Go to content

Piękne piersi nie rosną na drzewach… – ćwiczenia na jędrny biust. Akcja „Bądź piękna każdego dnia”. Dzień #19 [09.05]

ćwiczenia na jędrny biust
Fot. Unsplash / CC0 Public Domain

Piersi – są bardzo kobiece, kochamy je i jednocześnie nienawidzimy – bo przecież tyle można im zarzucić. Ale najczęściej w tej wojnie, gdzie biją się: nasze poczucie kobiecości a walka z kompleksami, zwyczajnie o nich zapominamy. Dlatego dziś pamiętamy o piersiach i robimy choć jedną drobną rzecz, by były piękne. By były naszym powodem do dumy.

Trzecią największą zbrodnią na piersiach oprócz braku samobadania i źle dobranej bielizny, jest brak ćwiczeń. Piękne piersi nie rosną na drzewach, nie da się ich kupić; i nie można za wszystko winić rozmiaru swojego biustu. Bo to czy piersi kobiety są jędrne i na swoim miejscu, czy też „smutne” (delikatnie mówiąc) również zależy od tego czy mięśnie klatki piersiowej podołają zadaniu. I wcale nie trzeba się bardzo poświęcać. Zobaczcie kilka prostych ćwiczeń „na biust”, a jeśli starczy wam czasu i chęci, zafundujcie im delikatny peeling i jakiś fajny krem lub olejek (w drodze do domu może zajrzyjcie do sklepu z bielizną na inspekcję biustonosza, bo te trzeba regularnie wymieniać)!

Ćwiczenia na jędrny biust – Stopnadwadze.pl

Akcja „Bądź piękna każdego dnia”

Do 18 maja będziemy codziennie umieszczać dla was wpisy dotyczące urodowych wyzwań. Będziemy was namawiać do odrobiny szaleństwa, do zadbania o to, by wasza uroda była tej wiosny widoczna w wyjątkowy sposób.

Co trzeba zrobić? Pod codziennym wpisem dotyczącym naszej akcji zamieść komentarz, w którym napiszesz, co takiego dzisiaj zrobiłaś dla swojej urody. Najciekawsze z komentarzy zostaną nagrodzone.


A poniżej na zachętę przypominamy o wyjątkowych nagrodach ufundowanych przez BaByliss.

Depilator IPL

Depilator IPL BaByliss | Akcja "Bądź piękna każdego dnia"

Mat. prasowe

Prostownicę 

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Lokówkę

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Czas trwania: 20.04.2016 – 18.05.2016. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 27.05.2016

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Zobacz wszystkie wyzwania w naszej akcji