Lifestyle

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozwodzą

Magic Moments
Magic Moments
14 sierpnia 2022
czy przyznać się do zdrady, błędy w związku
fot. Andrii Zastrozhnov/iStock
 

Ach te horoskopy. Niby nic, każdy uśmiecha się pod nosem, a jednak i ty tutaj jesteś 😉 . My też od czasu do czasu lubimy zajrzeć do świata wróżek, chociażby dla zabawy. Jesteście ciekawi, które z astrologicznych znaków zodiaku, najczęściej się rozwodzą?

Oczywiście jest to ściśle związane z charakterystycznymi cechami każdego znaku.

Sprawdź, czy według astrologów, twój ukochany jest partnerem idealnym, czy raczej skorym do szybkiej ucieczki od obrączki. A może to ty, łapiesz się do tej „piątki”?

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozwodzą

Wodnik

fot. Milana Ausianovich/iStock

Dla wodników małżeństwo bywa ciężkim kawałkiem chleba, osoby spod tego znaku, bardzo cenią sobie wolność osobistą i nie znoszą wręcz najmniejszych symboli „zniewolenia”. Nie można zarzuca im niewierności czy braku stałości  uczuciach, ale zdecydowanie lepiej czują się w związkach formalnie nieusankcjonowanych.

Mają naturę samotników. Decyzje o rozstaniu podejmują bez zbytniego roztrząsania.

Strzelec

fot. Milana Ausianovich/iStock

Jeśli ktoś ma na koncie kilka małżeństw, być może jest Strzelcem. Osoby spod tego znaku są dość impulsywne, szybko się zakochują, szybko podejmują decyzję o małżeństwie i często równie szybko się rozwodzą. Nie boją zmian, więc nie traktują rozwodu w kategorii życiowej porażki czy niebezpieczeństwa.

Bliźnięta

FOT. Milana Ausianovich/iStock

Bliźnięta mają problemy ze stałością swoich decyzji. Osoby spod tego znaku szybko pakują walizki i znikają, gdy coś idzie „nie tak” – często bardzo dosłownie.

Bliźnięta szybko zmieniają zdanie, a codzienna rutyna jest dla nich pułapką. Nie będą tkwiły w związku bez przyszłości, czy  w poczuciu przytłoczenia. Jeśli związek nie jest dla nich satysfakcjonujący – rozwiodą się.

Koziorożec

fot. Milana Ausianovich/iStock

Ten znak zodiaku bardzo wyróżnia się na tle pozostałych. Koziorożce to synonim powagi i solidności. Dlaczego ich małżeństwa często się nie udają?

Osoby spod tego znaku mają na sumieniu pracoholizm, to w związku z nim bardzo trudno im zbudować dobrze funkcjonujący związek i rodzinę. Często nie są w stanie funkcjonować w takim układzie, miewają inne priorytety. Są tak skupione na obowiązkach, że trudno znaleźć im w życiu przestrzeń na cokolwiek innego.

Panna

fot. Milana Ausianovich/iStock

Pedantyczne i perfekcyjne Panny, mają nie lada oczekiwania wobec partnera. Trudno znaleźć im drugą połówkę, z powodu bardzo wygórowanych oczekiwań i swojej dominacji. Rzadziej zawierają małżeństwa, a jeżeli już im się to uda, o wiele łatwiej o rozstanie.

Wiele zależy od cierpliwości partnera, bo niezmiernie trudno jest zadowolić zodiakalną Pannę.

 


 

Na podstawie: polki.plkobieta.onet.pl


Lifestyle

Prawdziwi profesjonaliści w ukrywaniu swoich emocji – 5 znaków zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
4 września 2022
Fot. Joshua Rawson Harris/Unsplash
 

Nie da się ukryć, że nasze znaki zodiaku mają duży wpływ na naszą osobowość. Jeśli mi nie wierzysz, rzucam ci wyzwanie – przestudiuj znaki, a następnie porównaj je z ludźmi, których znasz – obiecuję ci, że będziesz zaskoczona niektórymi profilami osobowości i tym, jak dokładne mogą być! Jednym z aspektów tego, jak zodiak wpływa na naszą osobowość, jest poziom emocjonalny. Jedni z nas są bardzo emocjonalni, inni natomiast są psychopatami z pogranicza… Dziś zajmiemy się tymi, którzy do mistrzostwa opanowali ukrywanie emocji.

Waga

Patrząc z zewnątrz, Waga może być dość zwodnicza. Większość ludzi uwierzyłaby, że w ogóle nie ma emocji, ale tak nie jest. Wagi są po prostu niesamowite w ukrywaniu swoich emocji i akumulowaniu ich. Uważaj, wstrząśnięte mogą wybuchnąć.

Byk

Byki są zazwyczaj dość odległe (emocjonalnie rzecz biorąc) od ludzi, których nie znają dobrze. Szczerze mówiąc, trudno jest zajrzeć pod powierzchnię, nawet jeśli jesteś blisko Byka. I to nie dlatego, że nie czują, ale dlatego, że są sceptyczne wobec innych.

Wodnik

Wodnik jest dziwnym stworzeniem, ponieważ ma największą pogardę dla uczuć. Nie zależy mu na tym, aby słuchać o twoich lub zademonstrować własne. Ale, podobnie jak dwójka powyżej, Wodniki CZUJĄ. Po prostu nie są najlepsze w poruszaniu się po uczuciach, więc wolą udawać, że nie istnieją.

Panna

Panny mają WIELKIE serca, ale mają też tendencję do działania wyłącznie praktycznego. Oznacza to, że w większości przypadków nie podzielą się z innymi tym, co czują. Omówią swój dzień w pracy, powiedzą ci, jak coś należy zrobić (we właściwy sposób), ale jest bardzo mało prawdopodobne, że będą ci się zwierzać ze swoich uczuć.

Koziorożec

Po pierwsze, chciałabym zwrócić uwagę, że trzy z pięciu tworzących tę listę, to znaki Ziemi. I podobnie jak Panna, Koziorożec ma tendencję do opowiadania się po praktycznej stronie rzeczy. Wiele osób może wierzyć, że Koziorożec jest maszyną bez serca, ale tak naprawdę ma ogromne serce. Chodzi o to, że nie lubi tego okazywać. Jest taki z obawy, że jego uczucia zostaną niewłaściwie pokazane. Więc je kumuluje.


Lifestyle

Partner impulsywny czy bez ambicji? Jedna, jedyna rzecz, której nie tolerujesz w związku

Magic Moments
Magic Moments
2 sierpnia 2022
nie tolerujesz w związku
fot. simonapilolla/iStock

Jedne z nas zniosą wiele i naprawdę trudno je wyprowadzić z równowagi, inne natomiast są bardziej rygorystyczne w oczekiwaniach wobec związku i partnera. Jednak każda (i każdy) z nas może wymienić coś, czego po prostu absolutnie nie jest w stanie znieść i nie będzie tolerować. Oczywiście 😉 wszystko jest zapisane również w naszym znaku zodiaku. Sprawdź, czego wg horoskopu nie tolerujesz w związku. Na pewno się zgadza.

Czego nie tolerujesz w związku wg znaku zodiaku?

Baran

Absolutnie nie będziesz tolerować kogoś bez ambicji. Jesteś naturalnym zwycięzcą i lubisz otaczać się ludźmi, z którymi możesz się rozwijać. A jeśli nie mogą za tobą nadążyć, cóż, pozbywasz się ich.

Byk

Jako bardzo ostrożna osoba masz tendencję do unikania impulsywnych ludzi. W związku pierwsza oznaka impulsywności zapala u ciebie czerwoną lampkę i jest przyczynkiem do natychmiastowego zakończenia ryzykownej relacji.

Bliźnięta

Jako ktoś, kto naprawdę lubi życie towarzyskie, nie dogadasz się dobrze z kimś, kto jest introwertyczny.  Masz takich znajomych, ale szybko męczysz się towarzystwem kogoś, kto chce tylko siedzieć w domu. Może się okazać, że odpuścisz taki związek.

Rak

Raki są zwykle bardzo zorientowane na rodzinę i niezwykle lojalne wobec ludzi, których kochają. Jeśli ktoś, z kim się spotykasz, nie szanuje lub nie dogaduje się z twoją rodziną – nie zagrzeje miejsca w twoim życiu!

Lew

Potrzebujesz spontaniczności i dzikiej przyrody. Ktoś, kto jest zbyt spokojny, zdecydowanie do ciebie nie pasuje. Jako ekstrawertyka, z zamiłowaniem do przygód, nudzi cię osiadły tryb życia. Introwertyk nie znajdzie w tobie partnera.

Panna

Człowiek dwulicowy to ktoś, kogo nie będziesz w stanie znieść. Niełatwo zdobyć twoje zaufanie, więc tym bardziej dotyka cię, kiedy okazuje się, że osoba, którą do siebie dopuściłaś nie była tego warta.

Waga

Może i nie nosisz serca na dłoni, ale w głębi duszy potrzebujesz kogoś, kto jest czuły. Ktoś, kto nie jest tak romantyczny jak ty, naprawdę, nie będzie w stanie dać ci szczęścia.

Skorpion

Skorpiony z daleka rozpoznają kłamcę. Gdy ktoś jest nieuczciwy lub cię zdradza, nie możesz tego zapomnieć. Możesz chcieć wybaczyć i zapomnieć… Dobra, bądźmy szczere, byłabyś najszczęśliwsza, widząc, jak osoba, która cię zdradziła, opuszcza twoje życie i nigdy nie wraca.

Strzelec

Strzelce kochają przygodę i odkrywanie nowych miejsc. Domator – to osoba nie dla ciebie. Możesz spróbować, ale w końcu będziesz musiała pójść za głosem serca. Jeśli partner nie podąży za tobą, dasz mu wolność.

Koziorożec

Jesteś praktyczna i potrzebujesz kogoś, kto mocno stąpa po ziemi. Nie stworzysz związku z osobą, która nad sobą nie panuje, która jest niechlujna i dziecinna.

Wodnik

Ludzie, którzy są zamknięci w sobie i na świat, nie będą się z tobą dobrze dogadywać. Lubisz myśleć logicznie i jesteś bardzo głębokim myślicielem. Patrzysz na świat z otwartym umysłem pod każdym względem. I potrzebujesz kogoś, kto podziela twoje podejście.

Ryby

Nie tolerujesz ludzi, którzy są konfrontacyjni lub stale negatywni. Tego typu ludzie rujnują twoją dobrą energię i dlatego absolutnie nie będziesz tolerować randkowania z kimś takim.