i Diabełek czy mogą razem coś stworzyć? W końcu niebo i piekło spotyka się na ziemi…”

Joanna Józefowicz


Akcja „Moja pierwsza miłość”

Pierwsza miłość jest wyjątkowa, to zauroczenie, motyle w brzuchu, ta szeptana na ucho przyjaciółki tajemnica. Niepewność, ciekawość i radość. Zakochując się po raz pierwszy mamy wrażenie, że unosimy się nad ziemią.

Luty to taki czas, kiedy na chwilę przystajemy w naszej miłości. Może dlatego, że nie obchodzimy Walentynek, a może właśnie dlatego, że je obchodzimy. Jedno jest pewne. W tym zimowy miesiącu o miłości myślimy bardziej niż zwykle. Dlatego  chciałybyśmy was zachęcić do wspomnienia waszej pierwszej miłości. Zakochania, zauroczenia. Odkurzenie w pamięci tych wyjątkowych chwil. To z pewnością są piękne historie.

Zapraszamy – włączcie się do naszej akcji „Pierwsza miłość”. Napiszcie do nas opisując swoją pierwszą miłość. My najciekawsze listy nagrodzimy i opublikujemy. Powspominajcie z nami <3

i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą
ks. Jan Twardowski


 WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ (klik)