Go to content

Ten test pokaże, czy potrafisz dostrzec to, co ważne. Krokodyl, wyspa, czy łódź?

Fot. Screen z Facebooka /SweetRing

To, w jaki sposób odbierasz otaczającą cię rzeczywistość zależy od wielu czynników. Ważne są twoje życiowe doświadczenia, ale również cechy charakteru takie jak: cierpliwość, systematyczność, spontaniczność… Gotowi na test?

Spójrz na obrazek. Wystarczy jedno, szybkie spojrzenie. Co dostrzegłeś jako pierwsze?

Interpretacja

Krokodyl

Interesuje cię jedynie „szerszy kadr”, a nie szczegóły. Niestety, również w relacjach z bliskimi. Przez takie podejście umyka ci wiele istotnych informacji, a twój partner czuje czasem, że go „nie zauważasz”. Decyzje podejmujesz spontanicznie, zamiast dobrze sobie wszystko przemyśleć. Skup się!

Wyspa

Trudno ją dostrzec za pierwszym razem. Jeśli to potrafisz, masz rzadką zdolność dostrzegania rzeczy, których większość ludzi nie zauważa, również w innych. Twój partner jest prawdziwym szczęściarzem – ty również, bo go znalazłeś.  Nadajesz się do pracy detektywistycznej bo myślisz nieszablonowo.

Łódź

Jesteś drobiazgowy, długo analizujesz, długo się zastanawiasz. Czasem denerwujesz tym swojego partnera, ale na końcu i tak okazuje się, że miałeś rację. Jesteś kreatywny – potrafisz znaleźć unikalne rozwiązanie dla każdego problemu.