Go to content

Szelągowska robi remont w Centrum Zdrowia Dziecka. W podziękowaniu za opiekę nad jej córeczką

Dorota Szelągowska, fot. https://www.instagram.com/dotindotin/

Dorota Szelągowska strzeże swojej prywatności bardzo skutecznie. Niewiele wiemy o jej prywatnym życiu. Jednak właśnie zrobiła wyjątek. Na Instagramie gwiazdy HGTV pojawiła się informacja o rozpoczęciu nowego remontu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, wszak tym się Szelągowska zajmuje na co dzień. Jednak tym razem to miejsce jest wyjątkowe. Remont odbędzie się w Centrum Zdrowia Dziecka. Projektantka postanowiła wyremontować tam łazienkę. Skąd ten pomysł? Okazuje się, że niedawno spędziła tam sporo czasu razem ze swoją córeczką. Szelągowska przyznała, że mała Wanda ma wadę serca i niedawno potrzebowała specjalistycznej opieki lekarskiej. Remont na oddziale ma być podziękowaniem dla personelu szpitala.

„Jaram się jak pochodnia, ponieważ czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę co Centrum Zdrowia Dziecka, tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było bardzo trudne doświadczenie, ale też ubogacające. Każdy powinien raz na jakiś czas zderzyć się z tym, co jest najbardziej ważne” – mówi Dorota Szelągowska.

W podziękowaniu za leczenie i opiekę, jaką Wanda została otoczona w CZD, gwiazda postanowiła ofiarować szpitalowi… remont. Padło na łazienkę.

„Dziś zaczynamy remont łazienki. To bardzo potrzebna rzecz i niepełnosprawnym, i rodzicom. To jest mój prywatny projekt, myślę, że trzeba zwracać różne rzeczy, jak się ma dużo. Trzymajcie kciuki za nas, bo musimy to zrobić szybko i dobrze. Cieszę się ogromnie”.

Szelągowska zapowiedziała też, że łazienka będzie w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i zostanie wyposażona w pralkę oraz suszarkę, czego jej, jako mamie opiekującej się małą pacjentką, w szpitalu bardzo brakowało. Cały remont potrwa sześć dni, razem z Szelągowską w ten projekt zaangażowała się także jej ekipa remontowa, która na co dzień współpracuje z nią przy programach telewizyjnych.