Go to content

Mieć ciastko i zjeść ciastko…Czyli jakiej lokówki, suszarki i prostownicy używać, żeby nie niszczyć włosów

Za ciepło – źle, „za prosto” – źle… to może loki? Też źle. Czego byśmy nie chciały zrobić z włosami, słyszymy, że wszystko je niszczy. A guzik z pętelką! Bo, jak się okazuje, można i mieć ciastko i.. zjeść ciastko. 🙂 Jeśli dobrze wybierzemy suszarkę, prostownicę czy lokówkę, to uwierzcie, włos nam z głowy nie spadnie! Wzięłyśmy pod lupę produkty Remingtona i jest w czym wybierać. Gotowe na mini przewodnik po najlepszych urządzeniach do stylizacji! Ach i jeszcze jeden ważny szczegół – na takich zakupach nie zbankrutujecie, a posłużą waszym włosom długi, długi czas.

Stylizacja, która nie niszczy

Remington ma ogromny wybór produktów, ale naszą uwagę przykuła jedna wyjątkowa linia – Advanced Colour Protect. W tym przypadku nowoczesne podejście do stylizacji zapewnia ochronę farbowanym włosom. Doskonale wiemy, jak wysokie temperatury działają na kolor. To największa bolączka miłośniczek rudości i wszystkich kobiet, które są zmuszone do częstego mycia głowy. A uwierzcie, że trwały kolor, to rzadsza koloryzacja i… zdrowsze włosy.

Więc jeśli marzycie o pięknie ułożonych włosach, miękkich falach zamiast tzw. „siana” na głowie czy włosach lejących, prostych jak z salonu zamiast naelektryzowanej czupryny – warto przyjrzeć się trzem podstawowym sprzętom: suszarce, lokówce i prostownicy.

Zobaczcie koniecznie, perełki Remingtona i zacznijcie już pisać list do Mikołaja. 🙂 Zdradzimy, że nasze serca skradła lokówko-suszarka. <3

Czytaj dalej na następnej stronie


Artykuł powstał we współpracy z Remington

Fot. Materiały prasowe

1/3 Suszarka

Jak suszyć, to z wyczuciem!

Oczekujemy, aby nasze włosy były lśniące, a loki bujne ale ciągłe suszenie je niszczy? Jeśli tak, to z pewnością warto sięgnąć po innowacyjną suszarkę z najnowszej linii firmy Remington – Advanced Colour Protect. To rewolucyjna seria urządzeń do stylizacji włosów dbająca o intensywność koloru po farbowaniu pomimo stosowania wysokich temperatur. Obejmuje ona także inteligentną prostownicę oraz dwie lokówki.

Suszarka Advanced Colour Protect

Niezależnie od tego czy suszymy włosy dokładnie, czy stylizujemy je podczas suszenia,  ich ochrona powinna być najważniejsza. Dlatego ta innowacyjna suszarka została wyposażona  w inteligentny czujnik temperatury Colour Protect, który zapewnia optymalne ciepło pozwalające uniknąć blaknięcia koloru i uszkodzeń we włosach. Czujnik działa przez cały czas i nieustannie reguluje temperaturę powietrza podczas pracy, aby zapobiec przegrzaniu, a co najważniejsze chroni włosy po koloryzacji zapewniając im długotrwałą żywotność koloru oraz blask. Suszarka Advanced Protect Colour zatroszczy się także o kondycję włosów, a to za sprawą zaawansowanego pierścienia zawierającego mikrocząstki odżywki z dodatkiem oleju Shea i filtrów UV, dzięki którym włosy będą lśniące i piękne.

Ponadto suszarka jak również pozostałe produkty z linii Advanced Colour Protect zachwycają niepowtarzalnym designem, co zapewne przypadnie do gustu użytkownikom lubiącym wyjątkowy look swoich gadżetów do pielęgnacji.

Fot. Materiały prasowe

2/3 Prostownica

Remington proponuje tu świetne rozwiązanie: linię dedykowaną włosom farbowanym: Advanced Colour Protect

Inteligentna prostownica Advanced Colour Protect

Obawa przed utratą koloru po farbowaniu włosów to główny powód, dla którego często rezygnujemy z sięgania po prostownicę, aby zapewnić sobie idealnie gładką fryzurę. Firma Remington znana z innowacyjnych rozwiązań stosowanych w swoich urządzeniach wychodzi naprzeciw takim problemom i oferuje swoim klientom innowacyjną i unikatową  linię sprzętów do stylizacji włosów Advanced Colour Protect, obejmującą między innymi inteligentną prostownicę. W serii znajdują się też suszarka oraz lokówki.

Fot. Materiały prasowe

Wyjątkowość prostownicy Advanced Colour Protect wynika z zastosowania w niej najnowszej technologii ochrony koloru, która troszczy się o dobrą kondycję włosów i zachowanie intensywnej barwy po koloryzacji bez narażania ich na blaknięcie i uszkodzenia spowodowane wielokrotnym myciem oraz stylizacją z użyciem wysokiej temperatury.

Daje ona możliwość tworzenia różnych styli prostych włosów bez poświęcania ich koloru, a inteligentny czujnik temperatury Colour Protect, w jaki została wyposażona, nieustannie reguluje temperaturę płytki podczas stylizacji zapobiegając jej przegrzaniu. Efekt bez wahania pozwala olśnić  otoczenie świeżo i zdrowo wyglądającymi włosami.

Kolejną jakże ważną korzyścią wynikającą z używania tej prostownicy jest niezwykle witalny wygląd włosów, a to za sprawą zaawansowanej powłoki ceramicznej zawierającej olej Shea i filtry UV, która uwalnia mikrocząstki odżywki  prosto na włosy, dzięki czemu loki wyglądają niezwykle świeżo.

Remington opracował unikatową technologię ochrony koloru z myślą o swoich klientach, którzy szukają lepszych rozwiązań, pozwalających na dłuższe utrzymanie blasku farbowanych włosów między jednym a drugim farbowaniem. W prostownicy Advanced Colour Protect zapewnia ona 5-krotnie dłuższą żywotność kolorów w porównaniu do prostowania za pomocą standardowej prostownicy ceramicznej. Technologia Unique Colour Protect została dostosowana indywidualnie do każdego produktu w serii, tak aby odpowiadała wszystkim potrzebom i wyzwaniom w stylizacji włosów.

Nowa linia Advanced Colour Protect od Remington dostępna jest w sieciach handlowych na terenie całego kraju.

Fot. Materiały prasowe

3/3 Lokówka

Burza loków i intensywny blask włosów po koloryzacji przed długi czas to marzenie niejednej kobiety. Już teraz to połączenie jest w zasięgu ręki dzięki firmie Remington stawiającej na innowację swoich produktów. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom klientek i prezentuje swoje najnowsze dziecko – serię urządzeń do stylizacji włosów Advanced Colour Protect, gdzie poza dwiema lokówkami Wand i Tong znajduje się także suszarka oraz prostownica. Nowa linia stawia przede wszystkim na ochronę koloru włosów farbowanych i zachowanie ich blasku przez dłuższy czas.

Dbanie o stan i kolor włosów podczas tworzenia loków nigdy nie było łatwiejsze dzięki lokówce typu Tong Advanced Colour Protect. Została ona wyposażona w inteligentny czujnik temperatury Colour Protect wyczuwający kontakt z włosami i nieustannie regulujący temperaturę grzałki, co zapobiega przegrzaniu. Ta unikalna funkcja pozwala na stylizację fryzury w optymalnej temperaturze i nie tylko chroni żywotność koloru ale również zachowuje i poprawia naturalny blask włosów.

Niezależnie od sposobu działania czy kształtu lokówki priorytetem w codziennej stylizacji powinno być bezpieczeństwo włosów. Właśnie dzięki lokówce z serii Adwanced Colour Protect stylizacja włosów jest bardziej bezpieczna, a przede wszystkim pozwala zachować własny styl, jednocześnie dbając o kolor i stan włosów – co zapewnia doskonały wygląd i świetne samopoczucie. Włosy po jej użyciu są nadal w doskonałej kondycji, układają się swobodnie zachowując blask i zdrowy wygląd, nie dając  przy tym żadnych śladów działania wysokiej temperatury.

Jaka jest tajemnica bujnych loków o intensywnej barwie dzięki zastosowaniu tej właśnie lokówki? To powłoka ceramiczna w jaką została wyposażona, zawierająca olej Shea i filtry UV, które podczas stylizacji są przenoszone do włosów w formie mikrocząstek odżywki.

Korzystając z lokówki Advanced Colour Protect Tong nie trzeba obawiać się o podłoże, na którym ją odkładamy, gdyż posiada stojak chroniący przed ciepłem, a także długi przewód będący niewątpliwym ułatwieniem podczas stylizacji, ponieważ bez względu na odległość gniazdka można swobodnie przemieszczać się i zmieniać położenie lokówki.

Design oraz unikatowa technologia całej linii Advanced Colour Protect sprawia, że sprzęt firmy Remington wyróżnia się na tle innych tego rodzaju urządzeń do stylizacji włosów.

Lokówka Advanced Colour Protect Wand

Rewolucyjne funkcje lokówki typu Wang pozwalają tworzyć wspaniałe loki, jednocześnie chroniąc włosy, a to pomaga przedłużyć ich żywotność i wzmocnić naturalny, zdrowy połysk.  Brzmi obiecująco? Jak więc to działa?

Inteligentny czujnik temperatury Colour Protect, w jaki została wyposażona lokówka, nieustannie reguluje jej temperaturę zapobiegając przegrzaniu, natomiast zachowanie koloru i blasku włosów jest już możliwe za sprawą zaawansowanej powłoki ceramicznej zawierającej olej Shea i filtry UV, które w formie mikrocząstek przenoszą się na włosy podczas stylizacji – dzięki czemu włosy zawsze wyglądają olśniewająco i zdrowo.

Nie trzeba obawiać się już o podłoże, na którym odkładamy gorące urządzenia do stylizacji, ponieważ lokówka Advanced Colour Protect Wand posiada stojak chroniący przed ciepłem, a także długi przewód będący niewątpliwym ułatwieniem podczas stylizacji, ponieważ bez względu na odległość gniazdka można swobodnie przemieszczać się i zmieniać położenie lokówki.

Ponadto lokówka jak również pozostałe produkty z linii Advanced Colour Protect zachwycają niepowtarzalnym designem, co zapewne przypadnie do gustu użytkownikom lubiącym wyjątkowy look swoich gadżetów do pielęgnacji.