Go to content

Jedyna na świecie aplikacja, dzięki której sprzedasz swoje ubrania, kupisz nowe i będziesz modna jesienią

Fot. iStock/Tverdohlib

Wyobraźcie sobie taką sytuację (pewnie nie będziecie musiały się szczególnie wysilać). Otwieracie szafę, żeby zrobić w niej w końcu porządki. Koniec z bluzkami, których nie ubrałyście przez ostatnie dwa lata, koniec z sukienkami, które zawsze czekają na jakąś okazję, która nie nadchodzi. Koniec z dżinsami marzącymi o twoich kilku kilogramach mniej i tych spódnicach, do których nie wiesz, co  właściwie założyć.

W sumie – masz problem z tymi swoimi ubraniami. Niby jest ich dużo, ale głowisz się każdego dnia, co na siebie założyć, jak dobrać strój do danej okazji. Poza tym, co zrobić z tą piętrzącą się górą ciuchów, których tak naprawdę chciałabyś się pozbyć.

Mamy dla ciebie IDEALNE rozwiązanie. Co powiesz na to, żeby sprzedać ubrania, których już nie używasz, w nowoczesny i nieskomplikowany sposób oraz przestać tracić czas na obmyślanie outfitu na kolejny dzień? Powstało rozwiązanie! Darmowa aplikacja Clotify , która pomaga stworzyć wymarzoną stylizację, sprawdzić, w co ubierają się gwiazdy na całym świecie oraz wymienić lub sprzedać rzeczy, których już nie potrzebujesz. Wszystko w mniej niż minutę i to po zalogowaniu przez Facebooka!

To twoja wirtualna szafa, której stworzenie nie było prostsze! Czegoś nie nosisz? Wymieniasz, sprzedajesz. A z drugiej strony kupujesz, w końcu wszyscy kochamy zakupy. Uwielbiamy chwalić się udanymi stylizacjami na mediach społecznościowych. Inspirujemy się trendami z Instagrama, przerabiamy, łączymy, szukamy perełek. Dlatego właśnie Clotify to wymarzona przestrzeń dla miłośniczek mody. To nowa, darmowa aplikacja, która umożliwia dostęp do świata wirtualnej szafy.

Jedyna na świecie aplikacja, dzięki której stworzysz zestawy ubrań

Jadąc autobusem, wracając z pracy, stojąc w korkach, możesz przygotowywać komplety, które przydadzą ci się wieczorem lub kolejnego dnia! Co ważne, dzięki Clotify bezpłatnie i bezpiecznie sprzedasz ubrania, w których nie chodzisz lub wymienisz je z innymi użytkownikami aplikacji. Clotify umożliwia śledzenie gwiazd z całego świata oraz bycie na bieżąco z nowinkami modowymi. Już teraz możesz pochwalić się swoim skrawkiem szafy, tworząc stylizacje, które inni będą podglądać i naśladować. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!

Mat, prasowe

Najłatwiejszy dostęp do świata mody

Clotify pozwala być na bieżąco z nowinkami modowymi za pomocą kilku kliknięć. Aplikacja jest intuicyjna, więc każdy w super łatwy sposób może z niej korzystać. – Clotify to ogromne ułatwienie i mnóstwo możliwości, do których coraz chętniej się przekonujemy. Żyjąc szybko, mamy niewiele czasu, by nadążyć za zmieniającym się światem, a tym bardziej za modą, która rządzi się swoimi prawami. Clotify to oszczędność pieniędzy i czasu! Od teraz wszystko w jednym miejscu, łatwo i szybko, a co najważniejsze, modnie! – komentuje Mikołaj Krzemiński, właściciel i pomysłodawca aplikacji Clotify.

I co wy na to. My właśnie ściągamy tę aplikację na nasze telefony i zaczynamy porządki w szafie.

Mat. prasowe