Go to content

„Chciałabym byś kiedyś mogła na mnie popatrzeć i nie mieć do mnie żalu, że czegoś nie dopilnowałam”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Świat mnie tak przeraża, a tak kocham żyć.
Boję się niektórych zachowań, ale kocham ludzi.
Chcę byś poznała świat i ludzi ze wszystkimi jego blaskami i cieniami i byś zakochała się w życiu z wzajemnością.
…Życzę sobie, bym nie przesadzała, bym sobą nie przysłoniła Ci tego świata. Bym Cię nie wyręczała, nie zagłaskała, nie zrobiła z Ciebie cielaka bez polotu i fantazji.
Hanko moja – miej odwagę zawsze by żyć.
Bądź kreatorką i wizjonerką, planuj i buduj, walcz i zdobywaj!
Pomogę Ci być bardziej otwartą niż ja byłam, pomogę Ci dać więcej możliwości i narzędzi, byś mogła żyć tak jak chcesz. Rozwijaj się każdego dnia, bo tylko ciągły ruch, aspiracje, pasja życia i żyłka poszukiwacza da Ci rozkosz życia.
Chciałabym byś kiedyś mogła na mnie popatrzeć i nie mieć do mnie żalu, że czegoś nie dopilnowałam, czegoś miałaś za dużo, coś robiłam źle.
Życzę Ci byś była wojowniczką, która nawet gdy upada, to wstaje – bo zawsze widzi przed sobą sens.
Nie trać nigdy wiary w siebie!
Kocham…
Twój Mamitek

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji