Go to content

„Dopiero kiedy zostaniesz mamą poczujesz WSZYSTKO to, co ja teraz”. Akcja „List do dziecka

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochana Neluniu,

Piszę do Ciebie, choć jeszcze jesteś za malutka, żeby zrozumieć wszystkie słowa jakie do Ciebie kieruję.. może, gdy odczytasz ten lista za parę, paręnaście lat, wtedy zrozumiesz prawie wszystko. Celowo piszę „prawie”, ponieważ dopiero kiedy zostaniesz mamą poczujesz WSZYSTKO to, co ja teraz.

Wiesz, że moja miłość do Ciebie jest ogromna. Nie ma większej miłości niż matki do dziecka… Niestety matka jest też człowiekiem. Słabym, zmęczonym, czasem schorowanym, niekiedy w po prostu złym humorze. I pomimo tej wielkiej miłości potrafię się na Ciebie gniewać. Wybacz mi za to, że nie zawsze mam do Ciebie cierpliwość po ciężkiej nocy, kiedy wstajesz po kilka razy a ja następnego dnia muszę iść do pracy. Przepraszam za każdy podniesiony ton, za każdą nie miłą uwagę na Twój temat, za moje skarżenie się innym ludziom na Ciebie.. jestem tylko człowiekiem i czasem jestem słaba.. Natomiast wiedz, że gdy tylko chodzi o Twoje zdrowie i życie to zmieniam się w lwicę broniącą swojego maleństwa! Jestem w stanie zrobić dla Ciebie wszystko.. nawet poświęcić swoje życie, ponieważ jesteś moją perełką.. Moim słodkim chochlikiem i po prostu MOJĄ Nelką Kornelką.

Kocham Cię córeczko i wiedz, że lepszego dziecka nie mogłabym sobie wymarzyć.

Twoja niedoskonała ale kochająca matka

MonikaK

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji