Go to content

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozwodzą

jak radzić sobie ze zdradą, czy przyznać się do zdrady, błędy w związku
fot. Andrii Zastrozhnov/iStock

Ach te horoskopy. Niby nic, każdy uśmiecha się pod nosem, a jednak i ty tutaj jesteś 😉 . My też od czasu do czasu lubimy zajrzeć do świata wróżek, chociażby dla zabawy. Jesteście ciekawi, które z astrologicznych znaków zodiaku, najczęściej się rozwodzą?

Oczywiście jest to ściśle związane z charakterystycznymi cechami każdego znaku.

Sprawdź, czy według astrologów, twój ukochany jest partnerem idealnym, czy raczej skorym do szybkiej ucieczki od obrączki. A może to ty, łapiesz się do tej „piątki”?

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozwodzą

Wodnik

fot. Milana Ausianovich/iStock

Dla wodników małżeństwo bywa ciężkim kawałkiem chleba, osoby spod tego znaku, bardzo cenią sobie wolność osobistą i nie znoszą wręcz najmniejszych symboli „zniewolenia”. Nie można zarzuca im niewierności czy braku stałości  uczuciach, ale zdecydowanie lepiej czują się w związkach formalnie nieusankcjonowanych.

Mają naturę samotników. Decyzje o rozstaniu podejmują bez zbytniego roztrząsania.

Strzelec

fot. Milana Ausianovich/iStock

Jeśli ktoś ma na koncie kilka małżeństw, być może jest Strzelcem. Osoby spod tego znaku są dość impulsywne, szybko się zakochują, szybko podejmują decyzję o małżeństwie i często równie szybko się rozwodzą. Nie boją zmian, więc nie traktują rozwodu w kategorii życiowej porażki czy niebezpieczeństwa.

Bliźnięta

FOT. Milana Ausianovich/iStock

Bliźnięta mają problemy ze stałością swoich decyzji. Osoby spod tego znaku szybko pakują walizki i znikają, gdy coś idzie „nie tak” – często bardzo dosłownie.

Bliźnięta szybko zmieniają zdanie, a codzienna rutyna jest dla nich pułapką. Nie będą tkwiły w związku bez przyszłości, czy  w poczuciu przytłoczenia. Jeśli związek nie jest dla nich satysfakcjonujący – rozwiodą się.

Koziorożec

fot. Milana Ausianovich/iStock

Ten znak zodiaku bardzo wyróżnia się na tle pozostałych. Koziorożce to synonim powagi i solidności. Dlaczego ich małżeństwa często się nie udają?

Osoby spod tego znaku mają na sumieniu pracoholizm, to w związku z nim bardzo trudno im zbudować dobrze funkcjonujący związek i rodzinę. Często nie są w stanie funkcjonować w takim układzie, miewają inne priorytety. Są tak skupione na obowiązkach, że trudno znaleźć im w życiu przestrzeń na cokolwiek innego.

Panna

fot. Milana Ausianovich/iStock

Pedantyczne i perfekcyjne Panny, mają nie lada oczekiwania wobec partnera. Trudno znaleźć im drugą połówkę, z powodu bardzo wygórowanych oczekiwań i swojej dominacji. Rzadziej zawierają małżeństwa, a jeżeli już im się to uda, o wiele łatwiej o rozstanie.

Wiele zależy od cierpliwości partnera, bo niezmiernie trudno jest zadowolić zodiakalną Pannę.

 


 

Na podstawie: polki.pl, kobieta.onet.pl