Go to content

„Mam nadzieję, że masz fajną dziewczynę i że planujecie mieć małe istotki”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Kochany synku,
bardzo długo kazałeś na siebie czekać. Teraz kiedy minęły długie miesiące kiedy nie mogłam Cię przytulić cieszę się, że jesteś już nami. Mogę Cię teraz tulić 24 godziny na dobę.
Teraz masz 4 miesiące jak będziesz to czytał pewnie mnie już nie będzie.
Teraz jesz dużo mleka i próbujesz marchewkę. Trochę jest z tym bałaganu, ale i tak jest super zabawa.
Jak się krzywisz. Robię Ci dużo zdjęć i kiedyś Ci je pokażę. Musisz wiedzieć, że kocham Cię najbardziej na świecie. Bardziej nawet niż truskawki z bitą śmietaną.
Ciekawa jestem kim będziesz jak dorośniesz. Lekarzem, prawnikiem czy informatykiem.
Mam nadzieję, że masz fajną dziewczynę i że planujecie mieć małe istotki, bo Ty jesteś największym szczęściem jakie mnie w życiu spotkało.
Kocham Cię

Mama


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji