Lifestyle

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozwodzą

Magic Moments
Magic Moments
14 sierpnia 2022
czy przyznać się do zdrady, błędy w związku
fot. Andrii Zastrozhnov/iStock
 

Ach te horoskopy. Niby nic, każdy uśmiecha się pod nosem, a jednak i ty tutaj jesteś 😉 . My też od czasu do czasu lubimy zajrzeć do świata wróżek, chociażby dla zabawy. Jesteście ciekawi, które z astrologicznych znaków zodiaku, najczęściej się rozwodzą?

Oczywiście jest to ściśle związane z charakterystycznymi cechami każdego znaku.

Sprawdź, czy według astrologów, twój ukochany jest partnerem idealnym, czy raczej skorym do szybkiej ucieczki od obrączki. A może to ty, łapiesz się do tej „piątki”?

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozwodzą

Wodnik

fot. Milana Ausianovich/iStock

Dla wodników małżeństwo bywa ciężkim kawałkiem chleba, osoby spod tego znaku, bardzo cenią sobie wolność osobistą i nie znoszą wręcz najmniejszych symboli „zniewolenia”. Nie można zarzuca im niewierności czy braku stałości  uczuciach, ale zdecydowanie lepiej czują się w związkach formalnie nieusankcjonowanych.

Mają naturę samotników. Decyzje o rozstaniu podejmują bez zbytniego roztrząsania.

Strzelec

fot. Milana Ausianovich/iStock

Jeśli ktoś ma na koncie kilka małżeństw, być może jest Strzelcem. Osoby spod tego znaku są dość impulsywne, szybko się zakochują, szybko podejmują decyzję o małżeństwie i często równie szybko się rozwodzą. Nie boją zmian, więc nie traktują rozwodu w kategorii życiowej porażki czy niebezpieczeństwa.

Bliźnięta

FOT. Milana Ausianovich/iStock

Bliźnięta mają problemy ze stałością swoich decyzji. Osoby spod tego znaku szybko pakują walizki i znikają, gdy coś idzie „nie tak” – często bardzo dosłownie.

Bliźnięta szybko zmieniają zdanie, a codzienna rutyna jest dla nich pułapką. Nie będą tkwiły w związku bez przyszłości, czy  w poczuciu przytłoczenia. Jeśli związek nie jest dla nich satysfakcjonujący – rozwiodą się.

Koziorożec

fot. Milana Ausianovich/iStock

Ten znak zodiaku bardzo wyróżnia się na tle pozostałych. Koziorożce to synonim powagi i solidności. Dlaczego ich małżeństwa często się nie udają?

Osoby spod tego znaku mają na sumieniu pracoholizm, to w związku z nim bardzo trudno im zbudować dobrze funkcjonujący związek i rodzinę. Często nie są w stanie funkcjonować w takim układzie, miewają inne priorytety. Są tak skupione na obowiązkach, że trudno znaleźć im w życiu przestrzeń na cokolwiek innego.

Panna

fot. Milana Ausianovich/iStock

Pedantyczne i perfekcyjne Panny, mają nie lada oczekiwania wobec partnera. Trudno znaleźć im drugą połówkę, z powodu bardzo wygórowanych oczekiwań i swojej dominacji. Rzadziej zawierają małżeństwa, a jeżeli już im się to uda, o wiele łatwiej o rozstanie.

Wiele zależy od cierpliwości partnera, bo niezmiernie trudno jest zadowolić zodiakalną Pannę.

 


 

Na podstawie: polki.plkobieta.onet.pl


Lifestyle

Partner impulsywny czy bez ambicji? Jedna, jedyna rzecz, której nie tolerujesz w związku

Magic Moments
Magic Moments
2 sierpnia 2022
nie tolerujesz w związku
fot. simonapilolla/iStock

Jedne z nas zniosą wiele i naprawdę trudno je wyprowadzić z równowagi, inne natomiast są bardziej rygorystyczne w oczekiwaniach wobec związku i partnera. Jednak każda (i każdy) z nas może wymienić coś, czego po prostu absolutnie nie jest w stanie znieść i nie będzie tolerować. Oczywiście 😉 wszystko jest zapisane również w naszym znaku zodiaku. Sprawdź, czego wg horoskopu nie tolerujesz w związku. Na pewno się zgadza.

Czego nie tolerujesz w związku wg znaku zodiaku?

Baran

Absolutnie nie będziesz tolerować kogoś bez ambicji. Jesteś naturalnym zwycięzcą i lubisz otaczać się ludźmi, z którymi możesz się rozwijać. A jeśli nie mogą za tobą nadążyć, cóż, pozbywasz się ich.

Byk

Jako bardzo ostrożna osoba masz tendencję do unikania impulsywnych ludzi. W związku pierwsza oznaka impulsywności zapala u ciebie czerwoną lampkę i jest przyczynkiem do natychmiastowego zakończenia ryzykownej relacji.

Bliźnięta

Jako ktoś, kto naprawdę lubi życie towarzyskie, nie dogadasz się dobrze z kimś, kto jest introwertyczny.  Masz takich znajomych, ale szybko męczysz się towarzystwem kogoś, kto chce tylko siedzieć w domu. Może się okazać, że odpuścisz taki związek.

Rak

Raki są zwykle bardzo zorientowane na rodzinę i niezwykle lojalne wobec ludzi, których kochają. Jeśli ktoś, z kim się spotykasz, nie szanuje lub nie dogaduje się z twoją rodziną – nie zagrzeje miejsca w twoim życiu!

Lew

Potrzebujesz spontaniczności i dzikiej przyrody. Ktoś, kto jest zbyt spokojny, zdecydowanie do ciebie nie pasuje. Jako ekstrawertyka, z zamiłowaniem do przygód, nudzi cię osiadły tryb życia. Introwertyk nie znajdzie w tobie partnera.

Panna

Człowiek dwulicowy to ktoś, kogo nie będziesz w stanie znieść. Niełatwo zdobyć twoje zaufanie, więc tym bardziej dotyka cię, kiedy okazuje się, że osoba, którą do siebie dopuściłaś nie była tego warta.

Waga

Może i nie nosisz serca na dłoni, ale w głębi duszy potrzebujesz kogoś, kto jest czuły. Ktoś, kto nie jest tak romantyczny jak ty, naprawdę, nie będzie w stanie dać ci szczęścia.

Skorpion

Skorpiony z daleka rozpoznają kłamcę. Gdy ktoś jest nieuczciwy lub cię zdradza, nie możesz tego zapomnieć. Możesz chcieć wybaczyć i zapomnieć… Dobra, bądźmy szczere, byłabyś najszczęśliwsza, widząc, jak osoba, która cię zdradziła, opuszcza twoje życie i nigdy nie wraca.

Strzelec

Strzelce kochają przygodę i odkrywanie nowych miejsc. Domator – to osoba nie dla ciebie. Możesz spróbować, ale w końcu będziesz musiała pójść za głosem serca. Jeśli partner nie podąży za tobą, dasz mu wolność.

Koziorożec

Jesteś praktyczna i potrzebujesz kogoś, kto mocno stąpa po ziemi. Nie stworzysz związku z osobą, która nad sobą nie panuje, która jest niechlujna i dziecinna.

Wodnik

Ludzie, którzy są zamknięci w sobie i na świat, nie będą się z tobą dobrze dogadywać. Lubisz myśleć logicznie i jesteś bardzo głębokim myślicielem. Patrzysz na świat z otwartym umysłem pod każdym względem. I potrzebujesz kogoś, kto podziela twoje podejście.

Ryby

Nie tolerujesz ludzi, którzy są konfrontacyjni lub stale negatywni. Tego typu ludzie rujnują twoją dobrą energię i dlatego absolutnie nie będziesz tolerować randkowania z kimś takim.