Go to content

Cztery znaki zodiaku muszą liczyć się z zawirowaniami w 2022 r. Ale nie będzie źle. Tarocistka o tym, co nas czeka

W 2022 roku będziemy znajdować się pod wpływem wibracji numerologicznej szóstki. Jeszcze będzie pięknie, naprawdę! Nie od razu, ale wkrótce wszystko się ułoży. Po tamtym roku już wiemy, że rzeczywistość jest niesamowicie zmienna. Numerologiczna piątka jest wszakże liczbą chaosu. I taki też był dla nas 2021 rok. Na naszych oczach zostały podjęte decyzje, które ograniczały swobodę i niezależność. Tak jak np. wprowadzenie restrykcji z związanych z pandemią, czy uchwalenie nowego prawa aborcyjnego w Polsce.

Nadchodzący rok przyniesie nam więcej spokoju. Nasza energia i wszystkie zmysły zostaną skierowane na sprawy związane z domem, rodziną. Możemy spodziewać się bardziej przewidywalnej rzeczywistości. Pewne sprawy zaczną się normować i pozwolą nam na chwilę oddechu. Będziemy się mniej bać, co przyniesie następny dzień. 2022 to też rok powrotów w stare miejsca, do starych znajomych, rodziny. Nie dziwcie się, zaczniecie się rozglądać, co tu  zmienić, przemalować czy przestawić, to dobry czas na remonty.

Natomiast w tym roku wszyscy musimy nauczyć się oddzielać kłamstwo od prawdy. Inaczej zginiemy zjedzeni przez plotki, jakieś afery lub kompletnie nam niepotrzebny stres.

A jak to wygląda dla poszczególnych znaków zodiaku?

Barany…

… w nowym roku nie powinny zmieniać pracy, czy przeprowadzać się. Zaplanowane wycieczki i wyjazdy mogą być odwołane albo odbywać się z opóźnieniem. Barany powinny być ostrożne, muszą unikać tracenia kontroli nad swoim życiem czy rzeczywistością. Bo z życiem będzie trochę, jak z jazdą samochodem. Albo prowadzimy my, albo siedzimy obok i jesteśmy tylko biernymi obserwatorami. Warto zastanowić się, na jakiej roli nam zależy. W tym roku Barany mogą liczyć na życzliwą pomoc ludzi i przyjaciół. Nie bójcie się wykorzystywać własnych znajomości!

Byki

…ich rok upłynie pod znakiem pracy i doskonalenia swoich umiejętności. To  dobry czas na kursy zawodowe, studia, czy zajęcia doszkalające. Co ciekawe lepiej, żeby Byki  szlifowały to, co już umieją aniżeli zaczynały nowe rzeczy. Uważać należy na rutynę i zbytnią otwartość w stosunku do innych. Byki, trzymajcie emocje na wodzy, bo jeśli was poniosą, wiele możecie popsuć.

Bliźnięta

…w nadchodzącym roku czekają je poważne rozterki emocjonalne, nie powiedziałabym jednak, że będzie się to kończyć hucznymi rozwodami. Raczej rozczarowaniem, że finalnie nie mogą liczyć na osoby, które uważały za przyjaciół. Dlatego wszystkie Bliźnięta powinny unikać zbytniej otwartości i wylewności. Teraz należy liczyć przede wszystkim na siebie, ale to jest dobre, bo wzmacnia pewność siebie i buduje siłę i niezależność. 2022 rok dla Bliźniąt będzie rokiem zmian, na starym będą budowały nowe. Natomiast wszystko się naprawdę uda dopiero wtedy, kiedy ostatecznie pożegnają się lub pogodzą się z przeszłością.

Raki

….przejdą przez ten rok statecznie, bez większych zmian i zawirowań. Warto wręcz pamiętać, że to nie czas na zmiany, rewolucje. One mogą się po prostu nie udać. Lepiej na spokojnie pracować nad sobą i swoim charakterem. Czas i okoliczności sprzyjają. Co ciekawe karty mówią, że to dobry rok na poszerzanie horyzontów nie tylko zawodowych, finansowych ale i osobistych. Wiele samotnych Raków w tym czasie może znaleźć miłość.

Miłość, zdrada, rozstanie? Horoskop miłosny i partnerski na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku!

Lwy

…powinny zadbać o swoje ciało. Dobrze, żeby znalazły chwilę na relaks, nie tylko skupiały się na sprawach z listy do zrobienia. Karty sugerują też, by zadbały o zdrową dietę i odpowiednią ilość witamin. Lwy powinny pamiętać też, że w następnym roku nie wszystkie sprawy pójdą po ich myśli. Czasami będą czuły się jakby ktoś zamknął je w klatce i wyrzucił klucz. Jednak dochodzenie  do celu po trupach może okazać się finalnie stratą energii. W 2022 roku warto wrzucić na przysłowiowy luz i pozwolić życiu płynąć.

Panny

…to dobry rok na odnowienie starych znajomości, pogodzenie się i pojednanie z tymi, z którymi toczą wojny. Panny powinny otaczać się spokojem i ciepłem tych, którzy są blisko ich sercu. Finansowo mogą liczyć na drobne przypływy gotówki, ale nie liczyłabym na ich stałość. Panny powinny uważać też na to żeby czegoś nie zniszczyły, od związków przez sprzęty. Coś może im wypadać, coś może im się popsuć. Dlatego podstawowa zasada tego roku– uważność, dotyczy ona też relacji z ludźmi.

Wagi

…w następnym roku muszą wykazać się ogromną determinacją w pokonywaniu i przeszkód i zakrętów życiowych. Nie będzie to łatwy dla nich rok, bo będą musiały cały czas obserwować, czy znów się coś nie wali, lub czy wszystko na pewno idzie tak, jak powinno. Następne 12 miesięcy będzie swoistym rollercosterem emocji i zdarzeń. Wagi nie powinny osiadać na laurach i cieszyć się że im coś wyszło, bo zanim się nie obejrzą – coś sprawi, że zejdzie im uśmiech z twarzy. Ale spokojnie. Wali się tylko to, co nie ma stabilnych fundamentów.

Skorpiony

….muszą wiedzieć, że dla nich może to być rok przełomowy. Tak, to idealny czas na rewolucje. Niejeden Skorpion może  porzucić dotychczasowy tryb życia i wyjechać, na przykład, w Bieszczady. Oczywiście, jeśli będzie tego chciał. Dla Skorpionów 2022 rok to po prosty czas zmiany stylu lub trybu życia. Zaczną realizować siebie i stawiać na własne potrzeby. To rok zdrowego egoizmu. Skorpiony będą miały masę pomysłów na życie, ważne jednak, żeby je skrupulatnie realizowały, bez zwierzania się z nich innym ludziom – w przeciwnym wypadku pojawi się ryzyko fiaska. Ważne też, żeby  Skorpiony nie kierowały się impulsami i nie patrzyły na wszystko przez różowe okulary. Naprawdę lepiej nie.

Strzelce

…będą miały skłonność do sprzeczek i konfliktów. Nie tylko w domu, ale i z otaczającymi ich ludźmi, na przykład w pracy. Spowodowane może być to walką o swoją wolność i niezależność. Strzelce nie będą dawały za siebie decydować w wielu ważnych dla nich kwestiach. Natomiast tak jak będą nosiły maskę odważnych i silnych, tak emocjonalnie ten rok może być dla nich ciężki. Mogą mieć kłopoty rodzinne, być wyjątkowo poddenerwowane. Drobnostki będą wyprowadzały je z równowagi. Muszą uważać na to, by finalnie nie zostały zostawione, lub nie czuły się odizolowane od rodziny czy przyjaciół.

Koziorożce

…mają naprawdę dobry rok na zmiany w sferze zawodowej. Jeżeli będą chciały, mogą zmieniać pracę na jesieni, ale zanim to zrobią, powinny wszystko przeanalizować – to nie jest rok na nieprzemyślane decyzje, nagłe zwroty akcji czy „ a dobra – jakoś to będzie”.  Sytuacja osobista? Koziorożce mogą odetchnąć z ulgą. Na horyzoncie bowiem, cisza spokój. Może być nawet tak cicho, że zaczną marudzić z tego powodu. Nie warto, lepiej docenić.

Horoskop na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku. Ten rok będzie zupełnie inny niż dwa poprzednie!

Wodniki

…będą kończyć w następnym roku z rozmachem to, co zaczęły. Mogą  jednak wpadać w stany melancholii i średnio radzić sobie emocjonalnie z otaczającą je rzeczywistością. Będzie im czasem towarzyszył strach przed zmianami. Wtedy pomoże opanowanie i zwykłe przeczekanie z decyzjami lub zmianami na lepszy czas. Wodniki powinny nauczyć się walczyć o swoje i wierzyć w to, że są w stanie dopiąć swego. Wiele z nich skończy 2022 rok z przekonaniem: „Tak, potrafię, tak, udało się”.

Ryby

… muszą zwrócić uwagę na to, czy wywiązują się z danych obietnic, bowiem ich złamanie będzie miało dla nich przykre konsekwencje. Dlatego zanim się czegoś podejmiecie, przeanalizujcie, czy na pewno dacie radę. Czytajcie też uważnie umowy. To nie będzie rok, w którym Ryby z tolerancją i spokojem będą patrzyły na otoczenie. Jeżeli będzie coś, co im gdzieś „nie zagra” bardzo szybko będą pozbywać się problemów czy ludzi. Cechować je będzie głęboka sprawiedliwość, szacunek. Tego samego będą wymagać dla siebie. Doskonale będą wiedziały co chcą, a czego kompletnie w życiu sobie nie wyobrażają. Będą analizować, stawać się autorytetem. Muszą jednak pamiętać o przypomnieniu osobom które kochają, że nadal są i nic się nie zmieniło w ich uczuciach. Inaczej będą odbierane jako oschle i wyrafinowane.


Agnieszka Gąsiorowska

Tarocistka i numerolożka, jej pasją oprócz tarota jest psychologia. Jej zdaniem tarot służy rozwiązywaniu najbardziej zawiłych problemów życiowych– skutecznie i konkretnie. Charyzmatyczna, nie boi się tematów tabu. Specjalizuje się w tematyce związków, zdrowia i relacji biznesowych. Pomaga pracować nad charakterem przy pomocy Tarotowego Portretu Psychologicznego. Swój gabinet ezoteryczny prowadzi w Manchesterze.