Go to content

„Jesteś naszym jedynym i największym skarbem”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Kochany synku,
Wiem, że ten list przeczytasz dopiero za kilka może kilkanaście lat. Jednak już teraz chce Ci powiedzieć, że jesteś naszym jedynym i największym skarbem.
Szkoda, że nie możesz zobaczyć swojego tatusia gdy głaszcze i mówi do brzuszka mamusi, czasami także śpiewa za co chce Cię przeprosić, tatuś niestety nie jest uzdolniony wokalnie ale gdy się już urodzisz jestem pewna że będzie najlepszym ojcem na świecie.
Dziadziuś i babcia nie mogą się już doczekać swojego pierwszego wnuka, jednak nie spiesz się kochanie z przyjściem na ten świat, zrób to dopiero gdy będziesz gotów. A do tego czasu proszę, dawaj mamusi więcej czasu na odpoczynek, jestem pewna że talent piłkarski udowodnisz jeszcze niejednokrotnie na podwórku.
Twoja kochająca mama,
Przyszła mama

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji