Go to content

„Czasami się kłócimy,ale nie umiemy bez siebie żyć”. „Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

 

MOJA KOCHANA CÓRECZKO !
Bardzo się cieszę,że Cię urodziłam.Chociaż byłam w trudnej sytuacji.Jesteś dla mnie wszystkim.Jedyną najważniejszą osobą.Chociaż jesteś już dorosłą,jesteś zawsze moją małą córeczką.Jest to najważniejszy i chyba najtrudniejszy związek w naszym życiu.Czasami się kłócimy,ale nie umiemy bez siebie żyć.Ja i moja córka.Córka taka sama jak matka.Nie tylko dałam Ci życie,ale otwarłam Ci drogę do kobiecości.
Jako dziecko byłaś małą strojnisią,obserwowałaś mnie i ze wszystkich sił starałaś się być taką jak ja,dorównywać mi,a nawet chciałaś być ode mnie lepsza.
Dzisiaj nasza relacja jest jak kobieta z kobietą.Mam wrażenie,że z nikim nie potrafię się dogadać tak dobrze jak z tobą młodszą o trzydzieści lat kobietą.
    Tak bardzo bym chciała,aby krzywda nigdy Ci się nie stała,abyś miała lepsze życie,marzę skrycie,bo kocham Cię nad życie.Zawsze dobra tylko dla Ciebie chcę.
Bądź córciu moja tak uśmiechnięta bo uśmiech to miód na spierzchnięte serce,balsam kojący z olejkiem na omdlałe ręce,antidotum cudowne na noc nieprzespaną,największy cud świata,co mówi iż mamą jest się na zawsze,nie ważne od wieku.Na uśmiech nie ma nic lepszego cudownego leku.Chusteczka na łzy słone,które czasem płyną.Wiara nadzieja,że złe chwile przeminą.
Najważniejszy obrazek malowany szczęściem,który w sercu odbity zawsze był i będzie.
     Córciu moja życzę Ci wiele radości,spełnienia marzeń,wiele miłości.
 LUCAW

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji